Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 5 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 57  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 19 Dec 2017, 11:44 

Dulko a ten povrch tých dosiek je z čoho?
Ja sa pri týchto doskách dosť obávam toho pošmyknutia, aj keď si predstavím ako by sa moja svokra pošmykla, tak to mi je skôr do smiechu akoby som mal obavy :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 19 Dec 2017, 13:25 

KajoLukac píše:
Ja sa pri týchto doskách dosť obávam toho pošmyknutia, aj keď si predstavím ako by sa moja svokra pošmykla, tak to mi je skôr do smiechu akoby som mal obavy :mrgreen: :mrgreen:

je to vlastne z HDPE, je to povrchová vrstva Protect shell, tento obal, povrch je v podstate neodstrániteľný a práve toto je ten povrch, ktorý zabezpečuje aj dobrú odolnosť, životnosť a taktiež aj protišmykové vlastnosti :D :D len keby ťa svokra alebo manželka počula, tak neviem čo by ti na toto povedala :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 20 Dec 2017, 17:19 

veď práve to preto sa pýtam aby som sa do takejto situácie nemusel dostať, lebo ja som názoru, že radšej si zaplatím priplatím, len je pre mňa dôležité, aby som bol v pohode s tým, čo si vyberiem, lebo keď niečo pôjde dolu vodou a nebolo to najlacnejšie, tak veru mi do smiechu v tej danej chvíli nie je :evil: :evil: :evil:

Poslať Napísal: 20 Dec 2017, 18:30 

KajoLukac píše:

- mne by ani toto moc do smiechu nebolo lebo potom od zeny by som si to zlizol ja ze ako som to dal spravit ake dosky ked nieco take sa prihodilo takze opatrne aj s takymito predstavami radsej -

Poslať Napísal: 21 Dec 2017, 09:29 

tak všetky tieto dosky by po pravde mali mať protišmykové vlastnosti, aspoň keď sa na to pozrieš, z tej takej logickej stránky, že načo ti budú dosky na ktorých sa bude šmýkať? chápeš, no ale aj tak nie pri všetkých je to tak akoby to malo byť :roll:

Poslať Napísal: 02 Jan 2018, 08:42 

Dulko píše:
tak všetky tieto dosky by po pravde mali mať protišmykové vlastnosti, aspoň keď sa na to pozrieš, z tej takej logickej stránky, že načo ti budú dosky na ktorých sa bude šmýkať? chápeš, no ale aj tak nie pri všetkých je to tak akoby to malo byť :roll:

Preto je dobré si to rozmyslieť.
Nevziať hneď to čo mi príde po ruku za dobrú cenu.
V tomto smere si myslím, že investícia je potrebná, ale časom sa aj tak vráti.
Tiež to tak vnímam preto som ich tiež pozeral.

Poslať Napísal: 02 Jan 2018, 11:26 

Pri kompozitných doskách, ktoré som ja dával, pri tých je to tak, že sú protišmykové tam nie je s týmto vôbec problém, ale ako tu už zaznelo tak pri iných značkách je to možné, že aj keď sa tvária ako protišmykové tak také celkom nie sú. :roll:

Poslať Napísal: 03 Jan 2018, 10:35 

Tlin píše:
- mne by ani toto moc do smiechu nebolo lebo potom od zeny by som si to zlizol ja ze ako som to dal spravit ake dosky ked nieco take sa prihodilo takze opatrne aj s takymito predstavami radsej -

- ale to je normalne ze by si si to zlizol predsa len ked uz nieco taketo vybavujes tak prihliadat aj na tuto stranku bezpecnosti nie? aspon teda ja a nechcem si predstavit ze by sa detom smyklo preto som si vsetko toto dobre rozmyslel a rozhodol som sa pre protismykove -

Poslať Napísal: 04 Jan 2018, 06:51 

zdarte
cital som ze ste pisali o wpc doskach ak teda tomu spravne chapem a chcel by som vediet ci po dazdi neostavaju nejake flaky alebo nieco take na tych doskach lebo znami maju na terase taketo nejake dosky a su uz vyblednute a flaky akoby pod ne zatieklo alebo co

Poslať Napísal: 08 Jan 2018, 08:33 

Guar píše:
- praveze aj cistenie ma pri tychto doskach velku vyhodu my mame tieto dosky o ktorych ti pisali tiez na terase lebo bazen nemame ale to nic nemeni na veci ze sa zaspinit mozu predsa len pocas grilovacky sa mi neraz stalo ze by maso padlo na dosky alebo nieco take takze nieco po nom aj na nich zostalo ale nejako som si z toho nerobil hlavu lebo staci voda vystriekat potom tie dosky a je to bez problemov -

Super, keď to potom ide tak jednoducho, že nie je potrebné ich drhnúť, čistiť nejako krkolomne, čo by zabralo veľmi veľa času, hlavne mne teda ide o úsporu času, pretože ten čas v dnešnej dobe je fakt cenný a aby som ho nemusel tráviť takýmito vecami.

Stránka 5 z 57 [ Príspevkov: 567 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 57  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre