Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 4 z 68 [ Príspevkov: 678 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 68  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 11 Dec 2017, 11:04 

wpc dosky predsa obsahujú to isté každé nie? myslím že pri tom je jedno aká je to značka ak je to wpc tak to je jedno čo lebo to bude na tej istej báze či?

Poslať Napísal: 11 Dec 2017, 12:00 

RomanUj píše:
wpc dosky predsa obsahujú to isté každé nie? myslím že pri tom je jedno aká je to značka ak je to wpc tak to je jedno čo lebo to bude na tej istej báze či?

obsahujú to isté možno, avšak záleží aj od toho ten materiál ako je spracovaný a akým povrch majú tie dosky, ono ani zďaleka to nie je tak, že je to jedno aká značka, práve to je kľúčové, pretože každá má to svoje, akým spôsobom sa vyrábajú a aké majú vlastnosti :mrgreen:

Poslať Napísal: 12 Dec 2017, 13:08 

..ano su to dosky na ten styl..avsak ako tu uz zaznelo je dolezite ake je to jadro a ako je robeny povrch tych dosiek..vobec nie je pravda, ze je jedno aku znacku ci clovek vyberie..kazda moze mat tie dosky inak urobene..inak su spracovane..inu maju povrchovu upravu..tieto maju kvalitne jadro a kvalitnu povrchovu upravu, ktora zabezpecuje vysoku odolnost a zivostnost tych dosiek..materialu..taktiez zabezpecuje aj protismykove vlastnosti.. ;-)

Poslať Napísal: 13 Dec 2017, 08:51 

Z čoho je tá povrchová úprava ak môžem vedieť? Asi skôr to bude nejaký plast nie? Alebo niečo také, to si myslím, že bude mať dlhú životnosť. Ty si si akože aj reálne porovnával tieto dosky, čo si dával s inými s podobným charakterom?

Poslať Napísal: 14 Dec 2017, 10:24 

Dulko píše:
obsahujú to isté možno, avšak záleží aj od toho ten materiál ako je spracovaný a akým povrch majú tie dosky, ono ani zďaleka to nie je tak, že je to jedno aká značka, práve to je kľúčové, pretože každá má to svoje, akým spôsobom sa vyrábajú a aké majú vlastnosti :mrgreen:

ako sú spracované tie lacnejšie? ktoré toľko nevydržia? zaujímali by ma reálne rozdiely v praxi pri týchto doskách, že pri čom je vidieť, že toto je kvalita a toto je zase niečo, čo nemá takú dobrú kvalitu, chápeš? aby som mal istotu, čo bude lepšie vybaviť :roll:

Poslať Napísal: 14 Dec 2017, 11:36 

v podstate klasické wpc dosky tie sú vyrábané jednoduchou extrúziou, potom sa tie dosky zbrusujú, čo zabezpečí aj to aby tie dosky vyzerali viac ako drevo, keďže sa na povrchu ukážu drevené piliny a taktiež to zabezpečuje aj protišmykové vlastnosti, takto väčšinou vznikajú tie klasické wpc dosky, potom sú aj také, čo sa predávajú aj nezbrúsené, tie vydržia o niečo viac, len tam je zase ten problém, že nemajú také dobré protišmykové vlastnosti, len problémom týchto klasických dosiek je to, že na nich môžu zostávať fľaky, rôzne škrabance, farba vybledne a podobne :evil:

Poslať Napísal: 15 Dec 2017, 09:53 

tie fľaky a farbu vyblednutú, to si nechcem ani len predstaviť, to potom fakt sú to zbytočne vyhodené peniaze, čo sa týka Timbermaxu, tých dosiek, tak oni sa vyrábajú, zrejme nejako odlišne, či?

Poslať Napísal: 15 Dec 2017, 11:30 

RomanUj píše:
tie fľaky a farbu vyblednutú, to si nechcem ani len predstaviť, to potom fakt sú to zbytočne vyhodené peniaze, čo sa týka Timbermaxu, tých dosiek, tak oni sa vyrábajú, zrejme nejako odlišne, či?

..to ti verim, ani ja by som si to nechcel predstavit..a ked si vezmes, ze si za to zaplatil..tak akoze dovidenia..cloveka aj roztrhnut moze..ano ten je vyrabany odlisne a taktiez ma povrchovu upravu..ktora zvysuje zivotnost tychto dosiek..takze je to rozdiel..

Poslať Napísal: 18 Dec 2017, 08:27 

Rigol47 píše:
..to ti verim, ani ja by som si to nechcel predstavit..a ked si vezmes, ze si za to zaplatil..tak akoze dovidenia..cloveka aj roztrhnut moze..ano ten je vyrabany odlisne a taktiez ma povrchovu upravu..ktora zvysuje zivotnost tychto dosiek..takze je to rozdiel..

Akú povrchovú úpravu? Čiže to je taký hlavný rozdiel medzi klasickými doskami a medzi týmito alebo je ešte niečo iné pri tom rozdielne? To tým pádom, že má povrchovú úpravu, tak tam potom nie je ani problém s nejakým čistením? Že keď sa zašpiní?

Poslať Napísal: 18 Dec 2017, 09:53 

- praveze aj cistenie ma pri tychto doskach velku vyhodu my mame tieto dosky o ktorych ti pisali tiez na terase lebo bazen nemame ale to nic nemeni na veci ze sa zaspinit mozu predsa len pocas grilovacky sa mi neraz stalo ze by maso padlo na dosky alebo nieco take takze nieco po nom aj na nich zostalo ale nejako som si z toho nerobil hlavu lebo staci voda vystriekat potom tie dosky a je to bez problemov -

Stránka 4 z 68 [ Príspevkov: 678 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 68  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre