Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 117 z 119 [ Príspevkov: 1183 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 03 Nov 2022, 13:00 

S tým podľa mňa výrobca počíta, že tie dosky budú v rôznych podmienkach, či už by sme sa bavili o teplotách alebo o počasí celkovo. Ono si sú vyrábané čisto len pre náš trh. Oni fungujú dá sa povedať, že celosvetovo, a nebudú predsa pre každú krajinu zvlášť vyrábať si myslím. Radšej takto jedny dosky a poriadne, to im ide a to im vyšlo.

Poslať Napísal: 04 Nov 2022, 10:10 

Mne sa napríklad páči pri týchto doskách, že je aj toľko farebných prevedení na výber. Že ozaj si podľa mňa každý vyberie, kto sa pre ne rozhodne.

Poslať Napísal: 07 Nov 2022, 11:54 

ano, to je rozhodne velke plus, ale su aj ine veci, ktore sa z toho takeho praktickeho hladiska oplati sledovat viacej ako to, kde je aka ponuka farieb. vybrat dosky je jedna vec, ale dalsia je spravit tu podlahu tak, aby to bolo ozaj, ze dobre spravene. tam treba davat potom bacha na to, aby medzery medzi doskami boli co najmensie, nech sa tam proste nemoze dostat nejaky bordel, listie, kamienky a podobne. to ale tiez do istej miery zavisi od samotnych dosiek, ze ako sa daju potom namontovat.

Poslať Napísal: 08 Nov 2022, 09:25 

... je aj nejaký rozdiel napríklad v záruke, že keď si sám tie dosky montuješ a keď ti ich príde firma namontovať?... alebo to je jednotné?... ono čo viem, tak napríklad pri niektorých kotloch to takto funguje, že montáž profesionálom ti predĺži záruku...

Poslať Napísal: 09 Nov 2022, 11:52 

Lykros,
toto by aj mňa zaujímalo, lebo tiež nad týmto uvažujeme. Ja hovorím, že to zvládneme aj sami spraviť. Síce nie pri bazén, ten nemáme, ale normálne podlahu na terasu. Ale manžel hovorí, že on by to dal spraviť najradšej celé firme. Nevieme sa nejak dohodnúť, tak hľadáme každý nejaké výhody v tom svojom tvrdení heh.

Poslať Napísal: 10 Nov 2022, 10:45 

V pohode to dáte, my sme tiež robili podlahu na terasu sami... Akože trochu sme si aj zanadávali a tak, však to k tomu patrí, ale v pohode sme to všetko spravili... To už je hádam aj nejaké tri štyri roky dozadu..

Poslať Napísal: 11 Nov 2022, 08:27 

cauko cauko.... ako dlho vam to travalo prosim ta, kym ste si to spravili?.. akoze ak pocitame ten cas, kedy ste realne na tom robili, nie ze chystacky a popri tom debatky a tak?.. rozmyslam, ze ci sa to oplati davat robit firme, alebo sa to da v pohode zvladnut aj takto...

Poslať Napísal: 14 Nov 2022, 12:19 

Zvladnut sa to vsetko samozrejme da aj svojpomocne.
Podla mna zalezi hlavne od toho, ci si na to trufas aj sam. Len nezabudni, ze si to treba vsetko dopredu nastudovat a pokial si s tym este nerobil, tak moze chvilu trvat, kym sa do toho dostanes.
Ja uz pokial sa da, tak nechavam vsetko na firmu, na montaznikov.

Poslať Napísal: 15 Nov 2022, 10:20 

Ono sa to rozdeľuje asi na dva také tábory. Že niekto si radšej zajedná všetko naraz vrátane roboty a potom druhý si nakúpi materiál a porobí si sám. Akože ja som zástanca oboch možností, a rozlišujem akurát tak, že pri čom využijem ktorú možnosť. Čo sa týka týchto dosiek a montáže, tak je fajn web Timbermaxu. Okrem všetkého doskách majú toho dosť popísané aj o podkonštrukciách a kadejaké vychytávky tam vieš nájsť, ktoré isto oceníš, ak to budeš sám robiť.

Poslať Napísal: 16 Nov 2022, 10:17 

... veď práve, že tiež dosť zvažujem jednu aj druhú možnosť, ale nakoniec to tiež asi spravím sám... respektíve s nejakou menšou pomocou... myslím si, že už som aj náročnejšie veci robil okolo domu a zatiaľ je všetko okej...

Stránka 117 z 119 [ Príspevkov: 1183 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre