Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 116 z 119 [ Príspevkov: 1183 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 28 Sep 2022, 08:52 

... to dodanie je dost individualne by som povedal.. zalezi co objednavas a kolko toho objednavas... ci maju skladom dosky alebo nie... ak su skladom a kupujes priamo u nich, tak si ich mozes rovno aj odviezt so sebou... ked objednavas, tak si zas vyberas, ci aj s dopravou... plati sa niekedy aj zaloha, da sa dostat aj zlava... preto vravim, ze to to fakt individualne..

Poslať Napísal: 03 Okt 2022, 09:12 

stylo co som pozeral, tak ono je viacero tych dosiek. su aj take plne, potom som nasiel aj take, co maju ako keby take dutiny v sebe, alebo ako by som to pomenoval. ako viem, ze ktore mi je najlepsie vybrat? to sa asi berie do uvahy aj to, ze na co ich chcem pouzit?

Poslať Napísal: 04 Okt 2022, 08:56 

to ani nehovor, ze je tolkoto moznosti. ja som myslela, ze to su proste dosky a hotovo a nie ze este sa daju vyberat takto kadejake. lebo vsak ono to nie je poznat potom, ked uz je nieco na hotovo z nich spravene. som si jedny vyhliadla, ale teraz neviem, ci to budu spravne. keby ste to vedeli niekto rozpisat, ze ake su rozdiely, alebo ma aspon znavigovat, kde by som sa dostala k takymto informaciam, bola by som velmi vdacna.

Poslať Napísal: 05 Okt 2022, 07:48 

Olka asi si necakala, ze ti v tomto poskytne nejaku radu zenska ako ja, ale mam s tymto skusenost. Akoze nie priamo ja som sice vyberala a robila s tym, ale bola som zucastnena, ked sa robila terasa a manzel to so mnou vsetko preberal a tak. Ono tie dutinky, tam zalezi aj od toho, ze aky maju napriklad tvar, ci su okruhle, stvorcove alebo ake, to ma vplyv napriklad aj na rozlozenie vahy, ze kolko znesu tie dosky.

Poslať Napísal: 11 Okt 2022, 08:34 

Tuto ti pridavam aj take porovnanie medzi tymi lepsimi a takymi obycajnymi doskami. Neviem, ze ake vsetky informacie by si rada vediet, ale snad ti to bude v niecom napomocne ;)
Obrázok

Poslať Napísal: 13 Okt 2022, 10:27 

dobré porovnanie si našiel, to musím uznať a hlavne sú tam uvedené také údaje, že ktoré sa oplatí brať do úvahy, keď vyberáš dosky. hlavne tá odolnosť voči oderu a voči poškriabaniu, to ma prekvapilo, že o koľko lepšie hodnoty dosahujú tieto dosky.

Poslať Napísal: 17 Okt 2022, 09:08 

Ahoj Braclav :)
Toto isté porovnávanie sme si pozerali, keď sme vybrali podlahu okolo bazéna. Akože priznávam, že niektoré tie údaje mi moc nepovedali, preto som rada, že sme to riešili spoločne dva a nemusela som sama vyberať :D Priznávam, že som viacej pozerala na to, aby sa mi proste páčili samotné dosky, farba, vzor a tak ;)

Poslať Napísal: 18 Okt 2022, 11:43 

tiez je dolezite to, aby sa ti pacili. ono zas nie vsetky tie dosky vyzeraju rovnako si povedzme. niektore su akoze drevene, ale potom su dalsie, ktore sice nie su drevene tiez v tom pravom slova zmysle, lebo tak vieme cca, aky je rozdiel medzi drevenymi a drevoplastovymi doskami. ale potom su tie dosky aj take, ktore ako to drevo aspon vyzeraju na pohlad, ze to je fakt na nerozoznanie. takze hej, treba si dat podla mna zalezat aj na tej vizualnej stranke.

Poslať Napísal: 19 Okt 2022, 08:30 

Sú nejaké obmedzenia čo sa týka toho, že dokedy sa dá robiť vonku terasa? Či to záleží asi len od toho, že kto je ako ochotný?

Poslať Napísal: 24 Okt 2022, 09:14 

Nemyslím si, že by v tomto boli nejaké obmedzenia. Aspoň teda zo strany človeka asi nie, to je o tej ochote a komu sa ako chce robiť. Čo sa týka materiálov a takýchto záležitostí, tak tie sú uspôsobené aj mínusovým teplotám. Pochybujem, že si dávajú ľudia robiť vykurované podlahy na terasy, takže ak chceš mať istotu, tak pozerať, to teplotné rozmedzie pri dlažbe, doskách alebo čo vlastne chceš použiť na tú podlahu. Mne osobne sa napríklad najlepšie pozdávajú drevoplastové dosky, keby si mám vybrať jedny konkrétne, čo v blízkej dobe budem musieť, keďže nás čaká podobná robota doma budúci rok, tak mám vyhliadnutý Timbermax, že od nich budem objednávať.

Stránka 116 z 119 [ Príspevkov: 1183 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre