Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 113 z 114 [ Príspevkov: 1137 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 110, 111, 112, 113, 114  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 08:10 

Ono sa netreba báť ani toho, že by nejak vybledli napríklad. Oni sú celkovo dosť odolné voči takýmto vonkajším vplyvom, voči počasiu a takto. Preto aj v showroome majú tie dosky vystavené, spravené z nich ukážky, normálne v exteriéri, aby si to zákazníci vedeli porovnať a posúdiť sami.

Poslať Napísal: 07 Júl 2022, 08:29 

Osticak a kde by som našla taký showroom, kde by sa to dalo pozrieť? Lebo tiež si myslím, že je to iné si takto pozrieť aj keď to majú vonku vystavené, lebo však sú to dosky do exteriéru. A ide neviem, kde by som si to vedela pozrieť, lebo však v marketoch to majú len tak v regáloch položené a zväčša ešte aj zabalené. Nové vyzerá všetko pekne, ale po čase už sa tam rozdiely vyskytnú.

Poslať Napísal: 08 Júl 2022, 07:52 

PeterkoZK pevne verím, že sa nepoškodia, pretože sme ich minulý mesiac čerstvo dávali ako podlahu práve pri bazén. Ale čo som pozeral kadejaké články a diskusie a takto, tak sa písalo o nich dobre. Ale podotýkam, že nekupovali sme hneď prvé, čo sme našli niekde v obchode a hlavne ani nie to najlacnejšie, nech to aj za niečo stojí.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 08:37 

Sám si si robil podlahu, či ste to dávali robiť ako komplet na kľúč? Niektoré firmy aj takéto služby poskytujú.

Poslať Napísal: 14 Júl 2022, 09:24 

Osticak ten povrch dosiek je aky? K comu sa to da prirovnat? Nemoze sa stat, ze sa to nejak oskrie, oderie alebo nejaky inym mechanickym sposobom poskodi? Vychadzam z toho, ako sa sprava drevo, dlazba ta je v podstate odolna, ale nie je to moj styl.

Poslať Napísal: 15 Júl 2022, 10:55 

Pri tých WPC? Ich je tiež viacero druhov, ale také tie fakt dobré sú v podstate hladké na dotyk. Nie je to vyslovene také rovné ako dlažba, sú tam také drobné nerovnosti, aby to čo najvernejšie imitovalo drevo. Ale žiadne drážky alebo také čosi. To mechanické poškodenie si myslím, že nejak nehrozí, zase bavíme sa o takom užívaní v bežných domácich podmienkach, čiže nejaké šúchanie stoličiek, behanie psov, že sem tam niečo padne, tak toto ich nepoškodí.

Poslať Napísal: 18 Júl 2022, 10:02 

bol som ich pozerat a vyzeraju dobre, dost pri rozhodovani pomohlo aj to, ze veci a ukazky, co maju z tych dosiek spravene boli normalne vonku, nie vnutri, ani nejak pod strechou alebo tak. prosto aby bolo vidno, ako sa aj po case vonku na slnku, na dazdi, v mrazoch spravaju a vyzeraju.

Poslať Napísal: 19 Júl 2022, 12:30 

@aliban7 citala som, ze tie wpc dosky, ze sa to dost prehrieva na slnku... je to pravda?... lebo nejde mi to do hlavy, ze preco potom by sa z nich robili podlahy na terasy a k bazenom, ked tam je to jasne, ze bude na ne svietit slnko po vacsinu dna...

Poslať Napísal: 20 Júl 2022, 08:48 

patricia je pravda, ze ked svieti na ne cely den slnko, tak su teple, to akoze ano, ale nepovedal by som, ze sa zrovna prehrievaju. to mas ale pri hocijakej podlahe podla mna takto podobne. aj na dlazbu, ked ti bude svietit slnko, tak sa vyhreje. a ak das nejaku tmavu, tak sa nebude dat pomaly po tom prechadzat. podla mna je to podobne aj s tymi doskami. akoze ano, teple su, mozno si na ne nebudes moct lahnut, ale ze by si nepresla naboso, tak to si nemyslim.

Poslať Napísal: 21 Júl 2022, 08:48 

boli sme ich pozerat a aj som to skusal bosou nohou, ze ake je to na dotyk a tak. ked to tam bolo vystavene, tak som si to poskusal, no nie? a v pohode mozem povedat. sice je pravda, ze vtedy neboli pomaly 40tky teploty ako teraz, ale tak teplo bolo aj tak dost.

Stránka 113 z 114 [ Príspevkov: 1137 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 110, 111, 112, 113, 114  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre