Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 110 z 111 [ Príspevkov: 1106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 107, 108, 109, 110, 111  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 01 Apr 2022, 10:52 

Osticak nečakane po relatívne krátkej dobe podávam správu, že som si to naštudoval teda a aj som spoločnosť kontaktoval. Teraz ešte riešime nejaké detaily, ale vyzerá to byť na veľmi dobrej ceste.

Poslať Napísal: 04 Apr 2022, 12:06 

co si myslite o kamennom koberci ako podlahu pri bazen? mate skusenosti? alebo viete poradit nieco lepsie?

Poslať Napísal: 07 Apr 2022, 11:21 

mirom a co sa chystas kupovat alebo objednavat? podlahu pri bazen, ci nieco ine? lebo riesilo sa tu uz kadeco, ked som to tak prebehol.

Poslať Napísal: 08 Apr 2022, 11:31 

Mirom tak to som rád, že si pochodil. A si bol teda aj u nich v showroome, či len mailom a telefonicky ste to riešili. Lebo viem, že niekedy ani zamerania nie sú nutné a dá sa dohodnúť a spraviť objednávka aj podľa fotiek a nejakých tých náčrtov a vizualizácií. Čože ešte dolaďujete?
OliverZH podľa mňa nie dobrá voľba. Vyzerá to dobre možno tak prvý rok, treba sa o to starať a keď ho nespravíš dobre, tak zvykne popukať. Za mňa kamenný koberec akože vôbec nie. Ono aj na bosú nohu skôr uprednostním niečo, čo je hladné a príjemnejšie.

Poslať Napísal: 13 Apr 2022, 12:15 

... Mirom pozerám, že ten želaný odkaz ti už poskytol niekto za mňa... Ak by si potreboval prípadne ešte doplniť nejak informácie, kľudne sa na mňa obráť... V skratke je to asi tak, že tie dosky drevo obsahujú, ale len v nejakom množstve... Vďaka tomu vyzerajú tak ako vyzerajú, čiže vzhľadom pripomínajú drevo a celkovo pôsobia na pohľad prírodne... Kdežto ale vlastnosti dreva nepodedili, s tými sú na tom o niečo lepšie...

Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 10:40 

braco10 ste porovnali drevoplastove dosky s drevom? asi najcastejsie sa zvykne takto porovnavat medzi sebou, najlepsie sa tie rozdiely na tomto priklade vysvetlia.

Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 07:45 

Nebudem tu nikoho označovať, napíšem takto verejne, lebo ste mi viacerí písali, tak to skúsim nejak zhrnúť. Objednávam WPC dosky na dlažbu pri bazén. No neviem, či dlažba je to vhodné pomenovanie, skôr teda podlaha asi. Ono majú širšie využitie, to je pravda, ale u nás sa momentálne rieši bazén a všetko okolo toho. V showroome som nebol, viem však že je aj takáto možnosť, všetko sme si to odkomunikovali mailom a telefonicky. Dolaďovali sme nejaké detaily, že ako to ukončiť, či môžu dosky presahovať do bazéna a podobne. O doskách som si toho vopred pozisťoval a poprečitoval myslím dostatok. Aj preto som sa rozhodol osloviť práve túto spoločnosť.

Poslať Napísal: 22 Apr 2022, 12:48 

Mirom... môžem otázku?... aké je to ďalšie využitie pri takýchto doskách?.. lebo keď sa môžu dať ako podlaha, tak čo potom ďalšie ešte?.. nejaký obklad?... keď sa na to pozriem z tej stánky, že ako sa dá dlažba použiť...

Poslať Napísal: 27 Apr 2022, 07:18 

osticak a co teda by si skor poradil nez ten kamenny koberec? nejaku dlazbu? len tam zase mam obavy z toho, ze aj ked sa to pri dlazbe sice uvadza, ze je protismykova, tak nebude. a myslim, ze je dolezite pri bazen vybrat nieco taketo. ze ked vyjdes z vody a bosou mokrou nohou slapnes, tak nech sa hned nesmyka a nepada pri tom bazene, vies jako.

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 12:27 

jarik47 skúsenosť mám len s takýmito doskami Timbermax, takže čo budem písať sa týka ich.. neviem, či aj tie nie až natoľko kvalitné je možné použiť takýmito spôsobmi.. resp asi aj je, ale či sa to vyplatí, tak to neviem.. klasika ako podlaha, aj ako obklad, čo si spomínal, aj slnolamy som už videl z toho spravené a aj na plot napríklad ich vieš dať... tam sa akože medze nekladú... dokonca aj vyvýšené záhony som čítal, že robil niekto z toho...

Stránka 110 z 111 [ Príspevkov: 1106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 107, 108, 109, 110, 111  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre