Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 109 z 111 [ Príspevkov: 1106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 02 Mar 2022, 11:53 

Brayer tak potom asi celkom dobre nerozumiem tomu, že prečo sa takto vlastne nazývajú, keď drevené nie sú. Či to len čisto kvôli tomu, ako vyzerajú? Však skúsim si to pozrieť.

Poslať Napísal: 04 Mar 2022, 13:08 

...Rozmýšľam, že ako by som to čo najjednoduchšie popísal, že prečo sa volajú drevoplastové... Vyrábajú sa teda vlastne z viacerých materiálov... A z každého toho materiálu si vzali to najlepšie, keď to mám takto povedať... Ono tie dosky pripomínajú dreviny vzhľadom a sú teda aj pomenované podľa toho... Čo sa týka toho zloženia, tak obsahujú kompozit dreva a HDPE, tak ti to niečo hovorí...

Poslať Napísal: 08 Mar 2022, 13:11 

Braco10 no je to o niečo jasnejšie, ale aj tak by mi pomohlo pre lepšiu predstavu viacej informácií. Postačil by možno aj nejaký odkaz.

Poslať Napísal: 10 Mar 2022, 11:57 

Osticak a konkrétnejšie nejakého predajcu by si mi vedel povedať? Rada by som si pozrela niečo takéto dopredu, že čo je to vlastne zač. Lebo popravde mi tie dosky nejak veľa nehovoria, tak by som to chcela vidieť a aj si o tom niečo vypočuť a tak.

Poslať Napísal: 16 Mar 2022, 12:18 

Olka jasné, dá sa, odporučil by som ti showroom v Šamoríne, tam funguje táto spoločnosť, čo som spomínal Miromovi. Veď jasné, to si chce dať človek záležať, keď sa ide púšťať do takéhoto väčšieho projektu. Akože fakt choď sa tam pozrieť, myslím, že tam nájdeš všetko, čo potrebuješ vidieť ;)
Mirom pozerám, že už to tu bolo vysvetlené, ale keď hovoríš, že nejaký odkaz, tak ti aspoň ten sem hodím https://www.timbermax.sk/viac-o-timbermaxe Tu to všetko máš, ale myslím, že k tomu by si sa aj sám dopátral.

Poslať Napísal: 17 Mar 2022, 11:06 

mirom ake informacie hladas? ohladne dosiek? ci nieco konkretne so spolocnostou? mne stacilo vediet, ze su odolne ci uz voci vode alebo mrazu, ze slnko nevytaha z nich farbu, nesmyka sa na nich a hlavne ich netreba prebrusovat a stale dokolecka natierat pochvilou. ale tak zase chapem, ak ta zaujimaju aj take tie technicke zalezitosti. ked clovek ma do niecoho takehoto investovat, tak je na mieste, ze si to chces prestudovat.

Poslať Napísal: 21 Mar 2022, 12:41 

brado ano, to je, ale co by som podotkol, tak zase nie je dobre sa zamerat len cisto na tu pri vybere. akoze hej, ked uz mas rozhodnote, ze ides do wpc, tak hej. ale tak ze ked celkovo vyberas moznosti, tak treba sledovat ine parametre a udaje nez len kupit nieco podla toho, ako to vyzera. aj ked je aj toto dolezite. och, mam pocit, ze sa nejak zamotavam v tom, co pisem. ale hadam sa pochopime.

Poslať Napísal: 23 Mar 2022, 08:33 

Brayer tak super, ze sa da ist pozriet aj osobne. len musim pozriet, ze ci funguju aj cez vikend, to by nam samozrejme lepsie pasovalo ako v tyzdni. ale tak zase aspon by sme si spravili vylet a take volno niekde uprostred tyzdna. idem to hned aj pozriet, aby sme sa vedeli zariadit.

Poslať Napísal: 24 Mar 2022, 09:14 

Vďaka vám kamoši, ani som nečakal, že dostanem rovno popod nos toľko informácií. Teraz už mi neostáva nič iné, len si k tomu sadnúť a poriadne to naštudovať a uvidíme, čo bude ďalej. Zatiaľ som tým doskám celkom naklonený.

Poslať Napísal: 30 Mar 2022, 09:15 

Daňová aha pozri si tuto čo Brayer píše, aspoň sa nemusím opakovať. To je teda spoločnosť, čo sa venuje predaju týchto dosiek a aj zhotovuje z nich terasy, fasády a tak ďalej. Ale ak teda hľadáš nejaké miesto, nejaký showroom, kde by si si ich mohla naživo teda pozrieť a aj ohmatať, tak to sídlia v Šamoríne. Len sa teda dohodni dopredu, že kedy by si sa chcela zastaviť.
Mirom tak tak, my sme spravili, čo bolo v našich silách, ostatné je teraz už na tebe. Potom kľudne nejakú referenciu, že ako si pochodil, čo si vybavil...

Stránka 109 z 111 [ Príspevkov: 1106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 106, 107, 108, 109, 110, 111  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre