Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Dom a záhrada

Stránka 105 z 106 [ Príspevkov: 1056 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 102, 103, 104, 105, 106  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Dlažba pri bazén
 Poslať Napísal: 25 Okt 2021, 07:38 

Osticak ako keby som vedel, tak mile rád. Tak v dnešnej dobe si vieš zavolať alebo napísať mail, keď sa potrebuješ niečo dozvedieť. Prípadne si preštuduješ info, čo majú online zverejnené. Dnes je predsa len jednoduchšie dostať sa k nejaké informáciám, než to bolo kedysi. Stále je tam aj možnosť osobného stretnutia, keby toto všetko niekomu nestačilo alebo že uprednostňuje osobný kontakt. V Šamoríne je showroom a tam sa dá všetko aj vidieť.

Poslať Napísal: 02 Nov 2021, 10:59 

brado aku podlahu tam mas? lebo to zase nie je len tak, ze staci podlaha a tam budes ukladat dosky. treba tam mat aj nejaku pripravu na to. s tym si pocital? nechcem ta teraz odhovarat od toho, aby si si to sam spravil. len reku ci si pocital so vsetkym. vies, ze ci to budes davat na terce, na strkove podlozie alebo nieco ine. skus si to pozriet ked tak, je viacero moznosti, ako sa to da.

Poslať Napísal: 05 Nov 2021, 08:16 

Tie markety, to by nebola moc šťastná voľba si myslím. Ale pre tú srandu, keby si sa išiel pozrieť tam, že aká je to kvalita vlastne a za koľko ich ponúkajú, akože v rámci prieskumu a potom sa išiel pozrieť na nejaké poriadne, aby si videl ten rozdiel. Veľa ľudí neverí, že v tom rozdiel je, tak keby si sa takto na vlastné oči presvedčil. Vieš, ako to myslím. V Šamoríne je jedna predajňa alebo showroom alebo ako sa to v tejto dobe nazýva. Majú tam vystavené kadejaké produkty, aby si človek vediel tie dosky predstaviť či už ako podlahu, obklad alebo plot napríklad.

Poslať Napísal: 08 Nov 2021, 08:26 

Junior to som sa bol už akože pozrieť, len ešte by som tie kvalitnejšie rád teda videl. Len neviem ako to je teraz, keď zase opatrenia začali a jedno s druhým, že či sa to bude dať zrealizovať. Ale však múdrejší budem, keď im napíšem a dajú mi vedieť. Zbytočne tu budem teraz teórie vymýšľať alebo čo. Ano som ináč nevedel, že to má až takéto široké využitie.

Poslať Napísal: 10 Nov 2021, 08:35 

To ti inak nie je vôbec zlý nápad ísť sa rovno takto na to popýtať. Len bohvie, ako to teraz je, keď zase opatrenia kadejaké idú zaviesť, či sa aj bude dať. Si pozriem kontakt a skúsim si tam rovno zavolať a opýtať sa na to.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 08:32 

viktorjucar normalne je tam spravena betonova platna. viem, ze sa to nie priamo na ten beton kladie, ze sa tam davaju take hlinikove hranolceky a na tie sa primontovavaju dosky. neboj nic, toto mam nastudovane a som dohodnuty so susedom, ze mi s tym pride pomoct, nech sa s tym sam nemordujem. to budeme mat dvaja aj skor hotove.

Poslať Napísal: 15 Nov 2021, 11:57 

Osticak ono tak ci tak sa treba ohlasit dopredu, ked tam chces prist. Na to vplyv tato situacia nema. Proste to tak maju urcene. Asi aby sa im tam nenahrnulo naraz viacej ludi, nech sa stihaju kazdemu dostatocne povenovat. Takze hej, ten kontakt vsak najdes na webe a zavolaj alebo napis mail, to je uz na tebe, co si vyberies.

Poslať Napísal: 16 Nov 2021, 11:25 

Ono majú tuším aj písané, že sa im treba dopredu ohlásiť. Neviem, či skrz to, že je takáto situácia, alebo to tak majú bežne stanovené, že aby mali teda vyčlenený nejaký čas na človeka. Lebo si myslím, že poukazovať to všetko a podať všetky podstatné info, prípadne spraviť nejakú objednávku, tak to nie je záležitosť na päť desať minút. Radšej takto asi majú rozplánované jednotlivé stretnutia.

Poslať Napísal: 18 Nov 2021, 10:42 

brado dobre dobre, vsak ja len pre istotu to spominam, lebo nie kazdy musi byt takto poinformovany ako si ty. takze toto mas vlastne vsetko vymyslene a vies to mat pripravene. tak paradicka potom, cize len kym dorazia a moze sa ist na to. ci vlastne pockaj, to uz ich budes mat asi aj doma, nie?

Poslať Napísal: 26 Nov 2021, 11:18 

Aliban bohvie, že ako to aj teraz bude fungovať, keď sa má pozatvárať všetko, či nejak budú moc prevádzkovať ten showroom. Ale môžem povedať, že ja som to postíhal, som sa s nimi skontaktoval v podstate hneď ako sme sa o tom bavili. Tak som sa bol pozrieť a aj som si zajednal.

Stránka 105 z 106 [ Príspevkov: 1056 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 102, 103, 104, 105, 106  Ďalší

Obsah fóra » Dom a záhrada

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre