Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Aug 2017, 11:17 

@Lujza a kedy by si mali vlastne prist pozriet ten dom osobne? ked su este len nejake zaklady alebo az ked je uz urobeny komplet holodom ci ako to je?

Poslať Napísal: 30 Aug 2017, 10:03 

@Romulus no keď si rozhodnutý, že chceš centrálny vysávač je potrebné urobiť prípravu už v štádiu hrubej stavby. Tam nie je o čom. Lebo potom by s tým bolo viacej roboty. Museli by búrať a podobne

Poslať Napísal: 31 Aug 2017, 13:47 

@Lujza aha no tak to uz mame aj na case. a kolko cela ta montaz priblizne trva?

Poslať Napísal: 05 Sep 2017, 15:54 

@Romulus čo už máte na čase? Celkom som tomu teraz nepochopila, čo máš na mysli. Ako prípravu potrubia pri hrubej stavbe či niečo iné? Rozhodli ste sa, že dáte do domu centrálny vysávač? Celá montáž trvá tak cca týťdeň

Poslať Napísal: 05 Sep 2017, 22:24 

@Lujza ano tu pripravu som myslel. no prebral som to so zenou a ta bola celkom nadsena takze to asi zacneme riesit. a za montaz sa nieco doplaca nieco zvlast alebo je to uz zahrnute v cene vysavaca?

Poslať Napísal: 08 Sep 2017, 11:37 

@Romulus montáž už je v cene ale vy v prvom rade zavolajte do firmy Profivac či to bude možné tam namontovať. To nie je len tak, oni to musia odborne pozrieť, keďže vy už dom máte postavený (ak tomu správne chápem)

Poslať Napísal: 10 Sep 2017, 22:54 

Lujza prosím ťa, mňa by zaujímalo či sa k hadici dajú dokúpiť nejaké špeciálny nadstavce napríklad na vysávanie gauča a podobne :)

Poslať Napísal: 11 Sep 2017, 08:53 

@bibik dajú sa. No samozrejme záleží to od výrobcu vysávača. My čo máme vysávač tak som si dokupovala také kuchynské príslušenstvo (vysávacia lopatka, ručný vysávač a zásuvku na omrvinky). Pridám ti sem link priamo na to príslušenstvo, budeš si môcť o tom viacej prečítať. Tu je:http://zdravevysavanie.sk/centralny-vysavac/kuchynske-doplnky/. A od tejto firmy aj máme vysávač (neviem či si čítala celú konverzáciu, tak len aby si vedela:-)

Poslať Napísal: 11 Sep 2017, 15:24 

nečítala som si všetko ale minule mi to na facebooku vyhodilo, že takéto niečo existuje a aj nad ním premýšľame len sme nevedeli akú firmu vybrať tak aspoň sa môžem teraz teba popýtať na túto. vy ste sa vlastne podľa čoho rozhodli, že chcete vysávač od nich?

Poslať Napísal: 12 Sep 2017, 15:00 

@bibik tie vysávače sú vyrábané vo Švajčiarsku a jeden náš známi má od nich vysávač a on nám ich poradil. Takže sa dá povedať, že na základe odporúčania sme si vybrali ich firmu. Ale aj potom ich prístup a všetko okolo toho nás presvedčilo, že sme sa dobre rozhodli

Stránka 4 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre