Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 19 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 16 Okt 2018, 09:44 

Kolo_Juro nenaháňame ale tak my sme veľká rodina a keď sme chceli, aby mal každý vlastnú izbu, tak sme museli aj veľký dom postaviť :) Zatiaľ nám to nevadí a uvidíme do budúcna :D :D Hej, my máme aj centrálny vysávač ale pri takom veľkom dome som aj rád, že sme sa na to dali nahovoriť a že sme si ho kúpili. Spočiatku sme si dali spraviť len rozvody a potom sme si aj jednotku kúpili. Vyšlo nás to všetko do 3 000€. Ale poviem ti, že nebanujeme. My sme si dali namontovať aj ten HLS - logický hadicový systém, takže ani problém s uskladnením hadice nemáme iba tej rukoväte a to je najmenej. Takže asi tak z mojej strany

Poslať Napísal: 17 Okt 2018, 10:03 

este som to neriesila takze som si nechala otvorene vsetky moznosti. nechcem hned zavrhovat aj tie kuchyne co su z klasickych obchodov, pojdem aj tie popozerat a keby sa mi nic nepacilo alebo by bola cena taka, ze za to by som mohla mat aj na mieru urobenu kuchynu tak to isto zvazim. ale popripade ved oni vam davali nejake instrukcie ako ma byt ta kuchyna upravena nie?

Poslať Napísal: 17 Okt 2018, 12:00 

valeria001 píše:
este som to neriesila takze som si nechala otvorene vsetky moznosti. nechcem hned zavrhovat aj tie kuchyne co su z klasickych obchodov, pojdem aj tie popozerat a keby sa mi nic nepacilo alebo by bola cena taka, ze za to by som mohla mat aj na mieru urobenu kuchynu tak to isto zvazim. ale popripade ved oni vam davali nejake instrukcie ako ma byt ta kuchyna upravena nie?

jasne, pokial mas este cas, tak si to vsetko treba poriadne premysliet, aby si potom casom nieco nebanovala. hej, oni nam dali instrukcie. tato firma na cele s panom Jakubickom si svoju pracu robia zodpovedne a vsetko na co sa ich spytas ti ochotne poradia. uz viac krat som ti to pisal a znovu sa budem opakovat, nemas sa coho bat!

Poslať Napísal: 18 Okt 2018, 09:47 

Luko632 aha, tak potom mi to je už jasné, prečo si staval taký obrovský dom :lol: Koľko detí máte ak smiem vedieť? To sa dá tak rozdeliť, že najprv rozvody a potom jednotka? Myslel som si, že to musíš hneď všetko naraz kupovať. A za ten HLS ste museli doplácať? Či to je štandart?

Poslať Napísal: 19 Okt 2018, 08:42 

tak ja by som mu aj popripade zavolala, ze ci mi vie s tym pomoct, keby sme mali takuto kuchynu z obchodu, najdem tam niekde nanho aj cislo nie? alebo nemas ho aj ty?

Poslať Napísal: 19 Okt 2018, 10:57 

valeria001 píše:
tak ja by som mu aj popripade zavolala, ze ci mi vie s tym pomoct, keby sme mali takuto kuchynu z obchodu, najdem tam niekde nanho aj cislo nie? alebo nemas ho aj ty?

hej, treba sa na takychto veciach dopredu dohodnut, aby si vedela na com si. na nich cislo najdes tu: https://www.profivac.sk/kontakt/kontaktny-formular/. bud im mozes zavolat alebo vypisat ten kontaktny formular, ktory maju na stranke a oni sa ti ozvu. mas az dve moznosti :D :D

Poslať Napísal: 22 Okt 2018, 14:09 

Kolo_Juro no zatiaľ máme 3 detičky ale ešte jedno by sme chceli aby boli tak do páru :D :) Samozrejme, že sa to dá aj tak spraviť. Poznám viacerých takých ľudí, ktorí to tak spravili. Zo začiatku si neboli istý, či chcú toľko peňazí investovať za tú jednotku, tak si aspoň dali namontovať rozvody a potom po čase sa rozhodli, že kúpia aj centrálny vysávač. Ale prípravu už mali hotovú, takže nemuseli nič búrať. Všetkým, ktorý idú stavať to odporúčam! Musí sa za to doplácať ale nebolo to veľa €. Keby si nechcel mať hadicu v stene, tak ju musíš niekde uskladňovať a za každým vyťahovať. To nám neprišlo moc lákavé a preto sme si priplatili za ten systém.

Poslať Napísal: 24 Okt 2018, 15:13 

Luko632 fúha, 4 deti? To je na dnešnú dobu vcelku aj dosť ale zase je to pekné, keď deti vyrastajú so súrodencami a nie sami! Máš pravdu, že je asi lepšie to vopred dať spraviť ako si potom búchať hlavu. No skúsim to so ženou prebrať a uvidím, aký na to bude mať aj ona názor. A to máš len jednu hadicu a dokážeš ňou celý dom povysávať?

Poslať Napísal: 25 Okt 2018, 08:42 

@fifoo halooo, halooo, ty si tusim na mna zabudol alebo si si nevsimol odomna spravu?? Pytala som sa ta, ci mate aj nasavaci otvor a ako casto ho pouzivate, hm? Bola by som rada, keby si mi odpisal!

Poslať Napísal: 25 Okt 2018, 14:22 

Denya25 píše:
@fifoo halooo, halooo, ty si tusim na mna zabudol alebo si si nevsimol odomna spravu?? Pytala som sa ta, ci mate aj nasavaci otvor a ako casto ho pouzivate, hm? Bola by som rada, keby si mi odpisal!

prepac, vobec som si nevsimol spravu od teba a preto som ti aj neodpisal. keby som to videl, tak uz davno by si mala odpoved odomna! ved vidis, ze sem chodim dost casto :) moja odpoved na tvoju otazke je, ze mame nasavaci otvor v kuchyni a manzelka ho pouziva kazdy den, ked vari. a ked nevari, tak kazdy druhy den zmetie omrvinky a zapne otvor aby smeti zobral. my vobec nebanujeme, ze sme to dali :) :)

Stránka 19 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre