Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 18 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Sep 2018, 12:53 

luko632 vy mate velky dom, poschodovy?? to ho mate ako poprepajany??

Poslať Napísal: 25 Sep 2018, 14:20 

Fifoo píše:
valeria001 píše:
vy mate nejake tie doplnky?

mame zasuvku na omrvinky v kuchynskej linke a vysavaciu lopatku, kedze to chcela manzelka a spravil som jej tym obrovsku radost. ale uznavam, ze je to dobre, lebo ked krajame chlieb, tak rovno otvorime tu zasuvku a dame tam tie omrvinky - nerosypame zbytocne na dlazbu.

ano, hento sa aj mne s tou zasuvkou pacilo len ja by som to asi potreboval po obvode celej linky, nie len na jednom mieste :lol: :lol: :lol: a ta lopatka ako funguje? to sa nejako napoji na tu hadicu?

Poslať Napísal: 26 Sep 2018, 11:56 

:D :D po obvode celej linky?? vela stastia potom pri plateni :D :D my to mame v tej casti linky, kde stale krajame chlieb a kde sa najviac mrvi. ked sa namrvi niekde inde, tak to klasicky hubkou manzelka uprace. z toho nerobime velku tragediu, lebo predsa len mat vsetko TIP TOP sa neda! ta lopatka funguje tak, ze mas na spodku kuchynskej linky na tej liste taky nasavaci otvor a pred neho zmeties vsetok bordel. potom uz len staci stlacit nozny spinac a necistoty ti to vsaje a su prec. pridavam aj jednu foto, aby si si to vedela predstavit
Obrázok

Poslať Napísal: 02 Okt 2018, 08:15 

ved toto - by sme sa potom asi nedoplatili :lol: ale bolo to potom s upratovanim take jednoduche :lol: len to sa treba potom asi nejako dohodnut tam kde sa bude brat kuchyna nie? ci oni si to vedia potom dodatocne upravit?

Poslať Napísal: 02 Okt 2018, 10:55 

valeria001 píše:
ved toto - by sme sa potom asi nedoplatili :lol: ale bolo to potom s upratovanim take jednoduche :lol: len to sa treba potom asi nejako dohodnut tam kde sa bude brat kuchyna nie? ci oni si to vedia potom dodatocne upravit?

v tom mas pravdu, ze by to upratovanie este viac ulahcilo ale uz aj toto dost ulahcuje ;) :) samozrejme, ze je to potrebne riesit aj so stolarom alebo teda s firmou, ktora ti bude vyrabat kuchynu. lebo tam su potrebne tie vyvody ale to nie je nic komplikovane :)

Poslať Napísal: 05 Okt 2018, 12:56 

Srotos áno, máme dosť veľký dom - poschodový. Vieš, to je tak, keď ti je všetko malé a napokon máš obytnej plochy 250m2 :lol: :lol: Čo myslíš tým "ako ho máme poprepajány?". Celkom nechápem tejto tvojej otázke tak mi ju pls trochu priblíž. Dík

Poslať Napísal: 08 Okt 2018, 10:03 

@Fifoo vy ste si davali aj tento nasavaci otvor?? Aj ho casto pouzivate? Lebo my sme si ho nedali a zatial nam nejako ani nechyba :)

Poslať Napísal: 08 Okt 2018, 15:12 

len to zase neviem ci by to nebol problem keby chcem kuchynu napriklad z ikei alebo proste za takehoto nejakeho obchodu s nabytkom vies :cry: predsa len tam asi nie su zvyknuty upravovat kuchyne pre taketo potreby

Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 06:25 

Luko632 to čo sa v ňom naháňate?? :D Prečo ste si taký veľký dom postavili?? My plánujeme budúci rok na jar začať stavať ale iba malý bungalow, keďže veľké domy nie sú už v kurze :D Ak som správne pochopil, tak centrálny vysávač v ňom máte, že? To vás stálo aj veľa peňazí, keď máte taký veľký dom, že? Koľko, ak smiem vedieť, hm?

Poslať Napísal: 15 Okt 2018, 12:42 

valeria001 píše:
len to zase neviem ci by to nebol problem keby chcem kuchynu napriklad z ikei alebo proste za takehoto nejakeho obchodu s nabytkom vies :cry: predsa len tam asi nie su zvyknuty upravovat kuchyne pre taketo potreby

pokial budes chciet mat z tade kuchynu, tak to problem veru asi bude. vies, vacsinu ludi co poznam, tak kuchynu do domu si davaju vyrabat na mieru a pri takej kuchyni to vobec problem nie je. ale tak skus sa opytat alebo popripade potom ti to nejaky stolar spravi, ked tak velmi budes chciet z tade kuchynu! vcera som bol akurat aj u kamosa na stavbe a taktiez mal tu strbinku v kuchynskej linke ale jemu robil stolar na mieru, kedze on ma obravsku kuchynu!

Stránka 18 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre