Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 17 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 13 Sep 2018, 14:07 

FERO UZ SA TO TU TUSIM ROZOBERALO ALE ODPOVIEM TI ESTE RAZ NA TVOJU OTAZKU ABY SI NEMUSEL CITAT. JASNE ZE SA DA CENTRALNY VYSAVAC NAMONTOVAT AJ DO STARSIEHO DOMU. NEVIDIM V TOM PROBLEM, KED HO IDES CELY PRERABAT TAK TI NEBUDE ANI VADIT, ZE TI DO STENY ZABUDUJU HADICE ALEBO DO PODLAHY.

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 06:44 

V pohodicke Viechman, za to sa nemusis opsravedlnovat:) Len tak zo zvedavosti som chcela vediet, kedze my uz dom mame postaveny a uz ho len dokoncujeme. No potrubie sme si tam nedali zaviest takze by uz bolo asi dost komplikovane to teraz zacat riesit:/ Ale velka skoda, lebo ako pozeram, ze su ludia s tym spokojni tak banujem, ze som sa na to tiez nedala:/:/

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 09:10 

to mi bolo jasne, ze na okrasu si ho nedavaju :lol: len vies, ked nas od toho tolko ludi odhovara, ze nam to bude zbytocne ale mne to pride take prakticke. a to bola cena uz so vsetkym ano? vysavac, montaz vsetko?

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 14:45 

valeria001 píše:
to mi bolo jasne, ze na okrasu si ho nedavaju :lol: len vies, ked nas od toho tolko ludi odhovara, ze nam to bude zbytocne ale mne to pride take prakticke. a to bola cena uz so vsetkym ano? vysavac, montaz vsetko?

po pravde nechapem, preco vas ludia od neho odhovaraju ale tak sto ludi, sto chuti. v mojom okoli co mam ludi, tak si vsetci tento typ vysavaca len pochvaluju a nepocul som nan este ziadnu staznost. hej, je to vysledna cena uz so vsetkym. no samozrejme ak budes chciet este nejake doplnkove veci, tak za tie si budes musiet este zaplatit.

Poslať Napísal: 19 Sep 2018, 08:51 

vy mate nejake tie doplnky?

Poslať Napísal: 19 Sep 2018, 09:09 

Cypo...Tak som potom asi slepý, lebo narýchlo som si prezeral celú túto diskusiu a akosi som si to tu nevšimol...No nevadí, som rád, že si mi napísal takúto dobrú informáciu, lebo už som od ženy počúval, že čo budeme robiť ak sa to nebude dať a podobné veci...Normálne si ma vyslobodil z tejto paste :lol: :lol: :lol: ...Bude rada, keď jej poviem, že centrálny vysávač budeme mať ;) ...Ideme nanovo robiť aj omietky, takže by nám hadice mohli ísť aj cez stenu, že??

Poslať Napísal: 20 Sep 2018, 19:01 

valeria001 píše:
vy mate nejake tie doplnky?

mame zasuvku na omrvinky v kuchynskej linke a vysavaciu lopatku, kedze to chcela manzelka a spravil som jej tym obrovsku radost. ale uznavam, ze je to dobre, lebo ked krajame chlieb, tak rovno otvorime tu zasuvku a dame tam tie omrvinky - nerosypame zbytocne na dlazbu.

Poslať Napísal: 21 Sep 2018, 08:14 

FERO TYPICKE ZENY, HNED ZO VSETKEHO ROBIA ZAVER A ZBYTOCNU PANIKU :lol: :D UZ SI JEJ TO SNAD ALE POVEDAL :D CO SA TYKA TYCH HADIC, TAK ONI TI VLASTNE POJDU AJ CEZ STENU AJ CEZ PODLAHU. VED VIDEL SI UZ NEJAKY OBRAZOK AKO TO V SKUTOCNOSTI VYZERA, NIE?

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 10:33 

Skúsenosti s centrálnym vysávačom? No môžem vám nejaké napísať, keďže sme ho mali aj v byte a teraz ho máme aj v dome! My sme veľmi s týmto typom vysávania spokojný! Je to na nezaplatenie, keď len vytiahnem hadicu a vysávam. A vo veľkom dome už duplom :) Nemusíte sa trápiť s ťahaním veľkého vysávača a je to ešte aj o 100 krát tichšie. Moja manželka večne vysáva ráno, lebo to tak má vo zvyku a ja kľudne spím, lebo to nie je ani počuť ;) Tie najdôležitejšie výhody som vám napísal a snáď niekomu tým aj poradím :)

Pekný zvyšok dňa

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 14:02 

Cypo...No niečo mi o tom hovor...Tá moja spraví aj s komára somára :lol: :D ...Ale je už šťastná, keďže som jej to hneď povedal...Celý víkend sme museli pozerať centrálne vysávače a porovnávať výkony motorov a tak...Ešte že bolo tak škaredo a nič sa mi nechcelo okolo domu robiť :D ...Jasné, to som videl..Takže to musí ísť cez podlahu aj steny, áno?...Nedá sa to nejako spraviť aby to cez podlahu nešlo, čo?

Stránka 17 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre