Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 16 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 24 Aug 2018, 07:47 

tak ma vychovali - nebudem to porusovat :D no ale aby som sa dostala k veci, vravia, ze je to jednoducho prilis velka investicia na to aky velky dom, ze taku plochu viem povysavat aj obycajnym vysavacom za menej penazi :( co sa tyka velkosti tak aj my budeme mat okolo tych 120 m2, este nie je presne urobeny projekt, stale menime veci, zvacsujeme, zmensujeme miestnosti

Poslať Napísal: 27 Aug 2018, 06:48 

@Viechman no dobre a tak približne za tú dobu čo ho máte si koľko krát musel vysypať odpad? a túto základnú údržbu čo si spomínal to vieš v pohode spraviť aj sám nie? nemusíš na to volať nikoho?

Poslať Napísal: 27 Aug 2018, 09:35 

Anabela ahoj:-) Je pravda, že tá fotka nie je najlepšia ale inak sa mi to sem nedalo pridať, ospravedlňujem sa. Túto ponuku čo som sem pridal je na typ ProfiVac 300 PowerControl (bezdrôtové ovládanie, regulácia výkonu). Prečo sa pýtaš? Tiež sa rozhoduješ??:-)
Fuzatyhans no asi dva či tri krát som ho zatiaľ len vysypával. Ani si nepamätám presne, keďže to nie je tak často ako pri klasickom vysávači:-D:-D Samozrejme, že si to viem spraviť sám. Veď to je úplne jednoduché. Zvláda to dokonca aj moja žena:-);-)

Poslať Napísal: 28 Aug 2018, 13:27 

valeria001 píše:
tak ma vychovali - nebudem to porusovat :D no ale aby som sa dostala k veci, vravia, ze je to jednoducho prilis velka investicia na to aky velky dom, ze taku plochu viem povysavat aj obycajnym vysavacom za menej penazi :( co sa tyka velkosti tak aj my budeme mat okolo tych 120 m2, este nie je presne urobeny projekt, stale menime veci, zvacsujeme, zmensujeme miestnosti

okey teda;-):-) tak vies, je to pravda, ze klasicky vysavac stoji dajme tomu taky kvalitnejsi nejakych 500€ a centralny vysavac ta stoji okolo tych 2 000€. nebudeme si v tomto klamat ale podla mojho nazoru ma CV dlhsiu zivotnost a ma aj mnoho inych vyhod oproti tomu klasickemu. tu si uz treba len premysliet, ci mam tie peniaze a chcem ich obetovat alebo radsej budem ako ostatni a budem mat len klasicky, ktory sa mi kazde 2-3 roky bude kazit. ja som taky nechcel a s mojim rozhodnutim som spokojny! tak ked nemate este ani projekt, tam mas dost casu na rozmyslanie:-)

Poslať Napísal: 29 Aug 2018, 23:51 

@Viechman tak to ja si povedať nemôžem :D možno ešte vysypať v pohode ale že by som jej mohol dať ho aj prečistiť to si nemyslím :lol: :lol: čo sa týka hlučnosti je ako na tom? nevadí ak nie je vysávač v pivnici? že je napríklad v technickej miestnosti na prvom poschodí? nehučí moc? či to záleží od výkonu?

Poslať Napísal: 30 Aug 2018, 11:21 

Fuzatyhans prečo si myslíš, že by to nezvládla?? Lebo to je fakt vcelku jednoduché:-) Hlučnosť? Tento vysávač nie je ani počuť. Tohto sa vôbec nemusíš báť! Je úplne tichý keď s ním vysávaš

Poslať Napísal: 11 Sep 2018, 06:19 

dakujem za odpoved - presne preto som sa chcela spytat niekoho kto ma tiez podobne velky dom a nema poschodovy ci ho realne vyuziva a ma pocit, ze sa mu to oplatilo. niekde som citala, ze je dobre to zacat riesit uz ked ma clovek projekt, ze nie je potrebne cakat az kym bude stat hruba stavba. aj kvoli tomu, ze ak by sme sa pren rozhodli tak by sme spravili aj technicku miestnost vacsiu. a este, viem, ze tie ceny za taketo vysavace sa hrozne lisia ale vy ste dali za vas vysavac tych 2000?

Poslať Napísal: 12 Sep 2018, 07:45 

@Viechman to by nedopadlo dobre :lol: :lol: :lol: ona je skôr na také umelecké veci, vyrába dekorácie do domácnosti a podobne ale čo sa týka takýchto vecí, v tom s ňou neriskujem. aj sáčky do klasického vysávača mením ja teraz :lol: :lol: filter sa musí po nejakej dobe aj celý vymeniť? koľko vydrží?

Poslať Napísal: 12 Sep 2018, 12:52 

valeria001 píše:
dakujem za odpoved - presne preto som sa chcela spytat niekoho kto ma tiez podobne velky dom a nema poschodovy ci ho realne vyuziva a ma pocit, ze sa mu to oplatilo. niekde som citala, ze je dobre to zacat riesit uz ked ma clovek projekt, ze nie je potrebne cakat az kym bude stat hruba stavba. aj kvoli tomu, ze ak by sme sa pren rozhodli tak by sme spravili aj technicku miestnost vacsiu. a este, viem, ze tie ceny za taketo vysavace sa hrozne lisia ale vy ste dali za vas vysavac tych 2000?

tak na okrasu si ho ludia nedavaju do domov a ked ho uz maju tak ho aj vyuzivaju:-):-D to si mudru vec citala a je to fajn riesit hned na zaciatku, aby si si vedela prisposobit aj technicku miestnost aj ostatne veci. to kvitujem! nas to cele stalo 2 250€ aj nejake centy.

Poslať Napísal: 12 Sep 2018, 16:00 

Neviem či sa to tu už rozoberalo, keďže nemám čas si úplne celú diskusiu čítať ale chcel by som vedieť, či je možné si centrálny vysávač naištalovať aj do starého domu, ktorý idem na komplet prerábať...Robil to niekto z Vás tak??

Stránka 16 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre