Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 15 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 17 Aug 2018, 08:08 

Libuša: nerobí mi to problém len mám iný problém a to taký, že neviem, kde tú cenovú ponuku a faktúru mám. Ale ak ju nájdem, tak ti to hneď pošlem, dobre? Môžem si sem teda zatiaľ poslať tú tvoju e-mailovú adresu. Ani sa ti nečudujem, že ťa to oslovila. Je to brutalitka mať CV doma;-):-)

Poslať Napísal: 17 Aug 2018, 08:21 

@Viechman tak super potom. vy už ho teda využívate na plno? treba tam nejaké pravidelné prehliadky robiť či je všetko ok alebo si to zvládaš sám kontrolovať, dávať do poriadku? a inak tie nádoby na odpad tie ako často musíš čistiť?

Poslať Napísal: 17 Aug 2018, 11:07 

@Libuša áno, áno, myslím na to stále, neboj nič!
@fuzatyhans jasnačka, u nás sa už naplno vysáva s CV:-) Veď iný ani nemáme:-D Prehliadky netreba robiť ale spomínali nám, že je dobré, keď sa vysávač tak raz za 2-3 roky poriadne vyčistí. To znamená, že sa filter odšróbuje a dá sa dole, obklepe sa, aby išla špina ktorá tam je preč. Potom že ho treba umyť studenou vodou a nechať ho poriadne vysušiť. Nie je to nič komplikované ale ešte sme to nerobili, keďže vysávač ešte tak dlho nemáme. Odpad treba meniť podľa toho, kedy ho budeš mať plný. Ale nie je to nejako extra často, keďže nádoby sú dosť veľké.

Poslať Napísal: 17 Aug 2018, 11:11 

Sorry, dlhšie mi trvalo pokiaľ som prišiel na to ako sem pridám fotku. Ale podarilo sa mi to:-) Takto vyzerala naša cenová ponuka (snáď to budete vedieť prečítať): Obrázok

Poslať Napísal: 20 Aug 2018, 10:33 

Domča píše:
Libuša: nerobí mi to problém len mám iný problém a to taký, že neviem, kde tú cenovú ponuku a faktúru mám. Ale ak ju nájdem, tak ti to hneď pošlem, dobre? Môžem si sem teda zatiaľ poslať tú tvoju e-mailovú adresu. Ani sa ti nečudujem, že ťa to oslovila. Je to brutalitka mať CV doma;-):-)

oki Dominika, veď ak by si ju nenašla tak nevadí, keďže som si všimla, že už mi sem Viechman poslal tú jeho...,to mi bude stačiť...,chcela som len orientačne vedieť, čo všetko tam počítajú a tak...,veď keď sa pre nich rozhodneme, tak spravia aj a presne na náš dom...,

viechman ďakujem veľmi pekne za cenovú ponuku...,idem ju hneď preštudovať ;) :)

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 07:29 

dobry - chcela by som sa teda este raz spytat ci mate niekto skusenosti s centralnym vysavacom v jednopodlaznom dobe. oplati sa to?

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 12:52 

valeria001 píše:
dobry - chcela by som sa teda este raz spytat ci mate niekto skusenosti s centralnym vysavacom v jednopodlaznom dobe. oplati sa to?

cauko. mozme si tykat, nie? preco si myslis, ze sa to neoplati do jednopodlazneho domu??? mas na to nejake argumenty alebo si to len od niekoho pocula? lebo osobne si to vobec nemyslim, ze sa to neoplati! my mame jednopodlazny dom a centralny vysavac v nom mame a je to fajn. vobec nemam ten pocit, ze by sa mi to tam neoplatilo a ze by sme ho nevyuzivali! prave naopak.

Poslať Napísal: 22 Aug 2018, 07:42 

ahoj - jasne, mozeme si tykat len mi to prislo na zaciatku hned take neslusne zacat tu vsetkym len tak tykat :lol: a pytam sa na to prave kvoli tomu, ze ked som sa o tom rozpravala s ludmi tak mi tvrdili, ze je to jednoducho zbytocne do takeho domu, ze sa to oplati do nejakeho vacsieho - dvojposchodveho mozno. preto sa pytam ci odstupom casu hodnotite tuto investiciu, ze sa vam vyplatila. vy mate prosim ta na m2 aky velky dom?

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 10:35 

Viechman ahoj ;) Smiem sa ta spytat, ktory druh centralneho vysavaca mas od nich? Snazila som sa to vycitat z tej cenovej ponuky, ale akesi to mam rozmazane a nevidim to tam :/:/ Dakujem

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 16:41 

valeria001 píše:
ahoj - jasne, mozeme si tykat len mi to prislo na zaciatku hned take neslusne zacat tu vsetkym len tak tykat :lol: a pytam sa na to prave kvoli tomu, ze ked som sa o tom rozpravala s ludmi tak mi tvrdili, ze je to jednoducho zbytocne do takeho domu, ze sa to oplati do nejakeho vacsieho - dvojposchodveho mozno. preto sa pytam ci odstupom casu hodnotite tuto investiciu, ze sa vam vyplatila. vy mate prosim ta na m2 aky velky dom?

aj som si myslel, ze preto si zacala vykanim. ale tak tu sme vsetci kamosi, takze nic by sa nestalo, keby si aj hned zacala s tykanim:) a ake dovody ti povedali na to, ze sa neoplatia?? to si rad vypocujem, kedze ja nemam ani len jeden, preco by som to mal obanovat. nas dom ma uzitkovu plochu 120m2. vy budete mat ako velky?

Stránka 15 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre