Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 13 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Júl 2018, 08:26 

...jeden znami mi to povedal, ked som mu hovorila, ze planujeme kupit starsi dom a chceme ho prerobit a dat tam aj centralne vysavanie a mozno rekuperaciu...tak na mna pozeral, ze to sa do prerabky domu uz neda...ostala som z toho v soku a preto som sa rozhodla aj napisat a zistit si to od inych ludi...a ako to prebieha, ked sa montuje do starsieho domu taketo nieco?...vies mi poradit, prosim ta?

Poslať Napísal: 26 Júl 2018, 08:34 

okay, super dik za radu, budeme to teda potom riešiť keď už bude aj projekt hotový. a táto firma vaša tá má akú značku tých vysávačov?

Poslať Napísal: 26 Júl 2018, 13:57 

@ninka tak to ti riadnu blbost povedal. Vsetko sa da, ked sa chce! Poznam par pripadov, ktory taktiez kupili stary dom a prerobili ho na total moderny dom s rekuperaciou, centralnym vysavanim, vonkajsimi zaluziami a inymi vychytavkami. Ako to prebieha tazko povedat, kedze som to nikdy nezazil ale som si isty, ze ked oslovis napriklad firmu Profivac tak ti to vsetko vysvetlia a dokonca spravia zadarmo aj cenovu ponuku

@fuzatyhans vyrobcom ich CV je svajciarska firma, no presny nazov uz neviem. Musel by som to pozriet v e-maily, kde mi posielali cenovu ponuku.

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 07:57 

fúha takže švajčiarska kvalita hej? :D nemohol by si mi preposlať do mailu tú cenovú ponuku? vy máte aký veľký dom? celkovo rozlohu myslím

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 09:54 

@fuzatyhans presne tak! Tá je predsa najlepšia! ;) Aspoň podľa môjho názoru! Môžno má niekto iný názor a v žiadnom prípade mu ho neberiem ale môj je takýto 8-) 8-) Kľudne ti môžem poslať cenovú ponuku, len mi napíš e-mail na ktorý ti to mám preposlať, ok? No aj celkom dosť veľký máme

Poslať Napísal: 30 Júl 2018, 08:37 

Viechman píše:
@fuzatyhans presne tak! Tá je predsa najlepšia! ;) Aspoň podľa môjho názoru! Môžno má niekto iný názor a v žiadnom prípade mu ho neberiem ale môj je takýto 8-) 8-) Kľudne ti môžem poslať cenovú ponuku, len mi napíš e-mail na ktorý ti to mám preposlať, ok? No aj celkom dosť veľký máme

bol by si taký zlatý a poslal by si aj mne cenovú ponuku?...,chcela by som približne vedieť, koľko také centrálne vysávače stoja...,

Poslať Napísal: 30 Júl 2018, 11:00 

Libuša: môžeš počítať, že okolo 2 000 - 3 000€ dáš za kvalitnejší centrálny vysávač. Samozrejme záleží od toho, aký výkon budeš potrebovať. Či silnejší alebo slabší. To ti ale všetko odborníc,i ktorí v tom pracujú poradia. Chceš to mať v dome?

Poslať Napísal: 01 Aug 2018, 10:48 

"Blšinka" - Tak už vcelku dosť dlhú dobu ho používate. A ako často ho musíte umývať a vyprázdňovať? Je to náročné alebo v pohode to zvládaš aj ty sama či iba s manželom?? A čo znamená, že "so všetkým". Čo všetko zahŕňa tá cena?

Poslať Napísal: 03 Aug 2018, 11:20 

Domča píše:
Libuša: môžeš počítať, že okolo 2 000 - 3 000€ dáš za kvalitnejší centrálny vysávač. Samozrejme záleží od toho, aký výkon budeš potrebovať. Či silnejší alebo slabší. To ti ale všetko odborníc,i ktorí v tom pracujú poradia. Chceš to mať v dome?

aj som si myslela, že cena sa tak nejako pohybuje...,a robí ti problém mi preposlať tú tvoju cenovú ponuku?...,poslala by som ti sem aj môj e-mail, kam to môžeš poslať...,nechcem po tebe, aby si to tu verejne pridával, to vôbec nie!...,hej, chcem!...,na jednej výstave ma to veľmi oslovilo!

Poslať Napísal: 06 Aug 2018, 13:10 

@Libuša nie, nerobí mi to problém. Kľudne mi sem pridaj tvoju e-mailovú adresu a pošlem ti to tam. Alebo ti to môžem aj sem pridať, mne to problém nerobí. Svoje údaje zakryjem a v pohodičke. Ako to je tebe lepšie, rozhodni sa 8-) ;)

Stránka 13 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre