Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Júl 2018, 11:44 

Petra_Jančušková píše:
Pekný slnečný deň všetkým prajem ;) Rada by som zistila nejaké infošky ohľadom centrálneho vysávača a keďže som si všimla, že ste tu diskutovali začiatkom roka, tak ma napadlo napísať priamo sem a nezakladať zbytočne novú tému. Snáď sa tu nájde niekto, kto aj mne ochotne poradí ;) Chcela by som vedieť od tých, ktorí majú centrálny vysávač či im vyhovuje takéto vysávanie? Aké sú výhody a nevýhody? A vlastne zaujíma ma úplne všetko, keďže sa momentálne rozhodujem či do toho investovať alebo nie. Vopred ďakujem za odpovede ;)

...mám ho a nič zlé naň nemôžem povedať!...čo sa týka výhod, tak si to trochu uľahčím a postnem ti sem jeden obrázok, kde máš vypísané dôvody, prečo povedať CV áno ;) :) ..tak si prečítaj a na základe nich sa jednoznačne rozhodneš preň :) ..
Obrázok

Poslať Napísal: 11 Júl 2018, 14:17 

Jej Marek super, ďakujem ti veľmi pekne ;)

Blšinka ahoj :) A ako dlho ho už máš? Ďakujem ti za obrázok s výhodami, idem si to všetko prečítať no najprv som ti chcela odpísať. Rada by som ešte vedela, koľko ťa celý ten centrálny vysávač stál? Ak ti to teda nebude ovšem vadiť, že to sem napíšeš.

Poslať Napísal: 16 Júl 2018, 07:32 

Petra_Jančušková píše:
Jej Marek super, ďakujem ti veľmi pekne ;)

Blšinka ahoj :) A ako dlho ho už máš? Ďakujem ti za obrázok s výhodami, idem si to všetko prečítať no najprv som ti chcela odpísať. Rada by som ešte vedela, koľko ťa celý ten centrálny vysávač stál? Ak ti to teda nebude ovšem vadiť, že to sem napíšeš.

...my ho máme už druhý rok, teda teraz niekedy to bude, keďže v lete v auguste pred dvoma rokmi sme sa nasťahovali do nášho nového domčeku ;) :) ...jasné prečítaj a keby si ešte niečo viac chcela vedieť, tak sa kľudne pýtaj...rada ti poradím ;) :) ...a čo sa týka tej ceny, tak nás vyšiel do 2 000€ so všetkým...

Poslať Napísal: 17 Júl 2018, 08:47 

čauko ak môžem tak aj ja sa pridám k tejto téme lebo idem momentálne stavať taký menší ale dvojposchodový dom a minule som na nete narazil na kratší článok, v ktorom písali o takomto vysávači a celkom ma to zaujalo. zaujímalo by ma či ho treba mať zahrnutý aj v projekte keďže to bude celé v stene a niekde treba mať aj tú zbernú nádobu

Poslať Napísal: 18 Júl 2018, 13:45 

@fuzatyhans tak v projekte to zahrnute nemusis mat, ale treba s tym podla mojho nazoru oboznamit architekta, ktory vam navrhuje projekt domu, aby pocital s tym, ze este aj do technickej miestnosti alebo teda do pivnice (ak ju budete mat) pojde ta zberna nadoba. Ale inak instalacia potrubia pre CV sa moze robit do zelezobetonovej deky alebo castejsie u nas na Slovensku do skladby podlahy, po hydroizolaciach. Takze cca v case, ked sa robi instalacia vody a elektriky.

Poslať Napísal: 19 Júl 2018, 07:35 

...takyto centralny vysavac sa da namontovat iba do novostavby, ze?...ked sa robi rekonstrukcia, tak sa to uz neda, ci??...

Poslať Napísal: 19 Júl 2018, 07:53 

dik za odpoveď. takže mu stačí nahlásiť iba tú zbernú nádobu do technickej hej? budeme ju mat lebo tam bude aj kotol a možno to spravíme aj ako práčovňu, to si ešte nie sme úplne istý. nevadí to keď tam bude takto viac vecí nie? a čo sa týka toho potrubia tak to sa dá spraviť tak, že to pôjde aj podlahou, nemusí to byť len v stene či to musí byť aj aj?

Poslať Napísal: 20 Júl 2018, 11:52 

@ninka to nie je pravda, z kade to prosim ta mas? Centralny vysavac sa da naistalovat aj pri prestavbe domu, nemusi to byt len novostavba!!

@fuzatyhans ano staci aby s tym pocital a prisposobil tomu velkost technickej miestnosti ci pracovne. To je uz na vas, co vsetko tam budete mat a ako to budete volat. No vacsinou tie hadice su vedene cez stenu. Ale kazdy dom je iny a preto si treba vybrat firmu a im priamo poslat podorys domu a oni ti uz navrhnu ako to bude pre vas najlepsie. V tomto ti bohuzial neviem poradit, kedze vobec neviem ako bude vas dom vyzerat.

Poslať Napísal: 24 Júl 2018, 06:04 

jaj, takže to ale predsa len treba riešiť takto trochu dopredu aby som vedel kade mi to potrubie pôjde. ja som doteraz v tom, že firmu stačí hľadať až vtedy keď už bude dom prakticky postavený a už to budú môcť aj celé na hotovo urobiť. ja som kukal na internete nejakú firmu beam či ako sa to volá, oni majú electrolux vysávače. o tých niečo vieš?

Poslať Napísal: 24 Júl 2018, 13:41 

@fuzatyhans ano, ved ked budes mat projekt domu, tak ten zasli firme, ktora ti to vsetko navrhne. Myslim tym to, ze ti navrhne kde bude potrubie, kadial pojdu tie hadice a kde vsade budete mat zasuvky. Ved toto vsetko riesis s firmou uz vopred. Fuha, tak o tych vobec nic neviem. Kedze my sme centralny vysavac riesili cez firmu Profivac. O nich iba viem aky maju system, atd.

Stránka 12 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre