Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 11 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 19 Dec 2017, 16:16 

pavucisko my od nich CV mame, no predradeny separator sme nekupovali..bolo to dost financii aj bez neho, takze sme si povedali, ze ten si mozno casom kupime...

Poslať Napísal: 20 Dec 2017, 08:40 

...@Zlatica Nám by na stenách práveže biele kričali preto sme si vybrali takéto :) Len mi ešte napadlo, keď ste rozoberali kde tie zásuvky budú tak ste si sami povedali kde ich chcete alebo vám oni navrhli kde to bude optimálne a kde budú využité?

Poslať Napísal: 20 Dec 2017, 10:09 

@Bibiana nie je začo, to je v pohodičke ;) :) A ideš na novo robiť aj steny (sadrokartón), elektriku, vodu a pod.? Keď áno, tak ešte by sa ti to dalo a možno aj oplatilo. Skús osloviť firmu Profivac, oni sú v pohode. Sú aj ochotní prísť osobne a pozrieť sa, či má význam dávať CV alebo nie.

Poslať Napísal: 20 Dec 2017, 11:43 

jerry píše:
...@Zlatica Nám by na stenách práveže biele kričali preto sme si vybrali takéto :) Len mi ešte napadlo, keď ste rozoberali kde tie zásuvky budú tak ste si sami povedali kde ich chcete alebo vám oni navrhli kde to bude optimálne a kde budú využité?

akej farby mate steny ak smiem vediet??..tak spolocne sme to riesili..oni nam navrhli, kde by boli najlepsie a my sme si uz povedali, ci nam to vyhovuje alebo nie..

Poslať Napísal: 21 Dec 2017, 06:52 

...@Zlatica Máme rôzne odtiene šedej a celý dom je do takej nôty ladený takže čierne a do obývačky chcela tie olivovo zelené, že ona si tam dá také závesy a doplnky, ta reku dobre, ja sa do toho starať nebudem :lol: Počuj a vy máte aj to kuchynské príslušenstvo?

Poslať Napísal: 18 Jan 2018, 22:44 

jerry píše:
...@Zlatica Máme rôzne odtiene šedej a celý dom je do takej nôty ladený takže čierne a do obývačky chcela tie olivovo zelené, že ona si tam dá také závesy a doplnky, ta reku dobre, ja sa do toho starať nebudem :lol: Počuj a vy máte aj to kuchynské príslušenstvo?

neviem si to sice predstavit, ale ked to tak chce, tak nech si to tak da..pocuj, ty si idealny chlap, ked nechas vsetko na zenu aby vyberala :D :D ..toto by mne moj nikdy nedovolil :D :D..hej, mame ho..preco?

Poslať Napísal: 03 Júl 2018, 11:26 

Pekný slnečný deň všetkým prajem ;) Rada by som zistila nejaké infošky ohľadom centrálneho vysávača a keďže som si všimla, že ste tu diskutovali začiatkom roka, tak ma napadlo napísať priamo sem a nezakladať zbytočne novú tému. Snáď sa tu nájde niekto, kto aj mne ochotne poradí ;) Chcela by som vedieť od tých, ktorí majú centrálny vysávač či im vyhovuje takéto vysávanie? Aké sú výhody a nevýhody? A vlastne zaujíma ma úplne všetko, keďže sa momentálne rozhodujem či do toho investovať alebo nie. Vopred ďakujem za odpovede ;)

Poslať Napísal: 04 Júl 2018, 12:51 

Moja sestra by ti hneď povedala, že bez toho by si už život nevedela predstaviť! Dostavala minulý rok už tretí dom v poradí a v ňom má fakt všetky vychytávky sveta, ktoré v tých dvoch nemala :D Ale môžem povedať, že keď mi ho ukazovala, tak som sa namotal naň aj ja :D :lol: Uľahčuje fakt prácu a hlavne to, že vytiahneš len hadicu a vysávaš. Výhod má teda kooopu! ;) ;)

Poslať Napísal: 06 Júl 2018, 12:41 

A nemohol by si je povedať, aby sem išla a napísala mi zopár výhod a aspoň by som sa jej popýtala aj ostatné veci, ktoré ma zaujímajú. Hm? Bola by som ti za to veľmi vďačná ;)

Poslať Napísal: 09 Júl 2018, 14:18 

Skúsim jej povedať a uvidím, čo mi na to povie ;) ;)

Stránka 11 z 20 [ Príspevkov: 195 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 20  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre