Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: centrálne vysávanie
 Poslať Napísal: 06 Dec 2017, 11:12 

- bandita - ani nie, neviem o tom teda zatial, ze by to trebalo este nejako viac udrziavat. iba ten filter cistit, ked uz netaha dobre a potom samozrejme vyhadzovat zbernu nadobu, ked je uz plna. ale inak nic take extra netreba robit.

Poslať Napísal: 08 Dec 2017, 08:06 

aha, to mi pride taka normalna cena za takyto vysavac. a mozem sa este spytat, ktory ten vysavac mate? lebo som videl, ze oni ich maju na stranke viac ale vobec neviem, ze podla akych kriterii by sme si mali jeden vybrat

Poslať Napísal: 08 Dec 2017, 10:12 

- lincoln - tak ono treba pocitat s tym, ze tieto vysavace su drahsie. my mame PowerControl 300, na ich stranke hned ten prvy. nam ho oni poradili. pridu ti na priehliadku, pozru ake mas rozvody (ak ich uz mas) a podla toho ti odporucia, ktory vysavac.

Poslať Napísal: 11 Dec 2017, 13:12 

Znie to tak ľahko, len keby človek mal toľko zvyšných peňazí, že by si mohol taký vysávač dať namontovať do domu:-/ Písal si, že vás to vyšlo 1900€, v tom už bola zahrnutá aj montáž a práca?

Poslať Napísal: 12 Dec 2017, 06:51 

hej tie uz mame. takze uz im mozem kludne aj volat aby to prisli pozriet? a so zarukou je to u nich ako?

Poslať Napísal: 13 Dec 2017, 12:19 

- brokio - ano v tej cene je vlastne zahrnuta: montaz potrubia, dodanie vysavaca, vysavacej sady, hadice, hubice, taktiez praca a doprava. toto vsetko a este plus rozvody sme si robili sami, takze este tie nas vysli zopar stoviek €. je to drahsia zalezitost ale oplati sa.
- lincoln - ked mas rozvody, tak jasne ze mozes. zaruku maju predlzenu a to 10 rokov na cely centralny vysavac a 2 roky na hadice, hubice

Poslať Napísal: 14 Dec 2017, 09:45 

tak to je celkom fajn, ze maju takuto predlzenu. a ked sa mi nieco pokazi tak zavolam a dokedy to vedia prist urobit?

Poslať Napísal: 18 Dec 2017, 11:00 

- lincoln - nastastie som servis este nemusel riesit ale taktiez som sa na to pytal pri kupe a povedali mi, ze oni maju servis do 5 pracovnych dni pokial sa im nepodari problemy vyriesit priamo na mieste u zakaznika. u nich ze nemusis cakat 30 dni pokial ti pridu nieco opravit ako u inych firmach..

Poslať Napísal: 19 Dec 2017, 09:41 

tak to je rychlost :lol: a chodia oni po celom slovensku hej? da s nimi niekde aj stretnut? maju nejaku kancelariu alebo showroom? vy ste ich prvy krat kontakovali ako?

Poslať Napísal: 16 Jan 2018, 09:44 

- lincoln - ano po celom Slovensku chodia. a maju v Bratislave sidlo, takze tam by si ich nasiel ale maju aj distributorov napriklad v Trnave, Nitre, Košiciach a vo Zvolene. my sme s nimi komunikovali cez telefon a potom sme sa stretli v Bratislave

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 16 Jan 2018, 09:44

Stránka 10 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre