Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: centrálne vysávanie
 Poslať Napísal: 24 Okt 2017, 12:29 

bandita píše:
Matico no chystam sa uz na to, len chcem este pockat ci nahodou nebude Radain vediet aky je medzi tym rozdiel ale aj tak dik za snahu.

Tak čakaj keď si myslíš, že to je lepšie a jednoduchšie. Ja som zase taký, že by som zdvihol telefón a radšej sa to spýtal osobne

Poslať Napísal: 24 Okt 2017, 23:06 

Radain to záleží aj od počtu zásuviek nie? no chceli by sme asi ten 360 PC ale uvidíme čo nám oni povedia

Poslať Napísal: 25 Okt 2017, 10:21 

- bandita - hej to som si aj ja vsimol, ze niektore tie potrubia maju uplne identicke vykonostne vlastnosti. no medzi cim tam je rozdiel ti vobec neviem povedat. vyber spravneho potrubia som riesil s nimi. tak sa obrat aj ty na nich.

Poslať Napísal: 26 Okt 2017, 09:37 

Radain no okay, tak vdaka za pomoc, tento tyzden ich teda kontaktujem. keby cosi sa este ozvem.

Poslať Napísal: 26 Okt 2017, 11:44 

- bandita - nie je zaco, az tak som ti nepomohol, co ma mrzi no verim, ze z profivacu ti to vsetko ochotne vysvetlia a aj poradia. jasne kludne sa ozvi hocikedy:)

Poslať Napísal: 29 Okt 2017, 23:17 

Radaine ozaj, piatok som im uz sice volal ale tak ako vzdy mi polovica otazok napadla az ked som zlozil telefon. chcel som len vediet, ze tieto vysavace by mali mat umyvatelne filtre len neviem ako casto sa umyva. je to dobre robit po kazdom vysavani alebo ako?

Poslať Napísal: 08 Nov 2017, 12:18 

- bandita - sorry ale ohladne tohto ti neviem ani ja pomoct. na toto som sa ich nepytal, kedze pri kazdom tom filtre je, ze je umyvatelny. no myslim, ze ho az tak casto netreba umyvat. mozno tak vtedy, ked cistis aj nadobku na smeti. ja ho budem vtedy cistit.

Poslať Napísal: 09 Nov 2017, 12:35 

Radain tak to asi netreba tak casto ked si to este nerobil nie? ved vysavac vam stale dobre taha nie?

Poslať Napísal: 09 Nov 2017, 16:52 

- bandita - myslim, ze netreba. taha stale rovnako, nevidim, ze by menej tahal za to, ze sme ho necistili. my sme s tymto zatial ziadny problem nemali.

Poslať Napísal: 14 Nov 2017, 08:13 

vidim, ze su tu nejaky ludia co maju centralny vysavac tak hadam nebude vadit ak sa nieco spytam. mame rozostavany dom a uz dlhsie sa rozhodujeme ci by sme taketo nieco chceli. uz sme ale vo faze stavby kedy to fakt treba urgentne riesit. mame viacero firiem ale nevieme sa rozhodnut. viete nejako poradit?

Stránka 8 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre