Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: centrálne vysávanie
 Poslať Napísal: 28 Jún 2015, 16:16 

Určite je lepšie mať v dome centrálny vysávač kedže dokáže odfiltrovať úplne všetko a tým pádom je zabezpečená dokonalá čistota domova. No my sme to doma poriešili kvalitným vysávačom Nilfisk VP600, ktorý ma odstráni až 99,97% čo je úplne pekfektné. Radosť vysávať... :D Kúpili sme ho cez net na tomto webe http://www.ingotto.sk/kategoria/cistiaca-a-sanitarna-technika-vysavace
Určite odporúčam každému hlavne alergikom. ;)

Poslať Napísal: 09 Jan 2016, 20:58 

Len chcem poziadat hosta ci hosti, aby tu nepisali hluposti a ak chcu nieco porovnavat, nech sa ozvu do seriozneho testu.
BTW Hadica v stene nema vobec mensi priemer, nie je na to dovod (mozno pri vychvalovanom Electroluxe ano :D ) a uz vobec to nemusi mat priamu umeru s vykonom, je treba si zopakovat fyziku a prudenie kvapalin...
Vyrobca zn.ProfiVac je jeden z mala, ktory sa seriozne zaobera fyzikou v potrubi CV formou spoluprace s univerzitou vo svajciarskom Luzerne, konkretne vyskumom prudenia v potrubi (roznych komponentoch potrubia) a prudenia v roznych priemeroch hadic dosiel k velmi zaujimavym vysledkom....ktore su aktualne aplikovane pri insatalacii potrubi aj na Slovensku a pri vyrobe centralnych jednotiek vo Svajciarsku... a o ktorych vacsina ostatnych vyrobcov netusi.

Poslať Napísal: 08 Okt 2016, 21:28 

Rita píše:
pozerala som aj velkosti vysavacov a kazdy je rozdeleny podla vykonu na dlzku trubic v muri, neviete rata sa ta dlzka aj s hadicov? alebo len po zastrcku na hadicu?

Kedze Vam nikto neodpovedal, tak aspon dodatocne. Dlzka sa rata len potrubie a netreba z toho robit vedu presne na meter, maloktory bezny dom do 200-300m2 plochy ma viac ako 60m potrubi, bezny bungalov ma nejakych 10-20m potrubia.... a na to staci kazdy zakladny model u poctiveho vyrobcu CV. Teda nas urcite. A profesionalny dodavatel Vam urcite doporuci riesenie, ked mu poskytnete potrebne info. Pekny den.

Poslať Napísal: 04 Júl 2017, 10:41 

Ahojte, chcela by som vás poprosiť o radu. Dosť veľa článkov som si čítala o centrálnom vysávaní a celkom sa mi to pozdáva, už len z toho dôvodu, že je to pohodlnejšie. Staviame momentálne menší bungalow a preto sa rozhodujeme, či ísť do toho alebo nie. Aké máte skúsenosti? Najlepšie by bolo, keby sa ozvali ľudia, ktorý centrálny vysávač doma majú. Ďakujem ;-)

Poslať Napísal: 07 Júl 2017, 10:19 

Peťa
Píšem ti preto, lebo my v domácnosti centrálny vysávač máme. Môžem ti teda pomôcť pri tvojom rozhodnutí aj keď ti bude asi jasné, že ti budem radiť, že je to dobré. No viem v akej situácií sa nachádzaš, keďže aj my sme sa dlho rozhodovali čí ísť do toho alebo nie. Boli tam také obavy, lebo povedzme si narovinu, najlacnejšie to nie je. Teraz by sme ho ale nevymenili už za nič iné. Tak sme si zvykli a je to fakt pohodlnejšie. Neviem, čo ťa presne zaujíma, tak sa kľudne pýtaj

Poslať Napísal: 10 Júl 2017, 10:39 

Holiš a montáž ako prebieha? To už pri stavaní baráku musíš zadať, že chceš centrálny vysávač? Lebo veď tam tie trubice sa vedu cez stenu alebo ako by som to nazval, nie? Či vy to máte ako poriešené? My teraz staviame dom a veľmi by som tam chcel zabudovať centrálny vysávač len vôbec neviem, ktoré firmy to robia a ako postupovať...Budem rád keď mi poradíš

Poslať Napísal: 10 Júl 2017, 18:32 

Holiš dufam, ze ta tu teraz nezavalime vsetci otazkami :D ja som zachytila nieco o tychto vysavacoch na fore o byvani ale bolo to tam spomenute len tak okrajovo a velmi som nepochopila ako to funguje, mohol by si mi to tak jednoducho vysvetlit ked ho teda mate doma? :)

Poslať Napísal: 18 Júl 2017, 09:38 

bašena píše:
Holiš dufam, ze ta tu teraz nezavalime vsetci otazkami :D ja som zachytila nieco o tychto vysavacoch na fore o byvani ale bolo to tam spomenute len tak okrajovo a velmi som nepochopila ako to funguje, mohol by si mi to tak jednoducho vysvetlit ked ho teda mate doma? :)

chces vediet ako funguje centralny vysavac?nie je to nic komplikovane.akurat to,ze netahas za sebou ziadny vysavac,len proste zo zasuvky,ktoru ti naistaluju do steny vytiahnes hadicu a vysavas.samozrejme na to je potrebny aj HLS system.a potom niekde v kotolni mas namontovane potrubie,kde ti aj vsetok odpad sa zbiera.ak nad tym premyslas,bolo by fajn sa na podrobnosti spytat priamo nejakeho predajcu.

Poslať Napísal: 19 Júl 2017, 15:30 

mozno aj premyslam ale ste nie som uplne rozhodnuta a hlavne o takom vysavaci v podstate nic neviem takze by som ani nevedela na co sa mam pytat :lol: vysvetleniu od teba som celkom pochopila az na to, ze som sa zasekla pri HLS systeme, co to je?

Poslať Napísal: 20 Júl 2017, 10:00 

bašena píše:
mozno aj premyslam ale ste nie som uplne rozhodnuta a hlavne o takom vysavaci v podstate nic neviem takze by som ani nevedela na co sa mam pytat :lol: vysvetleniu od teba som celkom pochopila az na to, ze som sa zasekla pri HLS systeme, co to je?

tak uz nepis,ze nevies aky to je vysavac,ked som ti to dobre vysvetlil.ked tomu nechapes,daj si do googlu a on ti vyhodi milion clankov a fotiek a uz tomu lepsie pochopis.nie je to nic komplikovane.no HLS v preklade logisticky hadicovy system.je to vlastne hadica,ktoru mas v stene a ked ides vysavat tak ju cez zasuvku len vytiahnes a vysavas.ked skoncis vysavat,tak tato hadica ma schopnost aj taku,ze sa sama uprace.instaluje ti to samozrejme vsetko firma.tak si nemusis robit hlavu z toho,ze ako tam tu hadicu dostanes a podobne.

Stránka 2 z 10 [ Príspevkov: 100 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre