Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 10 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 27 Mar 2018, 10:38 

irena a coze porabal, ked si zlomil ruku?...nejaky sport, ci?...to je skoda :( ...a ty vobec nesoferujes?..ved ho naloz do auta a chodte...to som videla, ze maju byt aj na vystave...to je dost velka skoda, ze ste tam nemohli ist..vystavy su vzdy najlepsie :)

Poslať Napísal: 03 Apr 2018, 11:04 

Mimik - blbosti vyvadzal na snowboarde a tak to aj dopadlo :cry: :cry: ..on ma zlomenu klucnu kost, takze si vies predstavit ako to u nas teraz vyzera..vsetko musim iba ja robit :cry: ..soferujem ale iba velmi malo a na taku vzdialenost si netrufam..sme sa dohodli, ze uz tie dva mesiace nejako vydrzime...ani mi nehovor, vies ako ma to hneva, ze sme tam nemohli nakoniec ist? :cry: :cry: :oops: ..veeelmi :oops: :oops:

Poslať Napísal: 04 Apr 2018, 13:59 

Irena ale veď oni majú dobrý showroom aj v Bratislave, pokiaľ som teda správne pochopila, že sa tu bavíte o firme Sapeli, je tak??

Poslať Napísal: 06 Apr 2018, 10:08 

Žuzinulika - dobre si pochopila, presne o tejto firme sme si tu pisali...ano?..bola si tam?...lebo ja nie a preto neviem, ako vyzera ich predajna....hovoris, ze sa oplati ist iba tam a nemusim riesit riadnu vystavu?...poviem to mojmu chlapovi, on sa tomu aj potesi lebo on vystavy moc nemusi :cry: :cry:

Poslať Napísal: 12 Apr 2018, 07:44 

Irena áno, bola som u nich a dokonca nie iba raz. Už som tam bola viac krát, lebo aj keď sestra zháňala dvere, tak som išla s ňou a tak isto aj keď my, tak sme išli k nim a u nich vybrali dvere. Ako nehovorím, aj výstavy sú fajn, len neviem, či teraz v blízkej budúcnosti nejakú budú mať. To si musíš zistiť. Vieš, že sa mu ani nečudujem? Väčšina chlapov takéto veci nemajú radi :-/ :-(

Poslať Napísal: 18 Apr 2018, 08:01 

- nam sa teraz podarilo super kupit biele dvere do domu a dokonca este aj so zlavou. Tak ak by ste chceli, tak tu je link: https://www.sapeli.cz/sk/biele-interier ... -16-zlavou. Maju 16% zlavu na biele interierove dvere, co si myslim, ze takato zlavicka potesi kazdeho. Aspon teda nas velmi potesila :-) Lebo co sme boli v inych firmach, tak nam nacenili biele interierove dvere za o vela vyssiu cenu :-/ Snad vam aspon trochu pomoze tato moja skusenost a sprava ;-) Drzte sa a prajem pekny den!

Poslať Napísal: 20 Apr 2018, 10:49 

-xenya..maju teraz zlavu?..skoda,ze nemali minuly rok ked sme u nich kupovali dvere...sme to nevychytali..ale tak nevadi aj tak sme mali dobru cenu...

Poslať Napísal: 03 Máj 2018, 15:44 

- Jela ano, teraz maju zlavu ale tak oni maju kazdu chvilu nejaku, tak asi ste prave nemali stastie :-):-) Kolko ste platili ak smiem vediet??

Poslať Napísal: 09 Máj 2018, 13:09 

Žuzinulika - no ved toho sa obavam, ze nebudu mat a cakat pokial nejaku spravia to sa mi moc nechce, kedze uz dovtedy ich mozem mat aj doma...a uz som to aj manzelovi spomenula a pozdavalo sa mu to...nevies, ci maju aj v sobotu otvorene?...lebo cez tyzden sa nam volno neda vybavit obidvom naraz:-(:-/

Poslať Napísal: 16 Máj 2018, 08:54 

-xenya..ach noo, my skoro nikdy nemame stastie..uz sa z toho s manzelom az smejeme..lebo vyhliadneme si nieco, cakame aj mesiac, potom sa na to vykasleme a kupime to za tu cenu co je a o tyzden na to to vzdy zlacnia..sme riadny smoliari :lol: :lol: ...aj ked ma zabijes, tak si neposmien kolko nas stali :( ...vbec neviem a nechcem trepnut len tak od brucha..

Stránka 10 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre