Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 12 Okt 2016, 17:50 

Zzuzlicek nehladam nejake extra specificke dvere len by som chcela aby boli fakt kvalitne a nie len nejake papierove cez ktore bude vsetko pocut..na googli som uz pozerala..pozrela som strasne vela stranok ale ziadne som take co by ma az tak zaujali nenasla a tak ma napadlo ze skusim sem napisat ci mi neviete nejaku poradit..citala som tu ze baby si tu pisu o nejakej firme sapeli..to je co za firmu? o tej som este napriklad ani nepocula a tam som pozerala ponuku a oni maju vcelku zaujimave interierove dvere..tam by som si vedela aj vybrat..len aka je ich kvalita?

Poslať Napísal: 13 Okt 2016, 09:24 

@Hubka-Lubka nemala som fotku, lebo som nečakala že ich budeš chcieť aj vidieť. Ale našla som ich na internete, tak ti sem pridávam fotku. Sú to tieto: http://www.imageno.com/rwkvqgkoep8ipic.html. Dosť sa mi ľúbia, čo na ne hovoríš? Už plánujem že ich zajtra aj objednám

Poslať Napísal: 18 Okt 2016, 12:36 

Gatialova píše:
Zzuzlicek nehladam nejake extra specificke dvere len by som chcela aby boli fakt kvalitne a nie len nejake papierove cez ktore bude vsetko pocut..na googli som uz pozerala..pozrela som strasne vela stranok ale ziadne som take co by ma az tak zaujali nenasla a tak ma napadlo ze skusim sem napisat ci mi neviete nejaku poradit..citala som tu ze baby si tu pisu o nejakej firme sapeli..to je co za firmu? o tej som este napriklad ani nepocula a tam som pozerala ponuku a oni maju vcelku zaujimave interierove dvere..tam by som si vedela aj vybrat..len aka je ich kvalita?

Tú firmu nepoznáš? No možno aj preto že majú viacej pobočiek v Čechách ako na Slovensku, ale majú už aj tu a to v Bratislave. Ale mnoho dodávateľov ponúka dvere tejto značky, tak mi to je divné že ju nepoznáš, ale tak zase chápem, pokiaľ riešiš až teraz dvere tak si nebola nútená zisťovať si nejaké firmy a veci ohľadom toho. My tiež plánujeme keď sa dopracuje k zariaďovaniu domu objednávať z tejto firmy, pretože sestra od nich má a je s nimi spokojná

Poslať Napísal: 19 Okt 2016, 13:13 

Michaela - pekne su, pacia sa mi takze kludne ak sa ti pacia este stale tak ako si napisala tak by som ich objednala. Alebo sa uz aj stalo?

Poslať Napísal: 20 Okt 2016, 07:42 

@Hubka-Lubka už sa veru aj stalo. Hneď ako som ti poslala fotku tak som sa aj rozhodla že nebudem čakať a že ich objednám aby som potom na ne dlho nečakala pokiaľ mi ich vyrobia. Takže už sa vyrábajú ;-)

Poslať Napísal: 21 Okt 2016, 10:47 

Zzuzlicek pravdu povediac mi ten nazov nic doteraz nehovoril ale som rada ze som sa to tu docitala a teda ze si mi ju poradila..pozerala som si ich ponuku na internete a celkom ma niektore dvere aj zaujali..pozerala som ze maju aj zarubne..cenovo to ako u nich vychadza?kolko platila tvoja sestra za ne?

Poslať Napísal: 24 Okt 2016, 11:34 

Gatialova píše:
Zzuzlicek pravdu povediac mi ten nazov nic doteraz nehovoril ale som rada ze som sa to tu docitala a teda ze si mi ju poradila..pozerala som si ich ponuku na internete a celkom ma niektore dvere aj zaujali..pozerala som ze maju aj zarubne..cenovo to ako u nich vychadza?kolko platila tvoja sestra za ne?

Ktoré napríklad sa ti zapáčili, pridaj fotku alebo link, som zvedavá aký máš vkus a či náhodou si si nevybrala také ako má aj moja sestra ;)Tú cenu ti vôbec neviem povedať, ale myslím že tam na ich stránke ti to aj vyhodí sumu že koľko dané dvere stoja, skús tam, lebo sestre teraz v najbližšej dobe nepôjdem takže ti ani neviem zistiť koľko stáli a myslím že už ani ona si to nepamätá, keďže to už bolo dávnejšie keď ich kupovala

Poslať Napísal: 03 Nov 2016, 12:17 

Michaela - dobre si aj urobila, však pokiaľ si už bola rozhodnutá tak zbytočne budeš čakať a špekulovať. Kamarátka nato doplatila. Nedala si poradiť, objednala si dvere lacnejšie lebo jej prišlo veľa toľko koľko som jej ja hovorila a teraz banuje, lebo nie sú vôbec kvalitné a ešte že jej ich doviezli aj poškodené. Teraz už premýšľa že objedná zo sapeli, tak ako aj my a tie im tam nechá že nech jej už ani druhé nenosia. Som zvedavá ako to nakoniec všetko porieši. Tebe ich už doviezli?

Poslať Napísal: 08 Nov 2016, 13:20 

Rád by som sa informoval či je tu niekto kto má skúsenosti s posúvnymi dverami? Máte niekto také doma? Premýšľame s manželkou že by sme také dali do domu, ešte síce máme nejaké dva mesiace na rozhodnutie pokiaľ sa ostatné veci dokončia ale už sme si povedali že začneme skôr zisťovať nejaké pre a proti. Aký máte názor?

Poslať Napísal: 10 Nov 2016, 11:55 

Holiš píše:
Rád by som sa informoval či je tu niekto kto má skúsenosti s posúvnymi dverami? Máte niekto také doma? Premýšľame s manželkou že by sme také dali do domu, ešte síce máme nejaké dva mesiace na rozhodnutie pokiaľ sa ostatné veci dokončia ale už sme si povedali že začneme skôr zisťovať nejaké pre a proti. Aký máte názor?

Cavko,.moja sestra v dome maju len posuvne dvere.jej by sa sice zmestili aj klasicke ale jej sa velmi posuvne vzdy pacili takze ona si preto take davala.neviem kolko za ne platila, ako pocul som ze su o nieco drahsie ale ak chces tak ti to vyzistim.cez vikend sa k nim aj chystame tak sa ti nato popytam,.

Stránka 5 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre