Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 27 Sep 2016, 13:18 

@Hubka-Lubka okey to som si všimla že ich tam majú pofotené, pretože som si pozerala ich stránku. Ešte ale neviem že kde majú oni predajňu? Majú aj na Slovensku? Lebo som si všimla že je to česká firma

Poslať Napísal: 28 Sep 2016, 18:23 

Michaela - som nemohla vediet ze si si pozerala ich stranku ale dobre, som rada ze si ich tam videla:-) Maju predajnu aj na slovensku a to v Bratislave

Poslať Napísal: 29 Sep 2016, 10:29 

nehladam sice biele dvere ale hladam dvere do interieru a aj vchodove..vedeli by ste mi poradit nejaku stranku kde by som si mohla pozriet ake dvere sa teraz tak najcastejsie predavaju? z akeho materialu, akeho vyrobcu aby boli kvalitne..dakujem

Poslať Napísal: 04 Okt 2016, 18:03 

@Hubka-Lubka áno to máš pravdu že si to nemohla vedieť ale tak už vieš. Jeej super, ďakujem. Bratislavu nemám ani tak ďaleko takže pravdepodobne sa pôjdem aj do ich predajne kuknúť

Poslať Napísal: 05 Okt 2016, 13:18 

Gatialova píše:
nehladam sice biele dvere ale hladam dvere do interieru a aj vchodove..vedeli by ste mi poradit nejaku stranku kde by som si mohla pozriet ake dvere sa teraz tak najcastejsie predavaju? z akeho materialu, akeho vyrobcu aby boli kvalitne..dakujem

Čo tak zadať si len do googlu interiérové dvere a vyhodí ti straašne veľa stránok a firiem ktoré ponúkajú takéto dvere. Či hľadáš nejaké špeciálne dvere?

Poslať Napísal: 06 Okt 2016, 10:58 

Michaela - to je fajn ze to nemas daleko, tak potom daj aj vediet ci ste nejake dvere aj objednali alebo ako to dopadlo, som trosku zvedava:-)

Poslať Napísal: 07 Okt 2016, 12:01 

Soňa diky za info ohladom ceny. Celkom fajn cena, myslela som ze mi napises vyssiu..To z toho sapeli ste objednavali, ze? idem teda pozriet aj ja aku maju ponuku

Poslať Napísal: 07 Okt 2016, 14:22 

@Bachrikova nemáš začo ;) Áno, napokon sme sa rozhodli pre tú firmu a z nej sme objednávali naše dvere ktoré máme v domácnosti. Pozri a potom napíš čo hovoríš na ponuku ;)

Poslať Napísal: 10 Okt 2016, 17:37 

@Hubka-Lubka počuj my sme tam už aj cez víkend boli:-) Manželovi som o tom hovorila a bola som v šoku že navrhol že môžme ísť v sobotu že si spravíme aj výlet na Bratislavský hrad a tak sme zašli aj do predajne. Zaľúbili sa mi tam jedny dvere, ešte sme ich ale neobjednali. Teraz síce banujem, mohla som to už mať z krku ale ešte pozriem v jednej predajni a potom sa rozhodnem. Ale mám pocit že táto vyhrá;-)

Poslať Napísal: 11 Okt 2016, 15:36 

Michaela - mas dobreho manzela ze hned chcel ist s tebou, ale tak dobre ze ste vyuzili este aj pekne pocasie ktore v sobotu ako tak este bolo:-) Ktore dvere sa ti tam zapacili? Nemas aj nejaku fotku?

Stránka 4 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre