Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 12 Sep 2016, 10:13 

Michaela to ako keby som moju zenu pocul ked riesila dvere a velmi chcela aby boli moderne. Po tolkych predajniach sme pobehali ze mi z toho az zle bolo:/ Bol som potom rad ze sa jej konecne zapacili dyhovane dvere a aj zarubne z jednej predajne a z tej sme objednali do celeho domu

Poslať Napísal: 12 Sep 2016, 12:43 

@Hubka-Lubka tak myslela som to tak že by mi sem niekto dal aké majú oni dvere v dome a trošku by som z toho nazbierala inšpirácií, lebo zatiaľ som si len na googli pozerala nejaké. Ale kľudne by som bola teda rada aj keby mi nejaké firmy poradíš kde by som si mohla pozrieť ponuku. Jednu som si už pozerala a tam mali celkom pekné dvere
@Sebastian a z ktorej ste objednávali a nemáš nejakú foto?

Poslať Napísal: 12 Sep 2016, 16:15 

Michaela - aha tak uz som pochopila ako si to myslela, lebo tie trendy to bolo trosku zle vyjadrenie pretoze kazdemu sa paci uplne nieco ine. Ak ale teda chces vidiet aj nejake realne fotky, tak ti mozem poslat ake mame my, ak chces, hm?

Poslať Napísal: 13 Sep 2016, 13:49 

@Hubka-Lubka budem rada keď mi pošleš fotku vašich dverí a aj nejaké informácie že z kade ste ich kúpili a koľko Vás stáli, ďakujem ;)

Poslať Napísal: 14 Sep 2016, 11:59 

@Bachrikova rada ti to napíšem, lenže to musím pozrieť doma na faktúre že koľko som za ne platila, takto z hlavy si to už nepamätám, bolo to už dávnejšie. Pozriem ti to a napíšem dobre?

Poslať Napísal: 15 Sep 2016, 09:52 

Michaela - posielam ti fotku ale nevedela som to sem pridat tak ti posielam link a ked na to kliknes tak sa ti zobrazia dvere ktore sme objednavali. Sice je to z internetu stiahnuta fotka ale vyzeraju aj na zivo presne takto. My sme si ich vyhliadli v sapeli, potom sme pobehali este aj ine predajne ale ziadne ine nas tak nezaujali ako tieto. Tak nakoniec sme isli k nim do predajne, nam ukazali vzorku, nacenili nam pocet dveri ktory sme chceli a objednali sme ich:-) PS: Tu je ten link: http://www.imageno.com/qxpzrxcd2j1upic.html

Poslať Napísal: 21 Sep 2016, 10:23 

Soňa dobre kukni to a napis mi, som zvedava na tu cenu

Poslať Napísal: 21 Sep 2016, 12:03 

@Hubka-Lubka ďakujem za fotku, veľmi pekné dvere ste vybrali. Ešte by ma zaujalo ako to u nich chodí? Tam musíš ísť priamo k ním do predajne alebo sa dá aj cez internet objednať? A po objednaní koľko dní trvá pokiaľ ti ich doručia?

Poslať Napísal: 22 Sep 2016, 18:14 

Michaela - dakujem, som rada ze sa ti pacia ;) K nim musis ist priamo na predajnu. Maju sice vsetky dvere a zarubne ktore maju v ponuke vyfotene aj na internete ale oni chcu s kazdym zakaznikom jednat osobne. Takze ked som si ich vyhliadla tak som isla do ich predajne a tam sme uz objednavku doklepli. 3-6 tyzdnov maju dodaciu lehotu, zalezi to podla sortimentu aky si vyberies

Poslať Napísal: 26 Sep 2016, 13:03 

@Bachrikova tak cez víkend som už konečne našla faktúra za tie dvere. Platili sme za dvere 115€ a za zárubne tiež 115€, takže nás dokopy stáli jedny dvere okolo tých 230€ a nejaké centy

Stránka 3 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre