Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 12 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 30 Aug 2018, 09:35 

Ahooj @Anabela...nase biele dvere maju uz cez tri roky a nezda sa mi, ze by zozltly alebo nieco ine..vies, pokial mas kvalitny material, tak s tym sa ti to nestane..samozrejme treba pocitat aj s tym, ze take dvere su aj drahsie...a co sa tyka cistenia, tak ich cistim tak 4 krat do roka...neprehanam to nejako extra :lol: :D

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 06:36 

Uz teraz ti dakujem Nora za to, ze si si nasla cas a odpisala si mi:) Je fajn vediet, ze existuju biele dvere ktore sa po rokoch neposkodia a nezozltnu - to si ma teraz fakt potesila. Ale mohla by si mi napisat po akom materiali sa mam teda pozerat? Ktory je kvalitny a dobry? A taktiez by si mi mohla napisat, kde si ich kupovala (ak ti to nebude prekazat takto verejne to sem dat)

Poslať Napísal: 18 Sep 2018, 14:28 

Este nie je zaco dakovat @Anebela...co sa tyka materialu, tak tych je viacej...pozri a precitaj si vsetko na tejto stranke: https://www.sapeli.cz/sk/sapeli-v-bielom ...chcela som ti to aj vsetko pisat ale bolo by to na dlho a nemam momentalne tolko casu, kedze uz pomaly idem domov z roboty :D ...napisem ti ale, ze nase dvere mame z toho materialu CPL laminat a objednavali sme ich u tejto firmy..preto som ti priamo na nich poslala aj link, kedze viem, ze ich dvere su kvalitne...ale ved to som ti tu uz pisala a preto sa nebudem opakovat...

Poslať Napísal: 20 Sep 2018, 09:38 

V pohodicke Nora, som rada, ze si mi sem poslala link a idem si to vsetko prestudovat, kedze som dnes doma a mam na to dost casu:) Uplne rozumiem tomu, ze si sa tym nechcela zdrziavat a naco nieco prepisovat, ked si to vsetko mozem priamo precitat, no nie? Dobre si spravila:);) Tak idem studovat:D

Poslať Napísal: 25 Sep 2018, 09:42 

- Jela to je dobre, takych ludi mam najradsej:-) Jasne, ved na co zbytocne dlho cakat, ked sme sa do nich na prvy pohlad zalubili:-D Uz aj tak by sa nam ine nezapacili:-) A aj sme ich cim skor potrebovali a kedze este doba dodania je zopar tyzdnov, tak nam nic ine nezostavalo! No nebanujem, lebo aj ked sme isli este do inych dverovych studii, nikde sme nenasli taketo pekne ako v Sapeli! Dobre sme sa rozhodli:-)

Poslať Napísal: 08 Okt 2018, 07:57 

- xenya...jasne, super pristup ste zvolili...no poznam aj takych ludi, ktory by cakali pokial by cena neklesla alebo nieco podobne sa neudialo...ludia su rozni!...a kedy vam ich maju doviezt?..lebo pozeram, ze uz nejake 2-3 tyzdne ubehli odvtedy, ze?...

Poslať Napísal: 16 Okt 2018, 08:39 

ZENY AHOJTE! UZ KONECNE VAM AJ JA MOZEM POVEDAT, ZE SVOJE VYSNIVANE BIELE INTERIEROVE DVERE MAM NAHODENE A SU PREKRASNE. MY SME TAKTIEZ OBJEDNAVALI V TEJ FIRME, KTORU TU SPOMINATE :) NIC ZLE NA NICH NEMOZEM NAPISAT, LEBO KOMUNIKACIA S NIMI BOLA UZASNA, TAKTIEZ S CENOU SA NAM SNAZILI VYHOVIET A CO SA TYKA DORUCENIA, TAK NEMESKALI ANI LEN JEDEN DEN! A CO SA TYKA UDRZBY? TAK TOHO SA VOBEC NEBOJIM LEBO VIDIM, ZE TO NEBUDE NIC KOMPLIKOVANE ICH UMYVAT. MAJU VELMI DOBRY POVRCH :) ;) ODPORUCAM VSETKYM OD NICH DVERE A TAKTIEZ BIELE ;) ;)

Poslať Napísal: 29 Okt 2018, 14:53 

Lyduša píše:
ZENY AHOJTE! UZ KONECNE VAM AJ JA MOZEM POVEDAT, ZE SVOJE VYSNIVANE BIELE INTERIEROVE DVERE MAM NAHODENE A SU PREKRASNE. MY SME TAKTIEZ OBJEDNAVALI V TEJ FIRME, KTORU TU SPOMINATE :) NIC ZLE NA NICH NEMOZEM NAPISAT, LEBO KOMUNIKACIA S NIMI BOLA UZASNA, TAKTIEZ S CENOU SA NAM SNAZILI VYHOVIET A CO SA TYKA DORUCENIA, TAK NEMESKALI ANI LEN JEDEN DEN! A CO SA TYKA UDRZBY? TAK TOHO SA VOBEC NEBOJIM LEBO VIDIM, ZE TO NEBUDE NIC KOMPLIKOVANE ICH UMYVAT. MAJU VELMI DOBRY POVRCH :) ;) ODPORUCAM VSETKYM OD NICH DVERE A TAKTIEZ BIELE ;) ;)

Takže z firmy Sapeli ich máte? Správne som pochopil? Koľko trvalo pokiaľ vám ich vyrobili a prišli nahodiť?

Poslať Napísal: 06 Nov 2018, 11:24 

Ahoj @Lyduša ;) Mohla by si mi pridať fotku tvojich dverí? Vždy sa mi veľmi páčili biele dvere ale keď sme zariaďovali nemohli sme si také dovoliť a dali sme len také lacné. No teraz už konečne ich môžme vyhodiť a preto by som bola rada, keby si mi poskytla nejaké informácie. Ďakujem ;)

Poslať Napísal: 12 Nov 2018, 18:54 

Jela píše:
- xenya...jasne, super pristup ste zvolili...no poznam aj takych ludi, ktory by cakali pokial by cena neklesla alebo nieco podobne sa neudialo...ludia su rozni!...a kedy vam ich maju doviezt?..lebo pozeram, ze uz nejake 2-3 tyzdne ubehli odvtedy, ze?...

aj ja ich takých zopár poznám :lol: :lol: :lol: Ale na fakt kvalitné dvere málokedy dá predajca/výrobca zľavu! Lebo si je vedomí, že ľudia ktorý chcú kvalitu sú ochotní aj viacej zaplatiť! A priznajme si, že je to tak

Stránka 12 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre