Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 11 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 05 Jún 2018, 13:37 

- Jela to vazne sa vam toto stava?? Je mi to luto, no snad sa aj na vas raz usmeje stastie:-) Skoda, ze nevies ale tak nevadi. Zistim si ceny, ked k nim zajdem:-)

Poslať Napísal: 07 Jún 2018, 10:12 

Irena akurát som pozerala ich otváracie hodiny a majú aj v sobotu aj v nedeľu otvorené v Bratislave. Od 10:00 do 17:00 ;) :)

Poslať Napísal: 26 Jún 2018, 01:14 

Žuzinulika píše:
Irena akurát som pozerala ich otváracie hodiny a majú aj v sobotu aj v nedeľu otvorené v Bratislave. Od 10:00 do 17:00 ;) :)

...ale oni maju predsa po Slovensku viacej predajni, kde ponukaju ich dvere, nie je tak?...teda aspon sa mi mari, ze som to videla na ich stranke...ako my sme taktiez boli v Bratislave, kedze to mame najblizsie a chceli sme len od nich dvere ale svagrina by to mala daleko a preto som jej pozerala ine pobocky...

Poslať Napísal: 26 Jún 2018, 11:43 

@kocianka ano, je to tak, ze maju po celom Slovensku viacej predajcov...asi si si to videla tu: https://www.sapeli.cz/sk/predajcovia, ze?...vy teda uz mate od nich dvere??..a ake, ak smiem vediet a vidiet??:)...lebo my sme minuly tyzden akurat u nich vybrali a objednali ale este cakame na vyrobu a dovoz...

Poslať Napísal: 02 Júl 2018, 12:46 

-xenya..ano, smrtelne vazne ti to hovorim!..nemam dovod si nieco vymyslat, predsa!..mozno raz ano, ale tak ja som rada, ze aspon v rodine je vsetko okey..hovorim, ze ja mam stastie aspon v laske a rodine, ked uz nie v akciach a sutaziach ;) :) ..a zistila si si to?..bola si uz u nich?

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 16:33 

Sonii píše:
@kocianka ano, je to tak, ze maju po celom Slovensku viacej predajcov...asi si si to videla tu: https://www.sapeli.cz/sk/predajcovia, ze?...vy teda uz mate od nich dvere??..a ake, ak smiem vediet a vidiet??:)...lebo my sme minuly tyzden akurat u nich vybrali a objednali ale este cakame na vyrobu a dovoz...

...ano Sonii, presne na tejto ich webovej stranke som to pozerala, mas ty pravdu :) ...ano mame od nich interierove biele dvere v celom dome...chces ich aj vidiet?...mam ti ich akoze odfotit, ci staci ti poslat fotku z ich stranky??...ano?...tak to je super..pre dobru firmu ste sa rozhodli ;) :)

Poslať Napísal: 06 Aug 2018, 09:50 

@kocianka ak budes taka zlata a laskava osoba, tak mi ich mozes aj odfotit...ale nechcem ta nejako otravovat...iba ak budes mat na to cas...aj ja si myslim, ze sme sa dobre rozhodli...dost vela ludi na nich hovori len v dobrom a preto sme sa aj my rozhodli pre nich...

Poslať Napísal: 20 Aug 2018, 15:27 

- Jela jasne, rodina je zaklad a pokial tam je vsetko ok, tak je aj clovek stastny! Ano, vsetko uz mam zistene. Prepac, uplne som ti to zabudla napisat, vypadlo mi to z hlavy:-/ Uz hadam aj dva tyzdne su to odvtedy, co sme boli v Sapeli. Dlho sme sa tam zdrzali ale vsetko nam vysvetlili a rovno nam spravili aj cenovu ponuku a o dva dni na to sme ich isli objednat. Takze super, bola som rada:-) Teraz uz len pockat, pokial nam ich dovezu a nahodia:-)

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 15:49 

- xenya..v pohode, nic sa nestalo..ved vidis, ja sa pripomeniem kazdemu, nemam s tym vobec problem :lol: :D ..to ste sa tak rychlo rozhodli??..wau!! :shock: :shock:

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 10:29 

Ahojte vsetci ;) Kedze sa tato tema vola biele interierove dvere, tak asi vsetci z vas maju doma take, ze? Chcela by som sa spytat, ake mate skusenosti po rokoch? Nestalo sa vam cosi take, ze ta biela na dverach postupne zozltla?? A nemate problemy s cistenim? Mne sa velmi biele dvere pacia ale vsetci ma od nich odhovaraju. Do mesiaca sa musim rozhodnut a vobec neviem, co mam spravit :/ Poradte prosim!

Stránka 11 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre