Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Biele interierové dvere
 Poslať Napísal: 25 Aug 2016, 10:06 

@Vikyna mna vysiel 86 400€, dvojizbovy byt. Myslim ze fajn cena na bratislavu. On planuje tiez kupit byt v podunajskych? Myslela som aj na to a preto som sa aj Vas spytala aky mate na to nazor. Neviem sa rozhodnut:/ Ale velmi sa mi pacia biele a take by sa mi aj najviac hodili do bytu

Poslať Napísal: 25 Aug 2016, 13:59 

@Bachrikova prečítala som si tvoj príspevok takže už viem čo hľadáš. Ako som už predtým napísala,my doma biele dvere máme a sme dosť spokojný. Som rada že som sa tak rozhodla pri výbere. Špiny sa báť nemusíš, takéto dvere úplne v pohode vyčistíš. Už si si aj nejaké dvere pozerala?

Poslať Napísal: 26 Aug 2016, 10:55 

Ked si vezmem ze na Bratislavu tak fakt za dobru cenu si kupila byt:-) Nieco take spominal ze by chcel, ale ako sa rozhodne tak to vobec neviem. Uvidi sa neskor ked sa vyjadri. Ked sa ti take pacia a aj sa ti hodia tak nepremyslaj, vsak vycistit sa da vsetko a pokial ich nebudes chytat spinavymi rukami tak by si ich nemala mat tak casto spinave. Ci mas male deti?

Poslať Napísal: 05 Sep 2016, 10:57 

@Vikyna preto som ho hned kupovala a dlho som nerozmyslala a uz bol moj:-) Mam dceru ktora ma 6 rokov, ale tak ona uz ma rozum preto aj premyslam ze pojdem do tych bielych dveri. Vedela by si mi poradit aj nejaku firmu ktora vyraba biele dvere?

Poslať Napísal: 05 Sep 2016, 10:59 

@Soňa som si az neskor vsimla ze si mi pisala aj ty, tak ti odpisujem takto zvlast, snad to nebude vadit:-) Nejake som na internete pozerala, a zistila som ze su este aj rozne povrchove upravy bielych dveri. Vy mate ake? A kolko Vas stali?

Poslať Napísal: 05 Sep 2016, 13:20 

Soňa píše:
@Romancha ani sa ti nečudujem že si s tým neni stotožnená. Keď dáš tapety na dvere tak to nevyzerá tak pekne ako keď sú originál biele dvere. Videla som na živo u kamarátky dvere ktoré len otapetovala a mne osobne sa to vôbec nepáčilo. Cena záleží od toho akú povrchovú úpravu si vyberieš. My sme platili 230,40€, ale aj za dvere aj zúrubňu

Však preto by som chcela priamo už biele dvere kupiť, radšej viacej peňazí obetujem ale budem mať aspoň na niekoľko rokov pokoj. Tie tapety na dvere ma už prešli, všetci ma od nich odhovárali. Ty si akú povrchovú úpravu dávala?

Poslať Napísal: 06 Sep 2016, 14:26 

@Bachrikova to vôbec nevadí, teda aspoň mne to nevadí, hlavne je že si si to všimla že som ti písala. To máš pravdu, my sme si dali povrchovú úpravu bielu hladkú farbu takže nástrek priamo. Bolo to ale o čosi drahšie ako CPL laminát medzi ktorým sme sa rozhodovali. @Romancha a toto isté platí aj pre teba, prečítaj si, keďže ste sa pýtali na to isté:-)

Poslať Napísal: 07 Sep 2016, 10:53 

@Soňa bola by si ochotna mi napisat aj cenu kolko stali tie vase dvere? A este by ma zaujimalo z kade ste si ich kupovali? Pretoze som pozerala stranky firmy Modos, solodoor ale ziadne dvere ma tam nezaujali, prisli mi vsetky na jedno kopyto a dalsie firmy uz nepoznam. Rada by som pozrela este aj niekde inde, ak by si teda bolo ochotna a nemas dvere z niektorej z tychto firiem co som napisala

Poslať Napísal: 07 Sep 2016, 16:21 

Už sa nám konečne podarilo dokončiť dom - hrubú stavbu a pomaly ideme na interiér. Už sú aj stierky a podobné veci a už my majstri povedali aby som si začala pozerať dvere a zárubne aké tam chcem dať. Viete mi poradiť nejakého výrobcu? A aké dvere sú teraz trendy?

Poslať Napísal: 08 Sep 2016, 14:13 

Michaela - ake su trendy? To snad zalezi od toho ake sa tam tebe hodia a ake sa v prvom rade tebe pacia, no nie? Ked tak by sme ti mohli jedine poradit tych vyrobcov a firmy kde by si si mohla pozriet ponuku dvier a zarubni

Stránka 2 z 15 [ Príspevkov: 142 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre