Hľadať    FAQ

Obsah fóra » topreality.sk

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 2 ] 

Autor Správa
 Poslať Napísal: 19 Aug 2015, 16:45 

Súhlasím s článkom, že vlastné bývanie je istota. Avšak niekedy to môže byť aj "guľa na nohe". sme konzervatívni a nepohnememe sa z jedného miesta. Ak k tomu ešte vlastníme nehnuteľnosť - dom, či byt vopred si uvedomujeme, koľko námahy by nás stálo ho predať. A tak pokiaľ naozaj nemusíme, tak nehľadáme ani novú prácu, nové výzvy a to aj vďaka tomu, že sme priviazaní k svojej nehnuteľnosti. Každá minca má dve stránky. Nemyslím si že je nutné vlastniť svoje bývanie, ak bude dobre fungovať biznis s prenájmom. Ak prenajímatelia nebudú žiadať nekresťanské peniaze za nájom, tak možno nebudeme trvať na tejto " istote". lebo povedzme si úprimne čo je v dnešnom svete isté?

Poslať Napísal: 11 Sep 2015, 08:20 

Tak podľa môjho názoru pokiaľ si zoberieš hypotéku a zakúpiš vlastný dom alebo byt tak jedného dňa splatíš hypotéku a budeš mať vlastný dom s pozemkom, bohužiaľ pokiaľ žijes v podjájme tak celý život budeš splácať a nikdy nič nezískaš.

ANO mate pravdu dnešnej dobe není nič iste, pokiaľ si zoberiem hypotéku a nebude na splátku tak skončím na ulici ? Ale tak isto skončím na ulici keď nebudem splácať nájom prípadne ma uchýlia moji rodičia, ja som toho názoru práca sa dá vždy najísť !Pokiaľ budem doma sedieť a vyprávať to sa nedá a podobne tak určite sa to ani nepodarí...

Takže môj osobný názor skor by som išiel do hypotéky a kúpil nehnuteľnosť

Posledné zvýraznenie urobil Soumynona dňa 11 Sep 2015, 08:20

Stránka 1 z 1 [ Príspevkov: 2 ] 

Obsah fóra » topreality.sk

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre