Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 6 [ Príspevkov: 58 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Americka chladnicka
 Poslať Napísal: 23 Máj 2018, 19:46 

To si ako prosím ťa stalo? :lol: :lol: A čo si kupoval?

Poslať Napísal: 24 Máj 2018, 19:09 

hej toto som s nou riesil, ona by chcela kombinovanu chladnicku ale bude potom aj zvlast mraziak este, ktory bude inde, nie v kuchyni. toto sme uz prebrali len som chcel vediet, ze ake mate aj vy skusenosti, ci ste napriklad nekupovali aj tie velke americke chladnicky, ci sa to oplati a tak

Poslať Napísal: 25 Máj 2018, 13:56 

Gleb píše:
hej toto som s nou riesil, ona by chcela kombinovanu chladnicku ale bude potom aj zvlast mraziak este, ktory bude inde, nie v kuchyni. toto sme uz prebrali len som chcel vediet, ze ake mate aj vy skusenosti, ci ste napriklad nekupovali aj tie velke americke chladnicky, ci sa to oplati a tak

akoze ak ti mam uprimne povedat tak ak ste styria tak sa vam podla mna taka velak chladnicka neoplati.
ak teda myslis taku dvojdverovu tak isto nie, zbytocne tam budete hromadit veci, ktore tam mozno ani nepatria alebo sa vam ich nechce vyhodit ;)
ak chcete nejaku vacsiu tak su aj take sirsie chladnicky, ktore su sirsie ako tie klasicke tak mozno take nieco hladajte.

Poslať Napísal: 29 Máj 2018, 08:22 

Zvarac toto by som tak celkom netvrdil, americka chladnicka sa v stvorclennej rodine moze uzivit a bez akychkolvek problemov, uz aj pri trojclennej som videl a bola plna, nemali vobec problem ani s jej vyprazdnovanim :mrgreen:

Poslať Napísal: 31 Máj 2018, 08:07 

toto je vsetko silou zvyku a skusenosti, my sme mali kedysi klasiku, no ako sme sa rozrastli museli sme pred par rokmi kupit americku chladnicku, kupovali sme ju v Planeu, kedze tam mali najvyhodnejsie ponuky, aspon co sme si porovnavali s inymi obchodmi s elektrom, tak tam maju aj cenovo fajn aj co sa tyka ponuky, ze bolo z coho vyberat a nemozem dodnes na tu chladnicku kriveho slova povedat :mrgreen:

Poslať Napísal: 04 Jún 2018, 08:26 

keby ste sa zhodli, tak by ste mi to ulahcili takto si neviem pomoct, som presne na tom na com som aj bol, ze vlastne neviem kam z konopy po pravde, lebo kazde ma nejaku vyhodu, nieco ma zaujme, ale ide mi hlavne o to aby to nebolo na obtiaz, aby sme vyuzili vsetko, aby to bolo v pohode :roll:

Poslať Napísal: 05 Jún 2018, 08:16 

...americka chladnicka je super zalezitost...je velka co odceni kazda rodina...ta nasa sa z toho isla zblaznit, ze konecne nebudeme pri nakupoch obmedzovany velkostou chladnicky... :-D

Poslať Napísal: 08 Jún 2018, 09:01 

Stracel píše:
...americka chladnicka je super zalezitost...je velka co odceni kazda rodina...ta nasa sa z toho isla zblaznit, ze konecne nebudeme pri nakupoch obmedzovany velkostou chladnicky... :-D

tak tymto si ma presvedcil aspon ty, uz sme to aj doma preberali pojdeme do americkej chladnicky, radsej viac miesta ako menej, uz len doladit znacku a podobne veci snad sa z toho vymotame uz coskoro, lebo ma to prestava bavit :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 15 Jún 2018, 09:37 

dal som si na cas, dlhsie som rozmyslal, ale konecne vybrata, posielam vam chladnicku, ktoru sme vybrali https://www.planeo.sk/katalog/1266598-s ... nicka.html, neviem ci vam sa bude pacit, ale nam sa paci, je dost velka, co si myslim, ze budeme potrebovat coraz viac a hlavne aj takto dobre vyzera, ze nemusi byt vstavana, ale kludne ako volnestojaca fajn dotvori aj ten interier kuchyne ;)

Poslať Napísal: 18 Jún 2018, 07:35 

..myslím, že dobrý výber..aj veľkosťou aj vzhľadom..hlavne aby chladnička bola dostatočne veľká..to je dôležité..aspoň teda podľa mňa..tiež sme sa s tým pasovali asi v marci a dosť mi bolo z toho na nič..že som nevedel vybrať..a niekedy je potrebné sa na to len pozrieť s nadhľadom..

Stránka 5 z 6 [ Príspevkov: 58 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre