Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 6 [ Príspevkov: 58 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Americka chladnicka
 Poslať Napísal: 03 Máj 2018, 11:19 

kolko tak stoji chladnicka? aky objem by som mal kukat?
dostal som toto za ulohu len neviem podla akych veci vyberat chladnicku ci ceny su fajn, ci sa na ne akoze zamerat najviac?

Poslať Napísal: 08 Máj 2018, 08:37 

bol by som rad ak by ste mi vedeli pomoct, poradit :mrgreen:
lebo je to par dni odkedy som sem pisal a sam som sa teda daleko neposunul :mrgreen:

Poslať Napísal: 10 Máj 2018, 15:48 

Ceny nie sú cestou k úspechu... Všetky tieto otázky sú dosť individuálne... Každá rodina sa pozerá po niečom inom... Preto je vhodné skôr sa zamerať konkrétne na to, čo ty potrebuješ... Tvoja rodina... Myslím, že s tým ti najskôr budú vedieť pomôcť v predajni... Kde takéto veci predávajú... V elektre... Kedysi som tvrdil, že je hanba si dať poradiť od predajcov, ale dnes si myslím, že je to cesta k úspechu... Ako vybrať a rozhodnúť sa správne...

Poslať Napísal: 11 Máj 2018, 09:25 

kolko clenov ma tvoja rodina?
u nas bolo toto smerodajne co sa tyka velkosti pretoze keby sme len dvaja tak sa vieme uskromnit aj s mensou ale kedze nas je doma jak hadov tak mame americku :mrgreen:

Poslať Napísal: 16 Máj 2018, 17:45 

Lajox to prečo si mal k tomu takýto prístup? ako si prišiel na to, že je to hanba? podľa mňa je väčšia hanba keď niečo kúpiš bez pomoci predavača, hlavne pri takýchto veciach a potom prídeš domov a zistíš, že to musíš ísť vrátiť :lol:

Poslať Napísal: 17 Máj 2018, 08:43 

Hej to som zazil par krat aj ja. Potreboval som hdmi kabel z notebooku do televizora, bol som v elektre, kupil som kabel za 12 eur lebo som si nenechal poradit, pridem domov a zistil som, ze nepasuje. Skoro ma porazilo. Tak som ho vzal spat a nastastie mi ho vymenili a este mi aj poradili taky co som potreboval a za 4 eura :lol: :lol: :lol: Tak som sa zasmial sam na sebe, podakoval a siel domov. Odvtedy si nechavam poradit zakazdym

Poslať Napísal: 18 Máj 2018, 20:41 

klasicky, styria sme a viac nas uz pravdepodobne nebude :D v elektrach som bol popozerat ale predavacov som sa nepytal na nejake konkretne modely, len som chcel mat trochu prehlad co kde maju

Poslať Napísal: 21 Máj 2018, 16:24 

Presne kvôli takýmto zážitkom som potom zmenil názor na to.... A to ja som mal oveľa horšie veci takto pozažívané a niekedy už to ani nešlo vrátiť takže som sa potom radšej volil zdĺhavejšiu cestu ale istejšiu...

Poslať Napísal: 22 Máj 2018, 13:09 

Gleb píše:
klasicky, styria sme a viac nas uz pravdepodobne nebude :D v elektrach som bol popozerat ale predavacov som sa nepytal na nejake konkretne modely, len som chcel mat trochu prehlad co kde maju

tak by mozno bolo aj na case.
alebo skus aj od svojej zeny zistit ake ma ona poziadavky, aky chcu velku chladnicku, aky velky mraziak potrebuje. ci chce zvlast mraziak aby mohla byt chladnicka vacsia alebo jej staci aj kombinovana. myslim, ze na toto mas odbornika doma, ona si ju bude organizovat takze by som nechal ju nech si vyberie

Poslať Napísal: 23 Máj 2018, 17:31 

Vies ako sa to hovori? Najlepsie sa clovek uci na vlastnych chybach :D Ja som si este dlho potom buchal hlavu, ze keby som si nechal poradit tak by som nemusel kupit nejake veci, ktore sa mi potom ani nedali vratit. A zase v inom elektre sa mi stalo, ze mi nanutili aj to co som nepotreboval, to je zasa druhy extrem

Stránka 4 z 6 [ Príspevkov: 58 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre