Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 6 [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Americka chladnicka
 Poslať Napísal: 07 Feb 2018, 10:14 

s tym sa netreba vobec trapit, cez ten obchod sa ta doprava da vyriesit bez problemov, hned sa na to informuj a nebude s tym problem si myslim ;) my sme nemali absolutne, cize uz sa nebudem musiet obavat nabuduce kupit aj pracku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 09 Feb 2018, 10:47 

Ukázala som mužovi tú fotku, čo si pridal. Tej vašej chladničky.

Povedal, že nevyzerá zle, že si to vie celkom aj u nás predstaviť, že teda ak chcem, že môžeme ísť pozrieť nejaké tie predajne, že dá tomu šancu, tak som taká rada, že dal tomu šancu :mrgreen:

Poslať Napísal: 15 Feb 2018, 17:28 

Ruho píše:
zdar
nad tymto ja uvazujem a celkom sa mi to pozdava predsa len budeme to mat vsetko pred sebou a skor si budeme vediet vybrat aspon teda v to dufam ze by nam to pomohlo skor si vybrat a mozno aj lepsie keby sme to cez internet

Ano Ruho, praktickejsie to je. Moj nastavajuci ten mal problem chodit po obchodoch a tak nakupovat. On najradsej sadnut za pocitac a prezerat aj cely vecer a objednat, len ked sa parkrat oklamal, tak potom si dosrt rozmyslel ci sa premoze a radsej pojde na predajnu alebo bude pohodlny :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 20 Feb 2018, 16:04 

TaliankaRut píše:
Ukázala som mužovi tú fotku, čo si pridal. Tej vašej chladničky.

Povedal, že nevyzerá zle, že si to vie celkom aj u nás predstaviť, že teda ak chcem, že môžeme ísť pozrieť nejaké tie predajne, že dá tomu šancu, tak som taká rada, že dal tomu šancu :mrgreen:

kym povolil tak hned kupuj, lebo potom ked si to rozmysli potom uz nekupis :mrgreen: to mi mozes verit, radsej hned ako suhlasi, moja tiez sa naucila, ze ked dovolim, musi hned konat aby som nestihol zmenit svoj nazor :mrgreen:

Poslať Napísal: 28 Feb 2018, 19:14 

Mravec9 píše:
kym povolil tak hned kupuj, lebo potom ked si to rozmysli potom uz nekupis :mrgreen: to mi mozes verit, radsej hned ako suhlasi, moja tiez sa naucila, ze ked dovolim, musi hned konat aby som nestihol zmenit svoj nazor :mrgreen:

No boli sme v Planeu a vybrali sme si predsa len čiernu chladničku.

Dal sa nahovoriť a som rada. Myslím, že dosť urobilo to, že som mu ukázala tú fotku, že to videl aj takto a potom ešte aj naživo takú chladničku, toľko mi to ušetrilo času a hlavne nervov, normálne mám obrovskú radosť. :)

Poslať Napísal: 06 Mar 2018, 10:06 

..ako cenovo americké chladničky vychádzajú?..ako sa pohybujú v akom rozmedzí?..asi to bude viac ako klasická chladnička s mrazničkou, čo?..

Poslať Napísal: 07 Mar 2018, 12:25 

NiktoNikto píše:
..ako cenovo americké chladničky vychádzajú?..ako sa pohybujú v akom rozmedzí?..asi to bude viac ako klasická chladnička s mrazničkou, čo?..

Americke chladnicky, no ceny su fajn rozne..Zalezi od znacky..Zalezi od toho co vsetko ma chladnicka mat..A taktiez dost urobi aj to, kde bude chladnicku kupovat..Ja by som to urobila skor stylom, ze by som si nasla, co sa mi paci..Aku chladnicku by som chcela a potom by som sa zamerala na ceny..Kde to vychadza najlacnejsie..

Poslať Napísal: 14 Mar 2018, 09:25 

Klaudisa píše:
Americke chladnicky, no ceny su fajn rozne..Zalezi od znacky..Zalezi od toho co vsetko ma chladnicka mat..A taktiez dost urobi aj to, kde bude chladnicku kupovat..Ja by som to urobila skor stylom, ze by som si nasla, co sa mi paci..Aku chladnicku by som chcela a potom by som sa zamerala na ceny..Kde to vychadza najlacnejsie..

..chladničku zase my nechceme vyberať len podľa toho, čo sa nám páči..ale aby sme boli v poriadku aj s veľkosťou, aj fungovaním..a podobne..ty si takto kupovala teda chladničku..my sme ešte nekupovali..preto nevieme ako kupovať aby sme zbytočne neprerobili..

Poslať Napísal: 22 Mar 2018, 13:00 

NiktoNikto píše:
..chladničku zase my nechceme vyberať len podľa toho, čo sa nám páči..ale aby sme boli v poriadku aj s veľkosťou, aj fungovaním..a podobne..ty si takto kupovala teda chladničku..my sme ešte nekupovali..preto nevieme ako kupovať aby sme zbytočne neprerobili..

Ja nehovorim, ze len podla toho ako vyzera..Ale aj podla toho..Naraz je potrebne mysliet na viacero veci..Musis mysliet aj na prakticku stranku, ale aj na vizualnu, kedze ta chladnicka bude na ociach..Aby to nebola taka past na oko..

Poslať Napísal: 11 Apr 2018, 08:48 

Ale chladnička musí aj na pohľad zaujať.

Tak ako mňa tu zaujala tá fotka s čiernou chladničkou, to proste bola láska na prvý pohľad a bola som rada, že napokon to pochopil aj môj muž. :mrgreen:

Stránka 3 z 6 [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre