Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Americka chladnicka
 Poslať Napísal: 11 Jan 2018, 12:31 

u nas konecne tato dilema skoncila pred par dnami sme behli do Planea len tak ze pozreme ake maju chladnicky a manzelka si hned vybrala svojho favorita takze uz len aby sme ho dali na svoje miesto a naplnili kolko sa bude dat ;)

Obrázok

Poslať Napísal: 12 Jan 2018, 10:14 

Toto ma chytilo za srdiečko :mrgreen:

Krásna je táto čierna chladnička. Tá čierna farba má ozaj niečo do seba aj v kuchyni, v domácnosti. Len môj muž je proti čiernej. Ale keď mu ukážem toto tak dúfam, že prestane protestovať.

Poslať Napísal: 16 Jan 2018, 08:11 

myslis si ze ja som bol zastancom ciernej chladnicky? :roll: :mrgreen: :mrgreen:
ani nahodou keby mi povedala doma ze chladnicka je cierna tak by som ani nikam nesiel ale ked sme tam prisli a ukazala mi ju pozreli sme sa na tie parametre spolocne tak sme ju kupili ma nieco do seba :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 18 Jan 2018, 18:27 

Mravec9 píše:
myslis si ze ja som bol zastancom ciernej chladnicky? :roll: :mrgreen: :mrgreen:
ani nahodou keby mi povedala doma ze chladnicka je cierna tak by som ani nikam nesiel ale ked sme tam prisli a ukazala mi ju pozreli sme sa na tie parametre spolocne tak sme ju kupili ma nieco do seba :mrgreen: :mrgreen:

Nebol si teda?

Tak to mám ešte nádej, že by som ho mohla presvedčiť. Nevidel ešte žiadnu čiernu chladničku, ale je zásadne proti. Chystám sa mu ukázať túto fotku, keď dnes príde z práce, lebo som na to zabudla, tak som zvedavá, čo mi povie.

Poslať Napísal: 23 Jan 2018, 11:09 

Sestra si túto chladničku vybrala, je veľmi pekná aj funkčná vyzerá a hlavne aj za celkom prijateľnú cenu na to aká je to značka ako vyzerá a všetko okolo toho. Ja som až prekvapená bola, je to taká láska táto chladnička, aj keď celkovo chladnička asi v každej rodine je hotová láska :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 24 Jan 2018, 12:46 

tiez si myslim...ze fajn znacka aj chladnicka ako taka...my sme tiez kupili pred asi pol rokom americku a sme v pohode s tym rozhodnutim...kedze nie sme len trojclenna rodina tak to vieme odcenit...niet nad to ked je chladnicka plna az po vrch... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 26 Jan 2018, 09:40 

zdra
v Planeu ste ju kupovali? a v pohode? vies co by som chcel vediet? ako je to aj s dopravou predsa len takuto chladnicku do auta nedam ani keby som mal neviem ake auto by som musel mat dodavku a tu teda nemam preto neviem vobec akoby sme ju doviezli domov :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 01 Feb 2018, 10:55 

nebol som, ale zmenilo sa to, cize myslim, ze este stale mas nadej, ze ti to prejde doma :mrgreen: :mrgreen:
hej tam a v pohode, nemali sme problem s nicim, dokonca aj dopravu sme mali zadarmo, cize som sa nemal na co stazovat, tiez si neviem nejako predstavit, ze by som to nejako daval do svojho auta, ved by som musel ist peso :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Poslať Napísal: 02 Feb 2018, 10:51 

Mravec9 píše:
nebol som, ale zmenilo sa to, cize myslim, ze este stale mas nadej, ze ti to prejde doma :mrgreen: :mrgreen:
hej tam a v pohode, nemali sme problem s nicim, dokonca aj dopravu sme mali zadarmo, cize som sa nemal na co stazovat, tiez si neviem nejako predstavit, ze by som to nejako daval do svojho auta, ved by som musel ist peso :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Doprava zadarmo v takomto prípade poteší to áno, lebo niekde je to s tou dopravou celkovo aj na dlhé lakte aby vôbec ti to priniesli domov, tak to sa aj načakáš, aj taxu akú si dajú, ty môžeš byť podľa mňa rád aj to za akú cenu si kúpil tú chladničku aj za tú dopravu :D :D

Poslať Napísal: 06 Feb 2018, 08:44 

Mravec9 píše:

zdar no tak to super ze aj doprava zadarmo toto som nevedel vobec si ani len predstavit akoby som to aj do mojho dal chladnicku takehoto typu ked som dost mal problem aby som matrac nejako do neho dal nie este toto ale super teda tak skusim pozriet :shock:

Stránka 2 z 6 [ Príspevkov: 60 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre