Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 8 z 13 [ Príspevkov: 121 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 02 Jan 2019, 12:02 

DAGMAR!

MAS PRAVDU, ZE SME TAM DOST VELA PENAZI NECHALI ALE VOBEC TO NELUTUJEM, KEDZE SME KONECNE ZOHNALI TO, CO SME POTREBOVALI A CHCELI! SPRAVILI SME SI TAKY PREDCASNY VIANOCNY NAKUP A UZ DALSIE DARCEKY SME SI ANI NEKUPOVALI. FOTKY TI POSLEM ZAJTRA ALEBO POZAJTRA, LEBO TERAZ NESTIHAM. VIES AKO TO CHODI PRVY DEN V PRACI PO DLHOM VOLNE :D

Poslať Napísal: 08 Jan 2019, 14:48 

Sofhia prepac, nestihla som sem skor prist:/:/ A obavam sa, ze uz tie zlavy neplatia:/ No to neviem na 100% kedze som si ich stranku uz odvtedy nepozerala. Skus si pozriet na ich webe, tam zvyknu mat napisane do kedy akcie platia a na aky druh nabytku alebo konkretne fotky nabytku, ktore su v akcii. Oni maju otvorene do 19:00. A my sme si kupili ako vianocny darcek novu manzelsku postel;):):)

Poslať Napísal: 11 Jan 2019, 16:04 

Ivica píše:
Sofhia prepac, nestihla som sem skor prist:/:/ A obavam sa, ze uz tie zlavy neplatia:/ No to neviem na 100% kedze som si ich stranku uz odvtedy nepozerala. Skus si pozriet na ich webe, tam zvyknu mat napisane do kedy akcie platia a na aky druh nabytku alebo konkretne fotky nabytku, ktore su v akcii. Oni maju otvorene do 19:00. A my sme si kupili ako vianocny darcek novu manzelsku postel;):):)

Joj, tak to je škoda :cry: Ale zbytočne smútiť, keď sa čas nedá vrátiť. Veď isto aj teraz niekedy budú mať nejaké povianočné zľavy, no nie? Idem si to všetko pozrieť, ďakujem ti :)

Poslať Napísal: 18 Jan 2019, 10:31 

Emilia_Sokyinová píše:
DAGMAR!

MAS PRAVDU, ZE SME TAM DOST VELA PENAZI NECHALI ALE VOBEC TO NELUTUJEM, KEDZE SME KONECNE ZOHNALI TO, CO SME POTREBOVALI A CHCELI! SPRAVILI SME SI TAKY PREDCASNY VIANOCNY NAKUP A UZ DALSIE DARCEKY SME SI ANI NEKUPOVALI. FOTKY TI POSLEM ZAJTRA ALEBO POZAJTRA, LEBO TERAZ NESTIHAM. VIES AKO TO CHODI PRVY DEN V PRACI PO DLHOM VOLNE :D

- - mozes mi aj napisat, kolko ste tam nechali? - - ak ti to teda nebude vadit - - to sa ani necudujem, ze uz dalsie ste nekupovali, ked ste tieto mali take hodnotne - - presne viem, ako to chodi a taktiez som mala taky prvy den po sviatkoch a co prvy, cely tyzden bol blaznivy - - az tento sa to konecne ako tak upokojilo - - tak ked si najdes cas, tak nejaku mi sem hod - - budem rada - -

Poslať Napísal: 24 Jan 2019, 12:28 

ale mne to cez to akosi nejde Petronelka :( neviem, co robim zle ale vobec mi tu stranku nechce ani nacitat :( vidis, to ma nenapadlo, ze by bol pristupny aj inym ludom. ach, ako to spravime? tak ti poslem len link?

Poslať Napísal: 25 Jan 2019, 11:02 

@Margita hm, tak potom neviem čo s tým máš, keď ti to nejde. Mne to takto ide vždy! Kľudne pošli aj link, veď som ti to písala, že môžeš. Mne to je úplne jedno :)

Poslať Napísal: 31 Jan 2019, 16:16 

All (všetci) - vedeli by ste mi poradiť, či tam oni navrhujú aj kuchyne??

Poslať Napísal: 01 Feb 2019, 12:46 

Áno Tomino, robia aj návrh a dokonca aj 3D vizualizáciu zdarma. Plánuješ ich navštíviť? Páčia sa ti ich kuchyne? Máš už nejakú aj vyhliadnutú alebo tieto veci rieši tvoja drahá? Prezraď mi niečo viac o vás, možno budem vedieť poradiť :):):)

Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 11:34 

Sofhia to ja neviem, ci budu mat alebo nie. Treba sledovat ich facebook alebo stranku a potom budes vediet o vsetkych zlavach, ktore maju. Ja to viem tiez len kvoli tomu:):)

Poslať Napísal: 07 Feb 2019, 14:37 

mne sa velmi paci nabytok zo stranky biano.sk...sice som este nic neobjednavala ale ked zacneme zariadovat nase hniezdocko nas novy domcek tak to vyskusam...mate niekto skusenost?...

Stránka 8 z 13 [ Príspevkov: 121 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre