Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 7 z 13 [ Príspevkov: 121 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 22 Nov 2018, 14:38 

Nora uz to ani nepotrebujem, takze uz nemusis. Boli sme tam osobne a vybrali sme si taku, ktora sa nam pacila:):)

Poslať Napísal: 26 Nov 2018, 15:10 

dakujem ti velmi pekne Petronelka :) ten sedy ramcek som si tam vobec nevsimla, kedze na koniec webovej stranky malo kedy chodim. cakala som, ze to budu mat hned na zaciatku v nejakej sekcii. ale tak uz som mudrejsia a dakujem ti este raz za to, ze si mi sem hodila link ;) :)

Poslať Napísal: 28 Nov 2018, 09:12 

@Margita nie je začo a nabudúce si zapamätaj, že si musíš celú stránku preštudovať, keď niečo hľadáš a chceš niečo zistiť :) :D A čo hovoríš na tie ich služby a ceny? Pôjdeš do toho? Aaa ešte ma napadlo, že som sa ťa vôbec nespýtala na to, akú spálňu si si u nich vyhliadla, hm? Pochváľ sa mi :) ;) Lebo tam toho majú straaaašne veľa a netrúfam si tipnúť, ktorá sa ti páči :)

Poslať Napísal: 06 Dec 2018, 14:28 

AHOJTE!

DNES BOL SUPER DEN A CHCEM SA S VAMI ON PODELIT ;) MOJ MANZEL MA ZOBRAL DO BRATISLAVY NA VYLET A POBEHALI SME SNAD VSETKY OBCHODY S NABYTKOM. ANI SOM NETUSILA, ZE V BA JE TAKY OBROVSKY OBCHOD S NAZVOM ALBERO NABYTOK. VY STE O TOM VEDELI? HNED AKO SME DO NEHO VOSLI SOM VEDELA, ZE SI TAM VYBERIEM :) A AJ TAK BOLO! KONECNE BUDEME MAT POSTEL, SEDACKU A OBYVACKOVU ZOSTAVU DO NASHO NOVEHO DOMCEKA ;) TAKYTO MIKULASKY DEN BY MOHOL BYT AJ CASTEJSIE, CO POVIETE? :D :lol:

Poslať Napísal: 10 Dec 2018, 16:00 

Emilia_Sokyinová píše:
AHOJTE!

DNES BOL SUPER DEN A CHCEM SA S VAMI ON PODELIT ;) MOJ MANZEL MA ZOBRAL DO BRATISLAVY NA VYLET A POBEHALI SME SNAD VSETKY OBCHODY S NABYTKOM. ANI SOM NETUSILA, ZE V BA JE TAKY OBROVSKY OBCHOD S NAZVOM ALBERO NABYTOK. VY STE O TOM VEDELI? HNED AKO SME DO NEHO VOSLI SOM VEDELA, ZE SI TAM VYBERIEM :) A AJ TAK BOLO! KONECNE BUDEME MAT POSTEL, SEDACKU A OBYVACKOVU ZOSTAVU DO NASHO NOVEHO DOMCEKA ;) TAKYTO MIKULASKY DEN BY MOHOL BYT AJ CASTEJSIE, CO POVIETE? :D :lol:

- - vy ste v tej bratislave museli nechat riadne vela penazi, ked ste dvere kupili a este aj postel, sedacku a skrinku - - posli foto, aby sme videli, ake ste vybrali - -

Poslať Napísal: 12 Dec 2018, 16:15 

uz si to budem pamatat Petronelka :) super, mne vyhovuje, ze taketo sluzby ponukaju lebo mi to nema kto iny doviezt a zmontovat. toto je velka pomoc pre ludi, ktory byvaju sami alebo maju chlapov s lavymi rukami :D :D fu, ja ti uz asi ani neviem, hehe :D :D ale nie, pridala by som ti sem fotku, ale neviem ako. posli e-mail a poslem ti ju tam ;)

Poslať Napísal: 13 Dec 2018, 19:09 

Si to aj vzdala @anabela, ked si videla, ze to nijak nespeje, co? :cry: ...ospravedlnujem sa ti este raz za to, ze som nemala cas s tebou komunikovat tak, ako by som chcela a ako by si ty potrebovala!...a aku ste vybrali?..teraz sa aspon ty mne pochval :) ...

Poslať Napísal: 18 Dec 2018, 16:55 

@Margita dobre, som rada ;) :) To máš pravdu, že pre takých je to veľká pomoc! Veď cez stránku imageno, tam si nahráš fotku a sem už len hodíš link. Vyskúšaj, nie je to ťažké. Ja sem verejne môj e-mail nebudem písať! Ešte ma potom budú cudzí ľudia otravovať a to bude hotová katastrofa! Alebo sem pridaj link z ich stránky, to je tiež ešte možnosť

Poslať Napísal: 19 Dec 2018, 11:40 

Vsimli ste si, ze teraz tam maju 50% zlavy? S manzelom sme vcera u nich boli a netusili sme o tom:O No velmi nas to potesilo, kedze sme si kupili spolocny vianocny darcek a este sme aj usetrili:):):) Taketo nakupy mam velmi rada;) Tak ak potrebujete nejaky nabytok, tak chodte pozriet. Mozno aj Vam padne nieco do oka:):)

Poslať Napísal: 20 Dec 2018, 10:49 

Ivica píše:
Vsimli ste si, ze teraz tam maju 50% zlavy? S manzelom sme vcera u nich boli a netusili sme o tom:O No velmi nas to potesilo, kedze sme si kupili spolocny vianocny darcek a este sme aj usetrili:):):) Taketo nakupy mam velmi rada;) Tak ak potrebujete nejaky nabytok, tak chodte pozriet. Mozno aj Vam padne nieco do oka:):)

Ahoj ;) A dokedy majú otvorené a na aký nábytok majú 50 percentné zľavy? A nenahnevala by som sa, keby si sa mi pochválila, aký spoločný darček ste si kúpili :) :) Zajtra mám v pláne ísť do BA, tak možno sa u nich stavím :)

Stránka 7 z 13 [ Príspevkov: 121 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre