Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 6 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 28 Sep 2018, 08:02 

Asi ma dorazis @Anabela ale uplne som na to zabudla :( ...vikend som mala dost zaneprazdneny, kedze sme mali aj oslavu, tak som vsetko mozne chystala...a zajtra ideme zase na svadbu, tak snad v nedelu ma to napadne a pozriet ti to...zapisujem si ta do mobilu aby mi ta pripomenul! :) ...

Poslať Napísal: 28 Sep 2018, 09:23 

Zariaďujem si dom, veď som ti to tu tuším už aj spomínal, či to sa mi len zdá?? Nepamätám si už ani sám:-) Hej, na to mám dohodnutého kamaráta, ktorý robí stolára a ktorý sa mi sľúbil, že mi to všetko pomôže poskladať:-) Takže za to tiež nebudem vôbec nič platiť:-)

Poslať Napísal: 03 Okt 2018, 11:17 

Nora ale asi si si to slabo zapisala do mobilu, ze? Kedze tu nic nevidim od teba:/:/ Aj si to pozerala, ci zase si na to cas nemala?

Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 13:05 

Buky-Marek píše:
Zariaďujem si dom, veď som ti to tu tuším už aj spomínal, či to sa mi len zdá?? Nepamätám si už ani sám:-) Hej, na to mám dohodnutého kamaráta, ktorý robí stolára a ktorý sa mi sľúbil, že mi to všetko pomôže poskladať:-) Takže za to tiež nebudem vôbec nič platiť:-)

Vieš, že si to už vôbec nepamätám, či si mi to písal alebo nie? Fakt vôbec netuším a preto som sa ťa na to aj opýtala. Ale už si to budem pamätať ;) :) To je super, že máš takého kamaráta, ktorý ti to poskladá :) Potom pridaj nejaké fotky, keď to už budeš mať všetko hotové ;)

Poslať Napísal: 11 Okt 2018, 13:49 

Nevadí, veď to je už jedno, keďže som ti to znovu napísal! Už sa tým netráp ;) :) Jasné, potom ti pošlem fotky! :)

Poslať Napísal: 22 Okt 2018, 09:30 

ako je poriesena u nich doprava, montaz a vynos zakupeneho nabytku? musi si to clovek vsetko zabezpecit sam alebo ponukaju nejake sluzby? lebo cez internetovu stranku som si nasla vsetok nabytok do spalne ale nemam potuchy, ako by som si to sama vyniesla a poskladala kedze som v tom totalny kriplik :) diky za odpoved!

Poslať Napísal: 06 Nov 2018, 11:21 

Ahoj @Margita ;) Vôbec si to nemusíš všetko zabezpečovať sama. Oni ponúkajú rôzne služby. Si si ich nevšimla na ich stránke? Tam to majú všetko vypísané. Majú tam aj ceny napísané, tak si to kukni a keď to náhodou nebudeš vedieť nájsť, tak napíš a pridám ti sem priamo link ;)

Poslať Napísal: 15 Nov 2018, 16:34 

nie, vobec som si to tam nevsimla :( kde to tam maju napisane? idem to este raz kuknut a ked to nenajdem tak ti pisem.

Poslať Napísal: 19 Nov 2018, 15:19 

@Margita úplne na konci stránky majú taký šedý rámček a tam majú vypísané v jednom stĺpci kontaktné údaje, v druhom služby a presne v tých službách nájdeš dovoz nábytku, vynesenie nábytku, montáž nábytku a iné. Stačí na to len kliknúť a už sa ti zobrazí aj cena. Tu ti pridávam konkrétne link na ich služby: https://albero.sk/nase-sluzby/#dovoz. Nemusíš aspoň nič hľadať, uľahčím ti to ;) :)

Poslať Napísal: 21 Nov 2018, 12:45 

Och, uz mi je az trapne @Anlabela :( ...furt na to zabudam a aj ked mi ta mobil pripomenul, tak som pripomienku zrusila, ze vsak to potom pozriem a znovu som zabudla :( ...este to potrebujes, ci uz je to bezpredmetne?..

Stránka 6 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre