Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 5 z 12 [ Príspevkov: 111 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 20 Aug 2018, 10:30 

Alen_ka píše:
libuška ani sa ti nečudujem, veď je veľmi pekná ;) keby mám aj ja takúto posteľ, tak tiež by som sa s ňou všade chválila :) je to úplne normálne ;) aha, tak to je dobré, lebo my veľké auto máme k dispozícií. aspoň na doprave by sme ušetrili. ty si im koľko platila za dopravu??

som rada, že to chápeš ;) :) ...,tak to máte super, keď máte veľké auto a viete si nábytok sami odviesť...,a budete si ho vedieť aj poskladať?...,máš šikovného manžela?? :) :D ...,my sme im platili 35€...

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 14:27 

libuška myslím, že môj drahý nebude mať problém so skladaním nábytku. už aj mojej mamke bol skladať viacero skriniek a vždy to zvládol, tak snáď nám bude vedieť všetko poskladať ;) :) toho sa akosi nebojím a už vôbec si nechcem za to platiť. veď dávajú nejaký návod k tomu, či??

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 10:26 

Ahojky vsetci! ;) Ani neviete ako som rada, ze som nasla takuto temu, kde sa bavite priamo o tomto nabytku v Bratislave. Tento tyzden na ich FB som si vsimla krasnu postel, skrinu a komodu. Mam na mysli tu: MALTA. Nemate ju niekto nahodou aj realne doma?? Dakujem ;)

Poslať Napísal: 27 Aug 2018, 11:36 

Buky-marek píše:
Áno, to máš pravdu, že tie firmy by to zadarmo nerobili. V tomto sa zase nejdem hádať s tebou ;) :)

Som rada, že sa so mnou nehádaš lebo aj tak by som mala na koniec pravdu! Presvedčila by som ťa o tom, lebo poznám veľa takých prípadov!! Ale už dosť o tomto, chcela by som sa ťa spýtať, či si v ich predajni aj bol a či si niečo aj vybral, hm?

Poslať Napísal: 30 Aug 2018, 09:26 

Ahooj @Anabela..neuveris, ale my presne tu istu postel, skrinu a komodu doma mame...dlho som taky styl hladala, mnohe predajne som presla a az v Albero nabytku som ju zohnala...hned na prvy pohlad som sa do nej zalubila a ani som nevahala a hned objednavala..co by si potrebovala zisti??...kludne sa pytaj, som ti k dispozicii...

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 06:50 

Jej Nora zase ty??:D Ty si taka akcna diskuterka pozeram:D No som rada, ze si napisala, kedze stale uvazujem nad tym nabytkom. Chcela by som vediet, aka to je kvalita a kolko ta to vsetko spolu stalo?

Poslať Napísal: 19 Sep 2018, 15:16 

Toho som si vedomí a preto som napísal, že ti verím a že sa nejdem s tebou hádať :lol: :lol: Áno boli sme tam aj so sestrou aj s maminou a vybrali sme všetko, čo sme potrebovali. Sedačku, posteľ, komodu, skriňu a konferenčný stolík. Ale pôjdem si to tam všetko zobrať, lebo sa mi podarilo vybaviť veľké auto. Nebudem za dopravu platiť, keď mám takúto možnosť

Poslať Napísal: 21 Sep 2018, 13:08 

Ano @Anabela, zase ja :lol: :lol: :lol: ...mna to bavi takto kecat s ludmi a radit im ;) :) ...aj ked som si uz vela krat povedala, ze tak vela casu nebudem travit za pocitacom ale jednoducho sa toho akosi neviem vzdat :) :D ...co sa tyka tej ceny, tak tu ti neviem teraz povedat, kedze nie som doma...cez vikend kuknem a napisem :) ...a kvalita?.. ta je velmi dobra ale uz som taktiez zabudla, ze co mi to na nu povedali...ale aj ked mi to bol kamarat skladat, tak sa hned pytal kde som to kupila, lebo ze to je riadne kvalitne... tak som bola taka rada, ze som nekupila smejd :) ;)

Poslať Napísal: 25 Sep 2018, 05:31 

Vidis a pritom by som to na teba vobec nepovedala, ze si taka Nora:D Ale super, to je len dobre, ze sa snazis poradit ludom, ktory maju menej skusenosti a informacii ako ty:) Mozem sa spytat, ci si mi zistila tu cenu alebo si pozabudla???

Poslať Napísal: 26 Sep 2018, 16:02 

Buky-Marek píše:
Toho som si vedomí a preto som napísal, že ti verím a že sa nejdem s tebou hádať :lol: :lol: Áno boli sme tam aj so sestrou aj s maminou a vybrali sme všetko, čo sme potrebovali. Sedačku, posteľ, komodu, skriňu a konferenčný stolík. Ale pôjdem si to tam všetko zobrať, lebo sa mi podarilo vybaviť veľké auto. Nebudem za dopravu platiť, keď mám takúto možnosť

Fúha, tak vy ste spravili riadny nákup :lol: :) Netušila som, že toľko toho potrebuješ. Zariaďuješ si nejaký byt alebo dom?? To máš super, že budeš mať k dispozícií auto. A kto ti ten nábytok poskladá? Na to máš tiež už niekoho dohodnutého?

Stránka 5 z 12 [ Príspevkov: 111 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre