Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 4 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 20 Júl 2018, 10:01 

@Evita-nechcela ale niektori su taki, ze im to nevadi a ze potom ten produkt maju o nieco lacnejsi...lebo vacsina predajni to tak robi, ze ponuka aj vystaveny tovar za menej eur...tak ako si aj napisala...ale dobre ste spravili:-)

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 12:41 

ahojky ;) smiem sa spýtať, či v tejto predajni albero majú aj tovar priamo na sklade? potrebujem súrne kúpiť manželskú posteľ a kamarátka mi spomínala, že tam sem-tam mávajú takéto produkty. viete o tom niečo? kupovali ste tak niekto niečo?

Poslať Napísal: 30 Júl 2018, 08:35 

Alen_ka píše:
ahojky ;) smiem sa spýtať, či v tejto predajni albero majú aj tovar priamo na sklade? potrebujem súrne kúpiť manželskú posteľ a kamarátka mi spomínala, že tam sem-tam mávajú takéto produkty. viete o tom niečo? kupovali ste tak niekto niečo?

áno Alenka...,majú aj tovar priamo na sklade..,my sme tak pred mesiacom kupovali posteľ a k tomu ešte aj matrac..,na ich stránke majú sekciu, že:skladom v akcií a tam nájdeš všetko možné a za super ceny!..,kukni si,možno niečo vyberieš ;) ;)

Poslať Napísal: 02 Aug 2018, 12:42 

Buky-Marek píše:
Nooo veď by som sa asi aj čudoval, keby to mali zadarmo. Teraz fakt nič človek nedostane len tak! Ale v kútiku duše som dúfal, že mi napíšete lepšiu informáciu a že dopravu budú mať v cene nábytku. No nepodarilo sa:-/ Idem pozrieť, koľko si za to pýtajú. Vďaka ti za odpoveď:-)

Už je iná doba a musíš sa s tým zmieriť! Za všetko si musíš zaplatiť, inak to nebudeš mať. A čo hovoríš na ceny? Pozrel si si ich? Nemajú ich zase až také hrozné, že by človeka doviedli ku krachu, že? :D :D

Poslať Napísal: 03 Aug 2018, 13:12 

libuška a mohla by si mi poslať fotku vašej postele? som zvedavá, akú ste kúpili ;) tým pádom, že tam majú "skladom v akcií" tak si priamo ten zakúpený kúsok nábytku môžeš hneď odviezť? či oni ti ho dovezú? ako to u nich funguje? ešte aj toto by som rada vedela, keďže som u nich nikdy nič doposiaľ nekupovala :/

Poslať Napísal: 06 Aug 2018, 13:46 

Nooo veď áno, to máš pravdu, že je iná doma ale aj v tejto dobe existujú predajne, kde ti poskytnú dopravu zadarmo ak od nich zoberieš viacej vecí vo vyššej hodnote. Pozeral som si ich a v tomto s tebou súhlasím, že ceny za dopravu majú prijateľnú, to je pravda! 1,40 za km - to nie je až tak veľa!

Poslať Napísal: 13 Aug 2018, 09:42 

Alen_ka píše:
libuška a mohla by si mi poslať fotku vašej postele? som zvedavá, akú ste kúpili ;) tým pádom, že tam majú "skladom v akcií" tak si priamo ten zakúpený kúsok nábytku môžeš hneď odviezť? či oni ti ho dovezú? ako to u nich funguje? ešte aj toto by som rada vedela, keďže som u nich nikdy nič doposiaľ nekupovala :/

jasné Alenka, nerobí mi problém ti sem pridať fotku našej postele...,rada sa ňou chválim všade :D ;) :) ...,ale najprv ti napíšem informácie, na ktoré sa pýtaš a na konci si ju všimneš, oki?...,áno, keď si vyberieš nábytok z tohto sektoru, tak si ho môžeš hneď odviesť alebo ti ho privezú oni...,to už záleží od teba a od dohody s nimi...,my veľké auto nemáme a preto sme si zaplatili dovoz až domov ;) ...,no a aby som nezabudla, toto je tá naša krásna postieľka: Obrázok

Poslať Napísal: 15 Aug 2018, 11:54 

libuška ani sa ti nečudujem, veď je veľmi pekná ;) keby mám aj ja takúto posteľ, tak tiež by som sa s ňou všade chválila :) je to úplne normálne ;) aha, tak to je dobré, lebo my veľké auto máme k dispozícií. aspoň na doprave by sme ušetrili. ty si im koľko platila za dopravu??

Poslať Napísal: 16 Aug 2018, 13:07 

Buky-Marek píše:
Nooo veď áno, to máš pravdu, že je iná doma ale aj v tejto dobe existujú predajne, kde ti poskytnú dopravu zadarmo ak od nich zoberieš viacej vecí vo vyššej hodnote. Pozeral som si ich a v tomto s tebou súhlasím, že ceny za dopravu majú prijateľnú, to je pravda! 1,40 za km - to nie je až tak veľa!

Nejdem sa s tebou hádať že neexistujú ale jednoducho vždy si tá firma priráta niekde tú cenu za dopravu. Keď majú zadarmo dopravu, tak majú zase drahšie produkty a naopak. A ver mi, že je to tak funguje! Vidíš, veď som ti to hovorila a konečne si sa o tom presvedčil aj sám!

Poslať Napísal: 17 Aug 2018, 09:13 

Áno, to máš pravdu, že tie firmy by to zadarmo nerobili. V tomto sa zase nejdem hádať s tebou ;) :)

Stránka 4 z 13 [ Príspevkov: 122 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre