Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 3 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 22 Jún 2018, 10:27 

Ženy moje, s ktorými som tu diskutovala!

Už konečne Vám môžem napísať, že som v tej predajni Albero bola :) Viem, je to neuveriteľné, ani ja tomu stále neverím, že som nahovorila drahého a že sme si našli čas a zašli tam. Ale poviem Vám, že vôbec neľutujem! Objavili sme krásny stolík so stoličkami a taktiež obývačkovú zostavu. Ešte sme to síce neobjednali, keďže chcem počuť aj Váš názor (pridávam fotky, aby ste vedeli, ktoré sme vybrali) ale sme na 90% rozhodnutý, že to asi objednáme. Čo hovoríte??
Stolík so stoličkami:
Obrázok

Obývačková zostava:
Obrázok

Poslať Napísal: 26 Jún 2018, 07:27 

Juchuuuu Evita, teším sa s tebou, že ste si konečne na to našli čas a zašli tam :) ;) A ešte viac som rada, keď vidím tie fotky, ktoré si sem pridala. Fakt pekný stolík a obývačkovú zostavu ste si vybrali ;) ;) Kľudne si to môžeš objednať, je to super!!!

Poslať Napísal: 27 Jún 2018, 15:03 

@Evita-wau :shock: :shock: uzasny stolik si vybrala, velmi sa mi paci...maju aj viac kusov na sklade?..aj mne by sa taky hodil domov ;) ;)

Poslať Napísal: 28 Jún 2018, 10:15 

Ďakujem Vám veľmi pekne ženy ;) ;) Aj ja som šťastná, že sme hneď na prvý krát vybrali a dokonca včera som poslala manžela, aby to išiel už aj objednať. Miška keď sme tam boli, tak na sklade práve tento stolík a tú zostavu nemali. No treba ísť pozrieť, niekedy majú na sklade a niekedy nie. My sme to šťastie nemali. Ale nevadí nám to, vystavený tovar sme nechceli a preto si radšej počkáme :)

Poslať Napísal: 29 Jún 2018, 12:21 

@Evita-a keby ste chceli, tak by ste si mohli aj vystaveny tovar zobrat?...nerobilo by im to problem?...lebo v niektorych predajniach to nemozes!...

Poslať Napísal: 04 Júl 2018, 12:53 

Ženy, smiem sa spýtať, či sa u nich platí aj za dopravu? A ak áno, tak koľko?

Poslať Napísal: 10 Júl 2018, 10:42 

Michaela to asi nie, na to sme sa ale ani nepýtali lebo si zober, ty by si chcela nejakú vec, ktorá je vystavená v predajni a sadá si na ňu milión ľudí? Asi nie, takže sme sa tým ani nezaoberali lebo o také veci sme nemali záujem! Viem, že v niektorých predajniach to je normálne ale tak je to hlavne aj o ľuďoch čo chcú.

Marek áno, platí sa u nich za dopravu. Tuto si to pozri: https://albero.sk/nase-sluzby/#dovoz - majú tam všetky ceny vypísané ;) :)

Poslať Napísal: 10 Júl 2018, 11:47 

Buky-Marek píše:
Ženy, smiem sa spýtať, či sa u nich platí aj za dopravu? A ak áno, tak koľko?

...v dnešnej dobe milý Marek platíš za úplne všetko...či už sa jedná o dopravu, montáž alebo iné služby, za všetko si pýtajú euráče...ale tento nábytok to má aspoň všetko vypísané aj na stránke, ktorú ti sem už pridala Evita ako sledujem...nezatajujú nič zákazníkom a to je dobré!...

Poslať Napísal: 18 Júl 2018, 15:47 

Nooo veď by som sa asi aj čudoval, keby to mali zadarmo. Teraz fakt nič človek nedostane len tak! Ale v kútiku duše som dúfal, že mi napíšete lepšiu informáciu a že dopravu budú mať v cene nábytku. No nepodarilo sa:-/ Idem pozrieť, koľko si za to pýtajú. Vďaka ti za odpoveď:-)

Poslať Napísal: 19 Júl 2018, 12:50 

Buky-Marek píše:
Nooo veď by som sa asi aj čudoval, keby to mali zadarmo. Teraz fakt nič človek nedostane len tak! Ale v kútiku duše som dúfal, že mi napíšete lepšiu informáciu a že dopravu budú mať v cene nábytku. No nepodarilo sa:-/ Idem pozrieť, koľko si za to pýtajú. Vďaka ti za odpoveď:-)

...keď si si to aj myslel, tak nemôžeš byť moc sklamaný predsa! ;) :) ...pozri si to, nie je to veľa peňazí zase...

Stránka 3 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre