Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Zariadujeme

Stránka 2 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Predmet príspevku: Re: Albero nábytok
 Poslať Napísal: 25 Máj 2018, 07:41 

Peťa zle si si myslela, som dôkazom toho, že ho nepozná každý a myslím, že by sa aj viacej takých ľudí našlo, ktorí ho nepoznajú. Fakt majú teraz nejaké zľavy? A do kedy, nevieš náhodou?

Agátka ozaj som tam ešte nikdy nebola!! Už som tu písala, že zatiaľ som nemala dôvod na to, keďže ešte len teraz si ideme zariaďovať naše hviezdočko lásky ;) :) Pozerám, že si sem pridala aj fotku vašej postele. Veľmi pekná je ;)

Nájde sa tu ešte niekto, kto od nich niečo má a mohol by mi poslať aj fotku?

Ďakujem

Poslať Napísal: 29 Máj 2018, 12:16 

Evita presne, ty si mi otvorila oči, že niektorí ľudia neviem ani kde žijú, keďže veľké obchodné centrá nepoznajú :lol: :D Ale nebudem to tu už radšej viac rozoberať, aby som Vás neurážala, lebo to v žiadnom prípade ani nechcem! Áno majú, veď si kukni ich webovú stránku a tam zbadáš na čo všetko majú akcie a aj aké. Viď.: https://albero.sk/akcie/ ;) :)

Poslať Napísal: 30 Máj 2018, 07:59 

Peťa no radšej to už nerozoberaj, lebo ani ja ani nikto iní tu nenapísal, že nepoznáme obchodné centrá. Napísala som, že som v ňom nikdy nebola a to je rozdiel! Ďakujem ti za link na webovú stránku, idem si to pozrieť ;) :)

Poslať Napísal: 31 Máj 2018, 14:50 

Vero píše:
Agátka to mi vôbec nevadí, som rada, že si si vôbec na to našla čas:-) Veľmi peknú máte ale tá musela byť asi aj drahá, že? Koľko ste za ňu platili? A v akej akcií bola?

Dakujem ti, som rada, ze sa ti paci ;) Co ja viem, podla mna az taka draha nebola. Dali sme za nu 443€ no povodna cena bola az 591€, samozrejme to je cena bez matracov. Matrace sme u nich ale taktiez kupili :)

Evita dakujem aj tebe za pochvalu a drzim palce, aby ste si nasli cas na tento obchod ;)

Poslať Napísal: 06 Jún 2018, 15:09 

Agátka tak to fakt moc drahá nebola, čakala som, že napíšeš vyššiu cenu. A ešte ste mali vyše 100€ zľavu? To ste fakt dobre pochodili! Snáď budem mať aj ja také šťastie ;) ;) ;)

Poslať Napísal: 07 Jún 2018, 11:07 

Evita prepáč, nechcela som ťa tým nahnevať! Taký úmysel som vôbec nemala:-( Len to tak zle vyznelo ale nemyslela som to tak, vážne!!! Pozri si a daj potom vedieť, či ti aj niečo padlo do oka, oki?

Poslať Napísal: 11 Jún 2018, 08:26 

Peťa píše:
Evita prepáč, nechcela som ťa tým nahnevať! Taký úmysel som vôbec nemala:-( Len to tak zle vyznelo ale nemyslela som to tak, vážne!!! Pozri si a daj potom vedieť, či ti aj niečo padlo do oka, oki?

Peťa,

som rada, že si to nemyslela tak, lebo fakt to tak vyznelo a priznám sa, že si ma tým trochu aj nahnevala. Ale už ma to prešlo :) ;) Pozerala som si skoro celý víkend ich webovú stránku a rozhodovala sa, čo kúpiť. Veľmi veľa vecí ma tam oslovilo :) Ponúkajú veľmi pekný nábytok :shock: :)

Poslať Napísal: 12 Jún 2018, 14:28 

...mate prosim vas od nich niekto aj obyvackovu zostavu?...sedacku uz mam vybratu v inej predajni, no nemam este najdeny nabytok a rozmyslam, ze tam by mohli mat nejaky pekny...co poviete?...boli ste tam niekto teraz niekedy??...ak by niekto mal aj fotku, tak by som bola rada...a chcela by som sa este informovat, ako su produkty u nic kvalitativne na tom?...vydrzia dlhe roky?..

Poslať Napísal: 18 Jún 2018, 12:35 

Kocianka minulý týždeň v stredu som tam bola a majú tam nábytku od výmyslu sveta. Majú tam aj pekné a zaujímavé obývačkové zostavy a kopu iného. Treba si len nájsť čas a ísť tam ;) :)

Poslať Napísal: 19 Jún 2018, 09:14 

...vazne si tam bola?...aj si nieco kupovala?...ci bola si len tak pozriet?...no budem tam musiet ist...a cenovo sa ako pohybovali tie zostavy?...vsimla si si, ci nie?...

Stránka 2 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Zariadujeme

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre