Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 10 z 12 [ Príspevkov: 112 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 25 Apr 2019, 13:19 

@Olipar: servus, ako ste sa nakoniec rozhodli? ktoru tehlu ste vybrali?

Poslať Napísal: 26 Apr 2019, 13:04 

Romaness napokon sme sa rozhodli pre klasicku, kedze ta bola o dost lacnejsia a potom casom barak zateplime. Teraz nemame az tak vela financii, ze by sme sa mohli rozhadzovat, tak preto sme sa rozhodli pre klasicku tehlu, no pri znacke Porotherm sme ostali.

Poslať Napísal: 02 Máj 2019, 07:02 

@Olipar: jasne rozumiem. ale tak od wienerbergeru aj klasicka tehla je kvalitna, takze to budete mat fajn.

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 09:48 

Zdar vospolok. Pls chcem sa spytat budem za chvilu riesit kupu tehiel na dom a vo finale su Wienerberger Porotherm alebo Heluz. Trocha som si o nich studoval ale skor sa priklanam ku Porothermu nakolko aj tu na webe maju dobre ohlasy od ludi. Chcem sa ale informovat ci ma niekto z Vas tehly z tej triedy Energy+??? Ci to ma naozaj take dobre tepelonoizolacne vlastnosti??? Dik za kazdu info...

Poslať Napísal: 07 Máj 2019, 14:14 

Jaro22 - hneď na začiatok ti musím napísať, že si dobré firmy vybral...medzi týmito sa väčšina ľudí rozhoduje, lebo sú cca na rovnakej úrovni...tak isto sme sa pred pár rokmi rozhodovali aj my..no keďže viacej známych v okolí malo dom postavený z porothermu, tak sme išli do toho tiež...ešte moc na trhu neboli tieto tehly energy+, no wienerberger ich už ponúkal a my sme sa pre ňu aj rozhodli...vôbec sme nezateplovali a úplne super...nie je to potrebné pri tomto type tehly a tak sme nejaké euráče aj ušetrili...má veľmi dobré tepelnoizolačné vlastnosti!..byť tebou idem do nej...

Poslať Napísal: 08 Máj 2019, 09:11 

@Robert dik za info. Ked sa smiem spytat ako dlho uz byvate? V exteriery mate ake omietky? Na jesen teda nikde nic nepraska ani sa nerobia niekde v kutoch pliesne?

Poslať Napísal: 08 Máj 2019, 10:19 

Jaro22 - štvrtý rok to už bude v lete čo bývame v našom dome...my sme dávali také špeciálne omietky, ktoré sú určené na vysoko tepelnoizolačné murivo..stálo to síce viacej peňazí ale nemáme žiadny problém s plesňami a ani s puklinami...pevne dúfam, že ani nikdy nebudeme mať!..a už máš platňu hotovú?...či v akom si štádiu?...

Poslať Napísal: 08 Máj 2019, 11:51 

Tak 4 roky su uz celkom dost nato aby s aukazalo ci budu steny praskat alebo nie resp. nejaky iny problem... to by sa uz ukazalo. Platna bude snad ak vsetko pojde podla planu do konca maja cize potom v juni by sa nejako objednavali tehly..
Moc sa neponahlame nakolko si nejake veci robime aj sami takze tak :) Pri rezani tehly nebol problem ci sa nejako neodlupovala alebo tak?

Poslať Napísal: 10 Máj 2019, 09:57 

my sme pred dvoma rokmi stavali, od januára konečne bývame a užívame si to plnými dúškami ako sa hovorí :D nič nie je lepšie ako sami bývať 8-) no chcel som napísať, že taktiež máme dom postavený z tehly od nich a paráda.

Poslať Napísal: 26 Máj 2019, 15:28 

Jaro22 - máš pravdu, to by sa už prejavilo ale my sme radi, že sa nič neprejavuje a pevne dúfame, že ani sa nič nebude!...byť tebou keď už budete zalievať, tak by som už objednal, aby si potom nemal problém, že budeš čakať pokiaľ ti dovezú..ako nemal by byť problém, dosť veľa stavebnín drží porotherm-ácke tehly, no istota je guľomet...tak rezanie tehiel je celkovo trochu náročnejšie ale naši majstri si s tým poradili veľmi dobre a nemal som pocit, že by sa nejako odlupovali..

Fuzatyhans - to je pocit na nezaplatenie, súhlasím s tebou!...super voľba 8-)

Stránka 10 z 12 [ Príspevkov: 112 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre