Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 7 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 08 Okt 2018, 12:11 

Kajo dokopy sme platili vcelku dosť, keďže máme veľký dom ale cenu len za stavebný materiál si už nepamätám. Ale môžem ti povedať, že my sme dávali na vnútorné a vonkajšie nosné steny tehlu 30-tku a za ňu sme platili 2,05€/ks a na palete je 80 tehiel. A priečky máme 14-ku a za tú sme platili 2,10€/ks. Iba takto ti viem povedať a keď chceš presne tak to ti pozriem doma a potom napíšem. Len ešte či to vôbec nájdem :lol: :lol:

Poslať Napísal: 09 Okt 2018, 06:14 

Luko veď to mu nemusíš počítať. Veď on keď bude chcieť od nich tehlu, tak mu spravia cenovú ponuku na základe projektu a bude to mať presne na jeho dom!

Poslať Napísal: 11 Okt 2018, 12:57 

Zdenka to ti uplne verim, sem-tam nieco aj mna vytocilo ale postupne si na to budes zvykat a za tie dva roky pokial postavis si na to aj zvyknes a uz to vobec nebudes riesit! Uvidis, ze to tak bude! A pozeram, ze chces este vediet konkretny nazov tehly, tak my sme stavali z tehly Porotherm 30 KOMBI Profi.

Poslať Napísal: 12 Okt 2018, 10:04 

Jasné, že mu spravia cenovú ponuku. Aj nám robili a vôbec s tým nebol problém. Veď to je ich práca predsa!

Poslať Napísal: 16 Okt 2018, 09:48 

Kolo_Juro ani mu to nejdem počítať, čosi! Veď to by som ani nevedel. Ale chcel vedieť aspoň jednotkovú cenu a tú som vedel, tak aspoň tú som mu napísal a trochu pomohol. Už ak sa rozhodne pre Wienerberger, tak sa bude musieť obrátiť priamo na nich a s nimi to všetko doriešiť. Veď uvidíme, čo napíše :) 8-)

Poslať Napísal: 17 Okt 2018, 12:19 

Feri_Modži píše:
Fifoo...A prečo si proti tomu??..Hm?...Takže vy ste dávali klasiku a potom ešte ste zateplovali polystyrénom, hej?...No táto by sa už nemusela zateplovať, teda aspoň tak som to pochopil ale ešte sa na to musím spýtať v stavebninách či to je ozaj tak...

som proti tomu preto, lebo su to len porobetonove tvarnice a neverim, ze su kvalitnejsie ako dlho rocna tehla, ktora sa pouziva odjakziva na stavbu domov! proste verim tomu, ze tehla ma lepsie vyhody ako tie porobetonove tvarnice a moj nazor mi nikto nezmeni!!

Poslať Napísal: 22 Okt 2018, 11:39 

fifoo naprosto s tebou suhlasim!... aj nam chceli nanutit porobetonove ale nesuhlasili sme!... tehla je tehla!

Poslať Napísal: 02 Nov 2018, 09:10 

@Luko632 to je úplne v pohode, takto mi to stačí keďže si to viem približne vypočítať. Aj tak ako si napísal, každý potrebuje iné množstvo a tým pádom každý platí inú sumu. Ja som to len chcel porovnať, či išli ceny nejako hore odvtedy ako sme my od nich kupovali tehlu. No zistil som, že ani moc nie 8-)

Poslať Napísal: 07 Nov 2018, 09:49 

Fifoo...Máš pravdu, aj ja mám taký istý názor ako ty!..Tehla má ozaj lepšie aj tepelnoizolačné vlastnosti a aj iné výhody...Už viacerí ľudia mi to povedali, takže som aj rád, že som sa pre tento materiál rozhodol..

Poslať Napísal: 09 Nov 2018, 11:28 

KajoLukac a čo si zistil? Išli hore alebo sú stále približne rovnaké?

Stránka 7 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre