Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 6 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 27 Aug 2018, 14:34 

Petterso :)

Neboj, nebudem ;) Počítam s tým, že aj keď to teraz rýchlo vyrástlo tak potom sa to stopne a pôjde to pomalšie. Ale tak som trpezlivá a hlavne chcem, aby bolo všetko poriadne spravené!! Áno? Aj vy ste brali od Wienerbergeru??

Poslať Napísal: 12 Sep 2018, 12:06 

Zdenka mas super pristup k tomu a to je fajn 8-) ;) Jasne brali sme. Oni su podla mojho nazoru najlepsi na Slovensku a vobec som nezapochyboval o tom, ze by som bral tehlu od niekoho ineho. Hned som bol na 100% rozhodnuty 8-)

Poslať Napísal: 13 Sep 2018, 09:03 

Fifoo...V tomto máš pravdu...Už mi o tom aj kamarát hovoril, že nech takto postupujem...Tak aj tak budem a skúsim sa teda na tej modrej streche popýtať či niekto nepozná takého odborníka...Snáď mi tam niekto poradí...No a mohol by som ťa poprosiť ešte o tie informácie ohľadne stavebného materiálu???...Ktorý je podľa teba najlepší?

Poslať Napísal: 14 Sep 2018, 07:44 

Feri_Modži píše:
Fifoo...V tomto máš pravdu...Už mi o tom aj kamarát hovoril, že nech takto postupujem...Tak aj tak budem a skúsim sa teda na tej modrej streche popýtať či niekto nepozná takého odborníka...Snáď mi tam niekto poradí...No a mohol by som ťa poprosiť ešte o tie informácie ohľadne stavebného materiálu???...Ktorý je podľa teba najlepší?

skus a drzim palce aby si tam dobre pochodil. samozrejme, ze mozes:-) takze, co sa tyka stavebneho materialu na dom, tak podla mojho nazoru je najlepsia palena tehla. uz som sa stretol aj s takym nazorom ze nie je ale mna nikto nepresvedci o tom, ze nejaky iny material ako napriklad ytong alebo porfix je lepsi ako klasicka tehla. my sme stavali z Porothermu (od Wienerbergeru) a bola to paradicka! vsetko nam sedelo, dalo sa s nou pekne pracovat a nemali sme fakt ziadny problem ani pri dovoze ani pri nicom inom! takze tolko z mojich skusenosti..

Poslať Napísal: 17 Sep 2018, 08:16 

Fifoo...Neuveríš ale presne tehlu od nich som pozeral cez víkend na internete...Tiež som viac menej naklonený k tomu, že budem z tohto materiálu stavať...A teraz si ma ešte viac potešil tvojou správou a viac utvrdil v tom, že som dobre vybral...A čo hovoríš priamo na tú 30 T Profi Dryfix??..O tej dosť uvažujem, keďže obsahuje už aj hydrofobizovanú minerálnu vlnu...

Poslať Napísal: 18 Sep 2018, 10:44 

Petterso :)

Ďakujem za pochvalu ale vieš koľko ma to úsilia niekedy stojí aby som nevybuchla? Ach, niekedy to je fakt hrozné keď vidím, ako sa ľudia vedia vyhovárať a podobne :( :( Ale tak ty to isto poznáš, keďže si si týmto všetkým musel tiež prejsť! A smiem ešte od teba zistiť, z ktorej konkrétnej tehly ste stavali? Aká hrúbka? A aj niečim plnená alebo z dutej?

Poslať Napísal: 24 Sep 2018, 10:39 

My už výstavbu domu máme našťastie za sebou a už nejaké tie roky si ju aj užívame a vďaka tomu som sa vám rozhodol napísať, aby som mohol posunúť moje skúsenosti ďalším ;) Náš dom je celý z tehly Porotherm. Túto tehlu sme vybrali kvôli tomu, lebo má super referencie a taktiež tehla je a aj bude najlepším stavebným materiálom. S dodaním sme nemali žiadne problémy, prišla nám načas a vôbec nepoškodená. Odporúčam si dať poriadny pozor na to, lebo mám viacerých kamošov, ktorý s tým mali problém ale pri inej značke, nie tejto! Neviem čo ďalej písať, tak ak niekto bude chcieť niečo zistiť, tak píšte!

Pekný zvyšok dňa

Poslať Napísal: 26 Sep 2018, 12:01 

Feri_Modži píše:
Fifoo...Neuveríš ale presne tehlu od nich som pozeral cez víkend na internete...Tiež som viac menej naklonený k tomu, že budem z tohto materiálu stavať...A teraz si ma ešte viac potešil tvojou správou a viac utvrdil v tom, že som dobre vybral...A čo hovoríš priamo na tú 30 T Profi Dryfix??..O tej dosť uvažujem, keďže obsahuje už aj hydrofobizovanú minerálnu vlnu...

to som len rad, lebo som sa trochu obaval, ze budes chciet stavat z ytongu alebo porfixu. ale bol som pripraveny, ze ti to aj tak vyhovorim z hlavy :D :D ale takto aspon nemusim, ked si rozhodnuty pre tehlu! z tou priamo nemam skusenost, kedze my sme stavali z dutou, nebola nicim plnena ale myslim, ze tato bude este lespie. to ju potom nebudes musiet ani zateplovat, ci?

Poslať Napísal: 02 Okt 2018, 11:31 

@Luko632 a koľko € ste za cely stavebný materiál (mám na mysli tehlu) dali?? Ako sa teraz ceny pohybujú?? Dík za odpoveď!

Poslať Napísal: 05 Okt 2018, 09:50 

Fifoo...A prečo si proti tomu??..Hm?...Takže vy ste dávali klasiku a potom ešte ste zateplovali polystyrénom, hej?...No táto by sa už nemusela zateplovať, teda aspoň tak som to pochopil ale ešte sa na to musím spýtať v stavebninách či to je ozaj tak...

Stránka 6 z 11 [ Príspevkov: 110 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre