Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 5 z 26 [ Príspevkov: 253 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 06 Júl 2018, 10:06 

..Janko, wienerberger a tehla porotherm je velmi dobra volba na stavbu domu...mame tiez z tejto tehly postaveny dom a nemali sme ziadne problemy s popraskanymi tehlami...nemuseli sme nic reklamovat a presne aj dodrzali termin dodania aj vsetko na com sme sa dohodli..

Poslať Napísal: 27 Júl 2018, 04:48 

Jazzo ďakujem, že si sa ozval. Vedel som, že som dobre spravil, že som vybral túto tehlu ale predsa len keď ma takto niekto v tom ešte utvrdí, tak mám z toho ešte lepší pocit :) :) Z ktorej presne tehly od nich ste stavali?

Poslať Napísal: 01 Aug 2018, 13:09 

Ahojte ;)

U nás to k dnešnému dňu vyzerá takto :) Obrázok

Som šťastná, že už vidno, že sa niečo robí. Od minulého roka bola len základová platňa a zrazu tento rok vyrástlo toto a ešte vôbec nekončíme. Máme v pláne domček aj zastrešiť tak držte palce, aby to všetko vyšlo ako je naplánované ;)

PS: Staviame z Porothemu - keď sa tu už bavíte o vhodnom type tehly, tak mi nedalo Vám toto nenapísať!

Poslať Napísal: 07 Aug 2018, 14:56 

Zdenka uz ste na dobrej ceste aj ked ta nechcem plasit, ale hruba stavba je najrychlejsie. Este teraz date rycho strechu, to sa budes tiez tesit a potom uz ked budete vo vnutri robit tak uvidis, ze tam to az tak rychlo nepojde. Ale drzim vam palce! Z akej tehly ste stavali??

Poslať Napísal: 08 Aug 2018, 16:28 

Petterso ;)

Viem, som si toho vedomá, že potom to už pôjde pomalšie ale nevadí, nemáme sa kam ponáhľať. Vieš, už keď toto vidím tak som šťastná, že sa buduje naše hniezdočko a že nebudeme musieť celý život bývať v byte ale budeme mať vlastný dom :)

Čo sa týka tej tehly, tak som sem napísala názov. Zle si čítam, keď si si to nevšimol??

Poslať Napísal: 17 Aug 2018, 14:01 

Čaute...Síce trošku inú otázku sa Vás potrebujem spýtať ale dúfam, že sa tu nájde nejaký človek, ktorý mi ju bude vedieť zodpovedať...Kúpili sme starý dom, ktorý je pravdepodobne postavený z tehly, keďže v minulosti sa len z tehly stavali domy...Chceme robiť prístavbu a preto by ma zaujímalo aký typ tehly je najlepšie zvoliť?...Máte niekto podobnú skúsenosť?...Ako ste to riešili??

Poslať Napísal: 20 Aug 2018, 08:36 

Zdenka samozrejme, to ti verim. Napisal som ti to len preto, aby si potom nebola sklamana, ked nebudes vidiet tak rychlo pokroky. Ale tak istotne ti to aj tvoj chlap povedal :) ;) Jasne, vlastne je len vlastne! Viem o com hovorim, kedze aj my uz mame vlastny dom a je to super - nikdy by som nemenil! Jezisinko, nevsimol som si to az teraz ked si mi to napisala. Prepac! Tak z tej sme stavala aj my, super vyber! ;) ;)

Poslať Napísal: 21 Aug 2018, 09:24 

Feri_Modži píše:
Čaute...Síce trošku inú otázku sa Vás potrebujem spýtať ale dúfam, že sa tu nájde nejaký človek, ktorý mi ju bude vedieť zodpovedať...Kúpili sme starý dom, ktorý je pravdepodobne postavený z tehly, keďže v minulosti sa len z tehly stavali domy...Chceme robiť prístavbu a preto by ma zaujímalo aký typ tehly je najlepšie zvoliť?...Máte niekto podobnú skúsenosť?...Ako ste to riešili??

ved to mas dobre, ze je postaveny z tehly. tehlove domy su kvalitne domy!! a aky typ tehly mas zvolit na pristavbu? mal si tam nejakeho odbornika, ktory ti pozrel stav domu? jeho si sa mal spytat, ktora by bola najlepsia ale osobne si myslim, ze tam mozes zvolit aky kolkvek typ tehly. nemalo by nic hrozit!

Poslať Napísal: 22 Aug 2018, 10:19 

Fifoo...Nie, žiadneho znalca ani odborníka som zatiaľ nevolal...To je potrebné?...O tom som nevedel :| :| ...Myslel som si, že to len začnem prerábať a pohodička...Koľko sa takému človeku platí?..A vieš mi teda aj nejakého poradiť?..

Poslať Napísal: 23 Aug 2018, 16:48 

Feri_Modži píše:
Fifoo...Nie, žiadneho znalca ani odborníka som zatiaľ nevolal...To je potrebné?...O tom som nevedel :| :| ...Myslel som si, že to len začnem prerábať a pohodička...Koľko sa takému človeku platí?..A vieš mi teda aj nejakého poradiť?..

ako nie je to zakonom stanovene ale bolo by dobre, keby si tam nejakeho takeho cloveka zavolal. predsa len ide o stary dom a ty ako neskuseny clovek nevidis, ci je vsetko v poriadku a ci ti za par rokov nepadne na hlavu. neriskoval by som to a radsej by som zaplatil a mal to vsetko na poriadku. no bohuzial ti takeho cloveka neviem poradit, kedze som takuto vec nikdy neriesil. no skus na internete pohladat, isto nejakeho najdes alebo na modrej streche sa popytaj. budem ti vediet potom poradit ohladom tehly. v tom som doma:):):)

Stránka 5 z 26 [ Príspevkov: 253 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 26  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre