Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 39 z 40 [ Príspevkov: 399 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 29 Sep 2022, 11:59 

John529 tak to je asi na každého uvážení, nám sa teda na dodávku zatepľovacích materiálov vôbec čakať nechcelo, chceli sme mať stavbu hotovú čo najskôr, veď to asi každý tak premýšľa. Tehly sme ukladali na penu a možno aj to bol práve ten zlomový bod, že sme to všetko mali tak rýchlo, neviem to s určitosťou povedať :D Ale každopádne sme boli radi.

Poslať Napísal: 03 Okt 2022, 11:11 

Ludminka a od koho ste brali tehly, ak to teda nie je tajné? :-D Tiež som počul, že s tou penou je to celkom jednoduchá práca, už ma o tom presviedčajú viacerí, aj keď som si to predstavoval komplikovane, znie to predsalen tak, že sa pri tom človek viac narobí ako by chcel :-D

Poslať Napísal: 04 Okt 2022, 08:19 

Kupovali sme tehly od Wienerbergeru, keď sme stavali, tak nám prišlo najvýhodnejšie zvoliť práve ich značku. Poradil nám ich známy práve vďaka kvalitnému materiálu a keď ti poradí niekto z vlastnej skúsenosti, tak si myslím, že naňho proste dáš:) Vôbec neľutujeme, býva sa nám fajn:) Každý by sa mal v tomto rozhodovať sám, ja napríklad nemám rada, keď mi chce niekto veľakrát niečo nanútiť, potrebujem si spraviť vlastný obraz a sama sa "popáliť". :D

Poslať Napísal: 05 Okt 2022, 10:24 

...Ludminka, ale to sa veľakrát, bohužiaľ aj reálne stáva...Ľudia sa nechajú dotlačiť k niečomu, čo vlastne ani nechceli a potom to tak aj vyzerá...Kamarát staval dom, odporúčali mu z každej strany, že má zvoliť ytong...Nedal si povedať...Tak nech sa páči...S Ytongom mu to zo statického hľadiska veľmi nevyšlo, navyše mi teraz tvrdil, že by sa mu viac hodila tehla práve kvôli vyššej akumulácii tepla...Kto chce kam, pomôžme mu tam...

Poslať Napísal: 06 Okt 2022, 12:14 

Presne tomuto sa chcem vyvarovať, ja osobne nemám rád, keď ma do niečoho tlačia, chcem sa rozhodnúť sám. Toto je zase celkom iný prípad, lebo keď o danej problematike nevieš nič, tak zase nechať si poradiť je podľa mňa celkom namieste :D Zvyknem dať na rady druhých a vlastne aj preto som tu.

Poslať Napísal: 19 Okt 2022, 11:03 

no len ked bohuzial kazdy takto nepremysla :D asi vsetci sa uz stretli s takym typkom, ktory si nechcel a nenechal poradit. velakrat takito tvrdohlavci na to doplatia, pretoze robit nieco, na co nemas kvalifikaciu alebo sa rozumies ako hus do piva, tak to chce odvahu :D alebo tak trochu obmedzeny mozog :D

Poslať Napísal: 21 Okt 2022, 09:42 

no podla mna nie je nad to, ked trosku do toho aj vidis, lebo ked mas vyberat tehlu a nevies fakt o nej nic, tak za mna je to taky ten prvy klinec do rakvy :D vyberes zle, zacnes byvat a steny sa ti zacnu rucat :D akoze za mna nocna mora.

Poslať Napísal: 25 Okt 2022, 10:34 

Štefajn fúha, a to sa už akože niekomu aj reálne stalo? To si neviem a ani nechcem predstaviť. Čo si dáš roboty so stavbou a potom všetko vyjde nakoniec navnivoč, veď to je normálne na mašľu :-D Ja by som asi skolabovala. Ja to stále hovorím, všetko sa odvíja od materiálu, aký zvolíš, pálené tehly sú podľa mňa v tomto taká istota, nepoznám človeka, čo by mal s nimi zlú skúsenosť.

Poslať Napísal: 26 Okt 2022, 12:24 

...Niekoho možno baví stavať si nanovo, čo ty vieš :D...Ľudia sú všelijakí, niekto možno nevie čo s peniazmi, tak ich míňa takýmto nezmyselným spôsobom :D...

Poslať Napísal: 28 Okt 2022, 09:34 

ale tak to teraz trosku prehanas :D akoze ano, hlupost a naivita niektorych ludi ma vie neustale prekvapovat, ale toto je asi moc :D sused mi spominal, ze jeho syn staval 4 roky dom, a teda netusim, co tam robil, ze mu to trvalo tak dlho, neviem si to ani predstavit. pravdepodobne si to robil sam :lol:

Stránka 39 z 40 [ Príspevkov: 399 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre