Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 35 z 36 [ Príspevkov: 355 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 30 Jún 2022, 08:45 

Sympl no a ty teda máš aspoň nejakú predstavu, čo sa týka materiálu, že aký by si použil - z čoho by si teda staval? Lebo ako nie je náročné vybrať, materiálu je podľa mňa dosť, skôr sa teda zamerať na kvalitu a teda na to, že či aj zatepľovať alebo nie atď.

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 06:49 

sympl hlavne vela trpezlivost :D lebo stavat dom nie je sranda, a to este len zistit pri rieseni projektu, ked ti do toho bude mat stale kto co povedat hlavne z rodiny :D

Poslať Napísal: 01 Júl 2022, 08:07 

Tak super :D Trpezlivosť no neviem zrovna či to mám :D A teda ok ak neviem presne a som laik tak aký materiál? Som zachytil že sa tu vo veľkom riešila tehla - to znamená že hocijaká by bola ok?

Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 05:12 

sympl tak su ludia s roznymi nazormi co sa materialov tyka a tazko povedat ci je to ovplyvnene aj cenou. ked som staval ja, tak som si zvolil Porotherm palenu tehlu a to je proste top, aj co sa tyka kvality a inych vlastnosti takze tak. ale tiez som si zistoval nejake informacie, to je asi take bezne ked chces stavat, nech mas prehlad. ale za mna netreba vyberat to najlacnejsie hned na trhu len aby bolo. investovat do kvality ako prave pri tehle, si myslim, ze to sa oplati.

Poslať Napísal: 04 Júl 2022, 06:50 

Sympl no presne ako zase hocijaka asi nie, i ked viem ze je ich vela na trhu, to si treba nie ze nastudovat ale mat aspon ako taky prehlad, ze do ktorej by si isiel. No a teda to si rozhodnuty hej? Ze to bude tehla?

Poslať Napísal: 07 Júl 2022, 06:19 

Sympl a už si si aj nejakú predbežne vybral alebo je nejaká ktorá ťa zaujala že takú by si použil? Ako je pravda asi ti to tu už aj písali, že nie je možno tehla ako tehla. I keď samozrejme tie vlastnosti čo má sú parádne. My sme použili Porotherm, samozrejme typ a hrúbka a atď všetko okolo toho záleží na tvojom rozhodnutí.

Poslať Napísal: 07 Júl 2022, 11:51 

sympl tak lebo to budes potrebovat tiez ked nastanu nejake komplikacie alebo co, ako bodaj by nie ale rozumies :D a myslim ze ti uz aj cucmak napisal - suhlasim s nim ohladom danej tehly, rovnako aj ja mam dom z nej postaveny, teda zrejme typovo sa budeme lisit lebo ved kazdy sme si asi vybrali inu neviem ale rozumies.

Poslať Napísal: 13 Júl 2022, 06:50 

Cucmak a nie je potom aj casta otazka na teba ze preco prave tuto tehlu a aku konkretne? Pripadne podla coho si zhodnocoval nejake vyhody, porovnaval si s takymi materialmi ktore su tiez dostupne na trhu?

Poslať Napísal: 26 Júl 2022, 18:28 

Slafo_BA neviem ako možno to bude tým že aký typ domu stavia, ak je to nejaký bungalov ktorý možno nechceš zatepľovať vieš si zvoliť plnenú tehlu hrubšiu. Takže asi v tomto sa to môže líšiť.

Poslať Napísal: 01 Aug 2022, 08:01 

výber tehly by sa mal odvíjať od samotného projektu a nadväzovať aj na iné veci použité pri jeho stavbe. dnes sú v ponuke tehly, ktoré už napríklad nie je potrebné dodatočne zatepľovať, lebo majú napríklad už svoju výplň

Stránka 35 z 36 [ Príspevkov: 355 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 32, 33, 34, 35, 36  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre