Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 32 z 40 [ Príspevkov: 397 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 21 Apr 2022, 06:43 

Srsiak_pipo podla mna to az tak nie je pravda. Lebo ked uz sa rozhodnem stavat, tak stale riesim kvalitu materialu, ako jasne spada tam aj cena do toho, ale myslim ze tak kvalita je na prvom mieste.

Poslať Napísal: 26 Apr 2022, 06:44 

@jergy_svitek to máš veru pravdu, ako ja verím, že pokiaľ idú všeobecne ceny hore teraz, a možno až tak nie materiálov ako keď si vezmeme nejaké hypotéky a úvery, ale už keď sa rozhodnem stavať, čo to mám už teda za sebou, to len hodnotím, tak chcem kvalitu presne.

Poslať Napísal: 28 Apr 2022, 08:37 

presne tak, riesi sa pri stavbe podla mna hlavne kvalita, ved viem ked sme my stavali som povedal ze dame tehlu a hotovo, ved to vydrzi hadam vsetko mozne, plus teda som myslel aj na rozne vlastnosti ake ma oproti inym materialom. je to fajn. ale jasne ako tiez treba potom mysliet aj na to ze aky typ domu ides stavat, ci viacpodlazny alebo bungalov.

Poslať Napísal: 02 Máj 2022, 07:06 

boro815 a myslíš, že to sa až tak rozlišuje, či staviaš bungalov alebo viacpodlažný dom? lebo veď tak či tak by si mal použiť kvalitný stavebný materiál plus teda jeden ťaháš viac do výšky a pri druhom treba myslieť na väčšiu izolačnú časť či? predsa len väčšia plocha a tak.

Poslať Napísal: 03 Máj 2022, 07:06 

peter slaf. tak pri kazdom type domu treba pozerat na nieco ine by som povedal, ale hej je pravda ze ta kvalita materialu by mala byt rovnaka pri vsetkom. akurat si teda treba oslovit firmu a riesit ako to je s dodavkami, pripadne aky konkretny typ sa bude pouzivat.

Poslať Napísal: 09 Máj 2022, 06:58 

No čo ja viem, aj tak si treba vyberať kvalitný materiál, či už na to, keď sa vyťahujú múry, alebo aj na nosné steny, deliace, hocičo, lebo veď v tom človek hádam plánuje žiť celý život no nie? Teda my sme tak tiež rozmýšľali, keď sme stavali náš dom. Použili sme Porotherm a ako som riadne rád.
Peter Slaf. asi sa to rozlišuje len v tom, že akú plochu plánuješ zastavať, predsa len pri bungalove ideš viac do šírky, alebo akoby som to nazval a logicky pri podlažnom to ťaháš do výšky.

Poslať Napísal: 11 Máj 2022, 05:56 

Stevlík absolutne s tebou suhlasim. Ono sa to fakt mozno lisi len tymi metrami stvorcovymi inak je to aj tak v tom, ze si treba vybrat kvalitny material. No a clovek ked sa poradi aj v stavebnictve ako je to s dovozom alebo teda ako to funguje v ramci stavby, tak si myslim, ze vobec nie je problem.

Poslať Napísal: 16 Máj 2022, 08:35 

števlík a ono je to vlastne jedno, že pre aký ich konkrétny typ tehly sa rozhodneš? či sa to rozlišuje podľa niečoho? lebo priznám sa čo som tak zbežne aj stránku prebehol, tak neviem že vyslovene rozdiel medzi takou 38 a 30 vieš či je to citeľný ja neviem teplotný rozdiel potom v bývaní?

Poslať Napísal: 17 Máj 2022, 06:08 

Stevlík no asi tak, my ked sme stavali dom, to manzel v podstate hned vedel aky material chce pouzit uz sa len nakontaktoval na firmu a riesil s nimi ze aky konkretny typ by sa mal pouzit aj ze teda kde ho zozenieme. To je cele podla mna. Clovek ked chce mat fakt kvalitne a poctivo postaveny dom tak tiez ako aj za teba stevlik za nas tato tehla.

Poslať Napísal: 18 Máj 2022, 08:39 

peter slaf. tak akoze jasne ze mas na vyber aj z viacerych typov a teda aj podla toho ci to ide na obvodove mury alebo nosne priecky alebo len nejake oddelovacie steny, to ked tak sa poradit, tiez som riesil typ lebo som nechcel zateplovat, cize to som rovno s firmou odkomunikoval.

Stránka 32 z 40 [ Príspevkov: 397 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre