Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 31 z 40 [ Príspevkov: 397 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 28 Mar 2022, 06:35 

feki a ty uz to mas v takom stadiu, ze projekty a rozne povolenia z uradov mas vybavene a ides uz stavat hej? lebo mam pocit ze ti to celkom nahana, ci to sa mi len zda? ale suhlasim s robertom, ze tehlu mas aj co sa tyka kvality taku istotu.

Poslať Napísal: 29 Mar 2022, 06:49 

Súhlasím aj ja dobre radia, my pred tým ako sme išli použiť tehly Porotherm sme si nechali spraviť aj kalkuláciu aj poradenstvo, lebo som sa nevedel rozhodnúť čo sa týkalo hrúbky tehly a k tomu aj spojovaciemu materiálu. Celé je to len o tom prístupe alebo akoby som to nazval. Chápeš, že človek keď chce, tak si vie aj vybrať aj za rozumnú cenu a kvalitu :D A zase do budúcna aspoň vieš čoho sa držať i keď dúfam že stavať už nebudem hlavne kvôli úradom a povoleniam :D

Poslať Napísal: 30 Mar 2022, 08:26 

Števlík áno aj my sme ju použili. Podľa mňa človek hlavne pri stavbe domu čo sa týka takýchto dôležitých materiálov by nemal pozerať až tak na cenu lebo potom aby sa na to nedoplatilo pri kvalite. Že len rýchlo rýchlo postaviť, aby to čím skôr bolo a bývalo sa, no.

Poslať Napísal: 31 Mar 2022, 08:19 

Buky-Marek ale prosím ťa, ako keby si nevedel akí sú ľudia, predstava stavať to áno ale mám pocit niekedy, že čím lacnejšie a rýchlejšie tým lepšie. Nerozumiem tomu, veď keď sa už rozhodnem, že si idem postaviť vlastný dom, tak nech je to hneď a poriadne.

Poslať Napísal: 01 Apr 2022, 07:25 

tak hej ako najdu sa rozni ludia, ktori chcu mat rychlo rychlo postavene ale tak co uz s takymi. ale mam aj ja vo svojom okoli chalanov kamaratov, ktori stavali az by som povedal zbytocne dlho a sami to natahovali, neviem ci ich vinou alebo ako. to je individualne.

Poslať Napísal: 05 Apr 2022, 06:38 

Ale tak ono je to asi aj o tom, na akých úradníkov človek narazí no nie? :D Ale dobre diky za všetky typy, lebo predsa len je aj mne lepšie keď u vás vidím ako to prebiehalo a čo ste robili, aký materiál si vybrali. Lebo teraz je toho veru neúrekom na trhu, človek aby sa v tom zorientoval.

Poslať Napísal: 06 Apr 2022, 08:18 

Inak na čo všetko vlastne treba myslieť pri stavbe domu ale myslím konkrétne teraz aj čo sa týka voľby materiálu. Že vlastne stačí keď si vyberiem, také niečo sa mi aj pozdáva alebo treba aj nejaké tie technické parametre a neviem čo všetko riešiť? Ako ste to mali vy?

Poslať Napísal: 12 Apr 2022, 06:36 

lusco88miko tak zase nie je to take jednoduche, ze len vybrat material, to ked uz sa tak nakontaktovat na firmu, ktora by ti to popripade vedela vsetko nacenit, alebo aj poradit ze ake typy presne by si potreboval. chystas sa stavat?

Poslať Napísal: 14 Apr 2022, 06:35 

Lusco88miko uff, na tolko veci co treba mysliet pri stavbe, kamarat som rad ze uz mi dom stoji :D Akoze da sa to zvladnut, ked mas okolo seba odbornikov a ludi ktori ti chcu fakt dobre. My sme pouzili pri stavbe tehlu Porotherm, co sa tyka hrubky alebo teda typu, to predpokladam ze by sa mohlo u teba asi aj listit, vies ako podla typu stavby atd. Takze ked tak to rovno asi riesit s firmou nech vies :)

Poslať Napísal: 20 Apr 2022, 08:06 

lukky pocuvaj a myslis ze je to tym, ze teraz sa ludia rychlo nahanaju aby cim skor zohnali material na stavbu kvoli povedzme aj cenam a nerozmyslaju nad kvalitou? lebo ako osobne mam z toho niekedy taky pocit co tak pocuvam. ale inak suhlasim s tebou, ked sme stavali aj my sme pouzili tieto tehly. to som si vyskusal aj ja prilozit ruku k dielu ako sa hovori, veru som sa aj niecomu priucil :D

Stránka 31 z 40 [ Príspevkov: 397 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 40  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre