Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 22 z 24 [ Príspevkov: 240 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 05 Máj 2021, 09:52 

oooo ahoj Anetka, necakal som, ze prave zena mi na takuto vec odpise ale dakujem, milo si ma prekvapila ;) uplne mi to staci, pochopil som, ze tepelnoizolacne vlastnosti ma tato tehla isto lepsie ako ine druhy tehal.

Poslať Napísal: 06 Máj 2021, 12:49 

tomu sa hovorí skrytý talent:DDD ale nie, neboj, bolo len šťastie, že manžel doniesol taký katalóg od nich a tam som to čítala, tak potom som to aj tebe vedela napísať a tým som ti teda aj trošku pomohla:)))

Poslať Napísal: 11 Máj 2021, 14:23 

marchelo nosne budeme davat 30tky a rozhodli sme sa tak preto, aby sme nemuseli uz vobec zateplovat.. prislo nam to ekonomickejsie... ved teraz sa uz zacinaju domy stavat z takejto tehly, nie tych tenkych...

Poslať Napísal: 12 Máj 2021, 07:45 

Sršiak_pipo píše:
marchelo nosne budeme davat 30tky a rozhodli sme sa tak preto, aby sme nemuseli uz vobec zateplovat.. prislo nam to ekonomickejsie... ved teraz sa uz zacinaju domy stavat z takejto tehly, nie tych tenkych...

Jaaaj, tak vy ste sa takto rozhodli. To som nevedel, že tieto hrubé tehly už vôbec netreba zatepľovať. A nevznikajú potom cez tie štrbninky nejaké tie tepelné mosty? Lebo keď si spomeniem na našu stavbu, ktorá ešte nebola zateplená, tak niekde sme také malé štrbinky mali, tak reku či cez to vám nebude unikať teplo, či??? Zisťoval si si to?

Poslať Napísal: 13 Máj 2021, 10:22 

Viem, že my sme riešili tehlu od Wienerbergeru, tuším sa volá Porotherm a majstri si pochvaľovali a hlavne to, že ju mohli ukladať len na penu, čo bolo pre nich úplne jednoduché. Veď potom aj tá hrubá stavba bola rýchlo spravená, tuším za cca týždeň sme ju mali vytiahnutú. Neviem, či to je normálny čas alebo to fakt spravila tá pena, my sme každopádne boli radi.

Poslať Napísal: 20 Máj 2021, 07:40 

velmi si mi tym Anetka poradila a kludne mozes byt aj skryty talent. uz som sa stretol so zenami, ktore toho ohladom stavebnictva vedeli viac ako ja sam a ini chlapi, takze kludne ak ta to bavi, tak sa tomu venuj a aspon takto na forach ludom budes pomahat 8-)

Poslať Napísal: 24 Máj 2021, 12:24 

ludminka tak hruba stavba je najrychlejsie vytiahnuta, horsie je to vo vnutri, ked sa uz robi ale moze byt, ze pena to este viac urychlila. to ste k tej tehle mali original aj penu, ze? lebo som videl, ze to predavaju tak dokopy.

Poslať Napísal: 25 Máj 2021, 11:09 

Hjjj Lupinsky, je to tak, že ju predávajú už rovno k tehle a najlepšie je to tak aj kupovať. Nie je moc dobré kúpiť najprv napríklad tehlu a až potom nejakú tú maltu alebo penu, lebo človek náhodou niečo popletie a už to je celééé zle. Preto sa väčšinou aj cenové ponuky vyhotovujú už so všetkým, čo je k tomu potrebné.

Poslať Napísal: 01 Jún 2021, 08:05 

hellou majstri..akurat sme v stadiu, ze nam robia zakladovu platnu a uz pomaly chcem objednat tehlu...v projekte mame klasicku tehlu 38cm ale premyslame, ze by sme ju zamenili za tu eko 44cm...myslite, ze sa to moze?...nebude to vadi pri kolaudacii?..

Poslať Napísal: 02 Jún 2021, 08:50 

Lupinský áno, spolu sme to všetko kupovali, oni nám to v stavebninách nachystali a priamo aj doviezli na stavbu. My sme nemuseli nič riešiť. Veď oni sa predsa do toho najlepšie vyznajú, čo je potrebné a majstri boli len radi, že mali všetko nachystané a mohli hneď robiť.

Stránka 22 z 24 [ Príspevkov: 240 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre