Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 3 z 25 [ Príspevkov: 241 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Ďalší

Autor Správa
 Poslať Napísal: 10 Máj 2018, 12:18 

dobre si sa rozhodol. my sme presne z tej istej stavali pred 4 rokmi. na nej je aj cena fajn aj celkova kvalita tej tehly je vysoka.

Poslať Napísal: 11 Máj 2018, 10:09 

MichalS píše:
Jozefo01, presne a preto som sa nevedel rozhodnut, co bude teda najlepsie...ale tak klasicka tehla bola a aj vzdy bude podla mna TOP material pre vystavbu RD...vies co, chcel by som zaklady stihnut v septembri a tahat mury buduci rok nejako na jar...no uvidim ako postiham papiere povybavovat..vsetko bude od toho zavisiet..

Aj ja mám taký istý názor. Veď kedysi sa len z tehly stavalo a všetky rodinné domy stále stoja a sú dobré! A niektoré už majú aj 40-50 rokov a ba možno aj viacej. No tak držím palce aby si to všetko postíhal ;) :)

Poslať Napísal: 15 Máj 2018, 08:39 

SpisakJuro, diky za odpoved...smiem vediet, kde si staval?..v ktorom meste byvas?..

Jozefo01, vdaka, snad sa to vsetko postiha a nebudu zbytocne prestoje!..ved budem priebezne pisat, ked budem vediet nieco dalsie a podobne..

Poslať Napísal: 21 Máj 2018, 12:43 

pohoda, niet za co 8-) 8-) byvame v jednej dedine pri Vrabloch - konkretne to je teda Dycka cast Vrable. preco sa pytas?

Poslať Napísal: 29 Máj 2018, 10:01 

SpisakJuro, aha, tak to viem kde je, kedze nedaleko mame aj my rodinu..vy ste teda brali priamo zo Zlatych Moraviec tehlu, ze ano?..to ste mali fajn...a pytal som sa len preto, lebo ma to zaujimalo v ktorej casti Slovenska byvas..

Poslať Napísal: 30 Máj 2018, 12:29 

presne ako si napisal..brali sme priamo od nich, kedze to mame tak blizko..jaaaj, tak v pohodicke, uz to teda vies 8-) :) 8-)

Poslať Napísal: 06 Jún 2018, 13:26 

Servuste! 8-) :)
Už aj na modrej streche som zisťovať skúsenosti s brúsenou tehlou od wienerbergeru. Mnohí ma presvedčili v tom, že dobre spravím, keď budem z toho stavať. No keďže som si všimol ešte aj tu tému ohľadom tehly, rozhodol som sa, že aj Vás oslovím. Tak pls napíšte mi aj vy nejaké postrehy a najlepšie tí, ktorí s ňou majú aj reálne skúsenosti.
Vďaka!

Poslať Napísal: 07 Jún 2018, 08:28 

Ďurike píše:
Servuste! 8-) :)
Už aj na modrej streche som zisťovať skúsenosti s brúsenou tehlou od wienerbergeru. Mnohí ma presvedčili v tom, že dobre spravím, keď budem z toho stavať. No keďže som si všimol ešte aj tu tému ohľadom tehly, rozhodol som sa, že aj Vás oslovím. Tak pls napíšte mi aj vy nejaké postrehy a najlepšie tí, ktorí s ňou majú aj reálne skúsenosti.
Vďaka!

Aké postrehy ešte potrebuješ vedieť? Dobre ti povedali! Vyber si tehlu a budeš mať istotu, že máš dom postavený z kvalitného materiálu! Ale kľudne sa pýtaj, keďže z tehly od nich sme pred troma rokmi stavali, mám teda osobné skúsenosti:)

Poslať Napísal: 19 Jún 2018, 11:42 

SpisakJuro, uz ti mozem konecne aj ja napisat, ze tehlu mame objednanu... :) :) ...minuly tyzden som bol na sluzobnej ceste v Zlatych Moravciach a zastavil som sa priamo u nich...dohodli sme vsetko, co bolo potrebne...a uz bude len cakat, pokial nam ju dovezu... :)

Poslať Napísal: 22 Jún 2018, 12:30 

fakt?...tak to je super sprava!...dobre ste teda pochodili 8-) :) ...prajem teda uz len rychle postavenie a nech sa vam dari...cau

Stránka 3 z 25 [ Príspevkov: 241 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 25  Ďalší

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre