Hľadať    FAQ

Obsah fóra » Pred stavbou

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Autor Správa
 Poslať Napísal: 15 Jún 2019, 07:49 

Nazdar, potreboval by som helpnut. Idem pristavovat garaz a chcel by som do nej menej penazi investovat ako do domu. Nebude vadit, ak garaz budem murovat 30-tkou tehlou a dom mam az 38-ckou??

Poslať Napísal: 25 Jún 2019, 08:36 

ahojte, viete nam prosim poradit, momentalne robime zakladovu dosku a potrebujeme vediet ake preklady objednat nad okna, chceme mat exterierove rolety, take aby ten bubon nebolo vidno. murivo bude tehla Porotherm 30 cm + zateplenie 15 cm. nemame vybraneho este dodavatela na okna a ani na rolety. nasli sme na nete, ze su aj take preklady Porotherm uz s takym otvorom na rolety, alebo staci dat klasicke preklady a tym zateplenim sa ten bubon skryje? ma niekto skusenosti? dakujem

Poslať Napísal: 04 Júl 2019, 13:31 

A čo teda nezoberiete aj preklady od nich? Veď oni aj preklady ponúkajú ak sa teda nemýlim a mám správne informácie...

Poslať Napísal: 09 Júl 2019, 08:03 

Drahusi88, ale maju aj take, do ktorych nam pojdu namontovat exterierove rolety? ak ano, to by bolo fajn, lebo doteraz nam to nikto nepovedal a vobec som o tom netusil. nemam problem zobrat od nich, kedze s ich produktami som nadmieru spokojni. ved aj s tehlou od nich sa super robilo.

Poslať Napísal: 22 Júl 2019, 03:18 

nazdárek občania...vidím, že sa tu bavíme o Porotherme...staviam z 38-čkou, čo myslíte, treba mi aj nejaké zateplenie?..ak áno, tak aké mi odporúčate?...nejaký 15cm polystyrén bude stačiť alebo mám dať ešte hrubší?...dík, že mi odpíšete..

Poslať Napísal: 23 Júl 2019, 07:08 

@Migi to preco si taku hrubku zvolil?...ved teraz staci na obvodove aj 30-tka, nie?...aspon tak som teda pocul...no co sa tyka toho zateplenia, tak isto by som dal aspon tych 15cm...to bude stacit...

Stránka 11 z 11 [ Príspevkov: 106 ] Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Obsah fóra » Pred stavbou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre